J? J? An Beun-Teeken 18 FAMILIEBERICHTEN "N "N OVERLEDEN Ina Bosscher Ina Schrier Hendrik Jacobus Beun DANKBETUIGING Stephanie de Baere-Cuelenaere zaterdag 7 maart 2020 Theodoor van de Lavoir Albertina van Fraeijenhove - van de Moortel echtgenote van Pieter van Fraeijenhove Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Juvent, Het Kraaienest Zo kort na haar pensionering hebben wij met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen haar man, dochter, kleinkinderen en verdere familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens alle medewerkers, vrijwilligers, cliënten en het managementteam van Zorggroep Ter Weel. Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Aartje Kees Gillissen Ina Versprille Na het overlijden van mijn lieve dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante werd de warmte en hartelijkheid die zij als mens uitstraalde, nog eens overduidelijk tijdens de crematieplechtigheid. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen die op enigerlei wijze bij ons betrokken zijn geweest. Voor ons betekende dit een grote steun. W. Versprill e-de Jonge Mia en Jan, Hona en André Wat je in je hart bewaart raak je nooit meer kwijt. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze ma, oma en oud omaatje Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sluis, maart 2020 Wieske Serrarens-D'Hooghe Adriana de Feijter-van Hoeve ZV De vogels trekken weg de bladeren ruisen in de wind de storm steekt even op en toen werd het stil. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft willen zijn, nemen wij afscheid van onze lieve Door, opaatje en mijn broer liefdevolle partner van Emma Maas-Dophemont f 31 augustus 1924 14 maart 2020 KloosterzandePiet en Lilian Maas-van Goethem Erwin en Cindy - Jort, Stijn, Niels Jeroen en Divina - Jens, Sem LamswaardeMatty en Ivo Kuijpers-Maas Joyce en Joost - Jasmine, Milo Daisy en Jadran - Jente, Ivan LamswaardeJo en Anita Maas-van Driessche Twiggy en Kris - Svea, Kyra Kirby en Gert-Jan - Bjarne, Lenthe, Fedde KloosterzandeWies en Jos d'Hont-Maas Kevin en Samantha -Logan Nicky LamswaardeToon en Magda Maas-Eijsackers Nancy - Mees, Abel Veronique en Matthias - Jules KloosterzandeIngrid en Peter Ferket-Maas Aaron en Carmen - Emma, Eva Stefan en Marieke - Jorian, Lieke, Joris VogelwaardeAnnelies en Carlos de Smet-Maas Boyd Shauna HengstdijkMarie Maas-van de Lavoir Maandag 9 maart is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Door te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 10 maart om 14.00 uur in eerder genoemd uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van ZorgSaam Antonius, afd. C3 voor de liefdevolle zorgen. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Correspondentieadres: Hulster weg 31, 4587 EA Kloosterzande De dramatische erfenis uit de oorlog in je geliefde Othene heeft je nooit losgelaten. Zorgzaam en liefdevol droeg je dit verleden moedig samen met je dierbaren. Aan een lang leven is dan toch nog onverwachts een einde gekomen. Het is goed zo! Rust nu maar uit. Sas van Gent, 14 oktober 1933 Terneuzen, 6 maart 2020 Piet van Fraeijenhove Maranda en Loek Fleur Briljantboog 22 4533 AW Terneuzen Wij nemen afscheid van mijn echtgenote, moeder, schoonmoeder en oma op donderdag 12 maart om 13.30 uur in de Aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is de begrafenis. Na de begrafenis is er een samenzijn in de koffiekamer, waar gelegenheid is de familie te condoleren. Een speciaal woord van dank aan dr. Bosman voor de goede zorgen. Je hebt ons tot het einde toe verbaasd met je vechtlust en stelde ons gerust met de mededeling: "Morgen kom ik er uit!" En danzomaar op een woensdag hield je lach op en werd het stil. Helaas moeten we afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en over-oma echtgenote van Utrecht, 9 juni 1927 t Terneuzen, 5 maart 2020 Henk Beun Henk jr.en Sonja Joke t Martha en Karli Hans en Angelique Klein- en achterkleinkinderen Wij willen hier zeker ook de zorgverleners van Zorgsaam en de huisarts dr. Nieuwoudt bedanken voor de vriendelijke wijze waarop zij Ma hebben bijgestaan. Correspondentieadres: Vivaldiplein 9, 4536BH Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 10 maart om 15:00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid bent u welkom in de koffieruimte van het crematorium. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van De heer Gillissen was in de periode 1967 -1974 bestuurslid en jeugdvoorzitter van MV AV Middelburg. Als blijk van dank voor zijn grote inzet voor de club werd hij in 1974 benoemd tot lid van waardering. Kees Gillissen wordt herinnerd als een heel actieve functionaris. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur voetbalvereniging Zeelandia Middelburg Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oud-omaatje zeggen wij u hartelijk dank Piet Serrarens Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, maart 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve tante zeggen wij u hartelijk dank. Pieter Dieleman Janet en Huub Luijcks-van Hoeve Jan en Jeanine van Hoeve-Nijssen Maart 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 154