Jan Izaak van Roo FAMILIEBERICHTEN 15 Johanna Maria JLtofs-de Cock^ -Kees gehuwd geweest met Nel Gillissen-van Helleman 8 juli 1995 COLOFONFamilieberichten OVERLEDEN Jeanne Ronald Ars Rutger Moens Anneke van Roo-Meulmeester Corrie - Heel bedroefd omdat wij haar nu moeten missen, maar dankbaar dat zij in haar slaap en zonder lijden is heengegaan, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zus en schoonzus Clinge, 13 december 1925 Vlissingen, 2 maart 2020 Jaap Alofs familie De Cock familie Alofs Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Overtoom Groen T.a.v. de heer JJ. Alofs Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Jeanne op zaterdag 7 maart van 12.45 tot 13.15 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel te Vlissingen. De uitvaartdienst zal daar om 13.30 uur plaatsvinden. De crematieplechtigheid zal worden gehouden om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. On%e bijzondere dank gaat uit naar dr. Roebroeck, WVO Zorg, team Schutterijstraat, en hospice Ter Roede voor de goede %org en begeleiding. Cornells Izaak Johannes Gillissen Ina Schrier Lieve Ronald, echtgenoot van Middelburg, 24. maart 194.5 t Vlissingen, 29 februari 2020 Anneke Correspondentieadres coöperatie DELA, t.a.v. familie Van Roo Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal Jan is in besloten kring gecremeerd. Verdrietig hebben wij kennisgenomen, van het overlijden van onze vriendin Vrouw van onze vriend Hans Mosselman. We zullen haar missen in onze vriendenkring. Hans, kinderen en kleinkinderen we wensen jullie heel veel sterkte om het verlies van Corrie te verwerken. Bas en Jenny Kees en Addy Lauran en Jannie John en Tineke Hans en Wil Sjaak en Tineke Hans van Stee pzc.nl/familieberichten donderdag 5 maart 2020 PM Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze fijne collega en vriend Ronald was ruim 30 jaar werkzaam bij ons bedrijf. We kennen hem allemaal als iemand met veel humor, zelfspot, doorzettingsvermogen en zeer gewaardeerd collega. Ronald zal ons blijvend inspireren met de mooie verhalen die hij achterlaat en hoe om te gaan met tegenslagen die je tegenkomt in je leven. Wij wensen de familie en vrienden heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens alle collega's CSM Goes Op de mooie leeftijd van 86 jaar is onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader overleden. Hij laat ons vele dierbare herinneringen na. Middelburg 6 september 1933 Middelburg 3 maart 2020 Marijke en Willem Marloes en Danny Milou en Julia Niels Marty en Petra David Jack en Janneke Stefan en Nicole Arthur Ronald en Marieke Kees en Marinka Wout Correspondentieadres: Hans Lipperheystraat 22 4336 DC Middelburg Onze dank gaat uit naar de "meiden" van Zorgstroom en de verzorgsters van Kranesteyn. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 7 maart om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend nodigt de familie u uit voor een informeel samenzijn. Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van We wensen zijn gezin, familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies Dirk en Thea, Maarten en Chantal, Jesse en Rana Intens bedroefd, maar zeer dankbaar voor de plaats die zij in ons leven heeft ingenomen, delen wij u mede dat is overleden onze lieve zus en tante. Terneuzen: Lein Geschiere (in liefdevolle herinnering) Corry Geschiere-Schrier Goes: Dirk Schrier (in liefdevolle herinnering) Zierikzee: Mathé Berrevoets Hennie Berrevoets-Schrier Neven en nicht Nooit meer die lach-ondanks-alles Rechtdoorzee met een glimlach Je leerde ons dat levenslust alle ellende overwint Ellende kwam en ging, de lach bleef altijd Niemand haalde zoveel uit een halfvol glas als jij wat zullen we je ontzettend missen! Rianne, Arjan, Hans, Carla, llona, Henri en Martin Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van Janny de Koeijer Aan Gods liefde toevertrouwd. Dat dit vertrouwen ook fanny, kinderen en kleinkinderen troost en sterkte mag geven. Yerseke: Corrie en Willem t Bakker-de Koeijer Hansweert/Kapelle: Jo en Jan van Strien-de Koeijer 's-H.H.kinderen: Ditty t en Jaap t Lokerse-de Koeijer Kapelle Dies en Paulien de Koeijer-de Jager Tanilba Bay (Austr.): Sas en Joan de Koeijer-Vale Kayf Goes: Cobie en Joop Jobse-de Koeijer Middelburg: Ina en Adri Kole-de Koeijer Vlake: Jos en Matty de Koeijer-Schrijver Ouddorp: Fina en Piet van der Stoep-de Koeijer 's- Gravenpolder: Martha de Koeijer Bleskensgraaf: Gerard en Bep van der Dussen-van den Bergh Forra t (achter-) neven en nichten Harlingen, 3 maart 2020 SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43