b M FAMILIEBERICHTEN 19 Janneke Karelse - van Hekke Du* DEE\ Leo Soester <2)iïL Smallegange C^errié pcuv COLOFONFamilieberichten OVERIGE BERICHTEN 'Wist u dat er zoveel mogelijk is?' zaterdag 7 maart 2020 Bedankt voor alle belangstelling in welke vorm dan ook na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Een mooi afscheid Wat zou zij hier trots op zijn geweest. Wij vonden het fijn dit met zo velen te mogen delen. Wim Karelse en Caroline Barendregt Luc Dineke Zwolle-Karelse en Ronald Zwolle Caesar en Sandy Alex Charlotte en Mscha Maart 2020 We willen iedereen bedanken voor het medeleven en alle lieve reacties na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en opa Dirk Het heeft ons heel erg goed gedaan. Namens de familie: Lien Smallegange - Wirtz Terneuzen, 7 maart 2020 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en grootvader De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen zijn voor ons een grote steun. Cora van Dijk - De Bruijne Kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2020 Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van onze lieve vader en opa JOOS SCHIPPER willen wij u hartelijk dankzeggen. De kaarten, brieven, mooie woorden en aanwezig heid, zo ook bij de begrafenis, zijn ons tot steun geweest. Jan en Suzan Schipper-de Bruine Liesbeth Geluk-Schipper Jacqueline en Albert de Jong-Schipper Klein- en achterkleinkinderen Goes, maart 2020 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun tijdens het ziek zijn en het medeleven na het overlijden van Piet Breure heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Catrien Breure-van Boven Marja en Ben Jermo, Talitha en Chris, Wesley Anita en Peter Django, Yoran en Denzei Colijnsplaat, maart 2020 Henk in den Bosch De Zeeuwse Uitvaartverzorging voor elkaar ZV Maart 2020 Mooi zijn onze herinneringen na het overlijden van mijn man Wij willen graag iedereen hartelijk bedanken voor de enorme belangstelling, de mooie woorden, bloemen, lieve kaarten, berichtjes en mailtjes aan onze familie. En voor de persoonlijke en liefdevolle verzorging gaat onze speciale dank uit aan de Verzorgenden van Compagnieplein 4. Namens Truus Soester-van Doezelaar en familie Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en 'oude oma' zeggen wij U hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zoutelande, maart 2020 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens (d op mensenlinq.nl geplaatst. Telefoon: 0115 - 78 56 74 I 24 uur per dag bereikbaar Mobiel: 06-53 71 19 48 www.zeeuwseuitvaartverzorging.nl info@zeeuwseuitvaartverzorging.nl Wat uw wensen ook zijn, ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naardela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel 0115 21 ÏO 77 voor een persoonlijk gesprek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 155