donderdag 12 maart 17.00 - 20.00 uur Kans op bruin water en verminderde waterdruk op Schouwen-Duiveland Meld je aan op curio.nl DNWG waterbedrijf Vanaf maandag 24 februari is DNWG aan het werk aan de drink waterleiding in Burgh-Haamstede zodat u ook in de toekomst over schoon en betrouwbaar drinkwater kunt beschikken. Tijdens de werk zaamheden in de avond en nacht van 10 op 11 maart, hebben inwoners van Schouwen-Duiveland tijdelijk kans op bruin water en/of verminderde waterdruk. Wat is bruin water? Bruin water is kraanwater dat niet helder van kleur is. Het is niet erg als u het drinkt, het is niet schadelijk voor uw gezondheid. De kleur komt door ijzer en mogelijk ook mangaandeeltjes uit de leidingen. Deze mineralen zitten ook in helder water en hebben zich eerder afgezet in het leidingnet. Ze kunnen loskomen als de stroomrichting of -snelheid plotseling verandert. Hoe gaat u om met bruin water? Draai geen (witte) was in de avond en nacht van 10 op 11 maart. Zet u buiten deze periode de wasmachine aan, controleer vooraf of het water helder van kleur is, om eventuele vlekken te voorkomen. Laat de kraan goed doorlopen als u helder water wilt. U kunt het kraanwater verder gebruiken zoals normaal. Planning en contact Wilt u meer lezen over het project of weten wanneer wij bij u in de buurt aan het werk zijn? Check dan www.DNWG.nl/werk-in-uw-buurt. Heeft u vragen? Neem dan tijdens kantooruren contact op met het Front Office van DNWG op telefoonnummer 0113 74 11 00. De werkzaamheden staan ook vermeld op www.waterstoring.nl. Onze excuses voor het eventuele ongemak. Meer informatie? Kijk op www.waterstoring.nl mbo open avond cuno Evides Waterbedrijf produceert en levert drinkwater in Zuidwest Nederland. In opdracht van Evides werkt DNWG aan uw drinkwaterleidingnet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 59