=M 18 FAMILIEBERICHTEN Jan Adriaan Dorst Janneke Karelse - van Hekke Leo Soester Maryth van Keulen Stoffelina Janna Wiskerke - de Bel jbilb Smallegange DANKBETUIGING ~^S Jan C^errié Pd/v TDijJo Jacoba Lena Marteijn-Poppe - Lien - Het heeft ons ontroerd en gesteund dat zovelen met ons hebben meegeleefd na het ongeval en overlijden van onze zeer geliefde zoon, broer, zwager en oom Uw warme medeleven, kaarten, berichten, uw aanwezigheid bij de condoleance, rouwdienst en begrafenis heeft ons goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk bedanken. We beseffen dat Jan bij velen geliefd was en een grote leegte achterlaat. We missen Jan heel erg. Jaap en Nel Dorst - Kik Arjan, Julia, Thomas, Floris Leanne en Robbert, Beaujelle Adriana en Gilj am, Jack, Alexander, Stefan Zierikzee, maart 2020 Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van onze lieve vader en opa JOOS SCHIPPER willen wij u hartelijk dankzeggen. De kaarten, brieven, mooie woorden en aanwezig heid, zo ook bij de begrafenis, zijn ons tot steun geweest. Jan en Suzan Schipper-de Bruine Liesbeth Geluk-Schipper Jacqueline en Albert de Jong-Schipper Klein- en achterkleinkinderen Goes, maart 2020 Bedankt voor alle belangstelling in welke vorm dan ook na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Een mooi afscheid. Wat zou zij hier trots op zijn geweest. Wij vonden het fijn dit met zo velen te mogen delen. Wim Karelse en Caroline Barendregt Luc Dineke Zwolle-Karelse en Ronald Zwolle Caesar en Sandy Alex Charlotte en Mischa Maart 2020 zaterdag 7 maart 2020 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en grootvader De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen zijn voor ons een grote steun. Cora van Dijk - De Bruijne Kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2020 Onze oprechte dank voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Fam. J.J. Marteijn Arnemuiden, maart 2020 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, ontvingen na het overlijden van mijn moeder, grootmoeder en overgrootmoeder betuigen wij onze hartelijke dank. Wij hebben dit zeer gewaardeerd. E.M. Wiskerke Klein- en achterkleinkinderen Maart 2020 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun tijdens het ziek zijn en het medeleven na het overlijden van Piet Breure heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Catrien Breure-van Boven Marja en Ben Jermo, Talitha en Chris, Wesley Anita en Peter Django, Yoran en Denzei Colijnsplaat, maart 2020 We willen iedereen bedanken voor het medeleven en alle lieve reacties na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en opa Dirk Het heeft ons heel erg goed gedaan. Namens de familie: Lien Smallegange - Wirtz Terneuzen, 7 maart 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve tante Adriana de Feijter-van Hoeve zeggen wij u hartelijk dank. Pieter Dieleman Janet en Huub Luijcks-van Hoeve Jan en Jeanine van Hoeve-Nijssen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oud-omaatje Wieske Serrarens-D'Hooghe zeggen wij u hartelijk dank Piet Serrarens Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, maart 2020 PM Maart 2020 Mooi zijn onze herinneringen na het overlijden van mijn man Wij willen graag iedereen hartelijk bedanken voor de enorme belangstelling, de mooie woorden, bloemen, lieve kaarten, berichtjes en mailtjes aan onze familie. En voor de persoonlijke en liefdevolle verzorging gaat onze speciale dank uit aan de Verzorgenden van Compagnieplein 4. Namens Truus Soester-van Doezelaar en familie Verbijsterd, verward en verdrietig... Maar ook ontroerd, gedragen en getroost. Na het overlijden van onze lieve ontvingen wij zoveel mooie blijken van medeleven. Of het nu ging om een kaart, bloemen, een spontaan bezoek, een hand op de schouder of een arm om ons heen... alle vormen van meeleven en meelijden hebben ons erg goed gedaan en doen ons nog steeds erg goed. Vanwege de grote belangstelling is het voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij dit op deze manier doen. Hartelijk dank! Kees Dorothé van Keulen Corneline Jean-Paul, Emma, Joas, Jurre Rens Eline, Anne-Lynn, Leon Lisanne Bram, Charlotte Tom Middelburg, maart 2020 Maart 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46