FAMILIEBERICHTEN 13 Dicky Roorda-Valkenburg Ina Schrier Elisabeth Jacoba de Bruijne - van Liere Betty DANKBETUIGING Joke Goudzwaard - Boomstoppel Adriana Forra van Damme ^OVERIGE BERICHTEN COLOFON Familieberichten Liefde begint met een glimlach Groeit met een kus en eindigt met een traan Na een moedig, oneerlijke en niet te winnen strijd is overleden mijn vrouw, onze moeder en oma Goes, 2 maart 2020 's-Heer Arendskerke, 22 december 1952 Richard Mark, in liefdevolle herinnering Kevin, Kimberly Mirjam Sadinah, Zevanja, Madelief Marijkestraat 60,4461 VJ Goes De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 7 maart om 12.00 uur in crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te het afscheid bent u welkom in i crematorium. - Ina hield van kleurri, Tot ons groot verdriet hebben we afscheid moeten nemen van mijn liefdevolle (schoon)moeder en onze oma. Terneuzen, 5 februari 1943 Vlissingen, 27 februari 2020 "Dat een mens een mens %o liefhad als ik jou" Marieke Mare Cijsouw- de Bruijne Sterre Achmad Livia Sven Correspondentieadres Yarden Slager Uitvaartzorg, Koudekerkseweg 2-16,4382 EB Vlissingen Lambregt Abraham Cornelis Soeters Bert 'DE BEVELANDEN' Tohcw/HovkmcM/ pzc.nl/familieberichten woensdag 4 maart 2020 PM "Al zal de vijgenboom niet bloeien, al zal de wijnstok niets voortbrengen, al zal de oogst van de olijfboom tegenvallen, al zal er geen koren op de akkers staan, al zal er geen schaap meer in de kooien zijn en geen rund meer binnen de omheining, toch zal ik juichen voor de Heer, jubelen voor de God die mij redt." Habakuk 3.17&18 Heel verdrietig, maar dankbaar voor het leven samen, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Veenendaal 19 november 1947 Middelburg 1 maart 2020 Middelburg Bert Roorda Eckelrade Jelle en Mirjam Roorda-Knape Margriet, David, Julia, Loes Kapelle Lia en Louis Rademaker-Roorda Eline, Twan Middelburg Onno en Irene Roorda-Hamelink Noah, Susanne, Silas Middelburg Tanja en Arend van Veelen-Roorda Nick, Jaelle, Daan Westervoort Auke en Jacqueline Roorda-Meerveld Ivan, Iris, Evy De dankdienst voor haar leven, waarvoor wij u van harte uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 7 maart om 12.00 uur in de Kruiskerk, Klein Vlaanderen 75 te Middelburg. Aansluitend zullen we haar begraven op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna ontmoeten wij u graag in de koffiekamer van de begraafplaats voor een informeel samenzijn. Johannes Postkwartier 72 4333 EG Middelburg bertroorda@gmail.com Dicky hield van bloemen Verdrietig, maar trots op wie hij was, hebben wij afscheid genomen van mijn geliefde man, onze lieve vader en opi Echtgenoot van Pien Soeters-Oppeneer Officier in de Orde van Oranje-Nassau Onderscheiding in goud met briljant Rabobank Erelid van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs Vlissingen, 20 mei 1939 Dreischor, 1 maart 2020 Dreischor: Noordwolde: Alkmaar: Zierikzee: Pien Maud en Paul Meike en Zach, Lieke, Tim Nanon Dunsi, Ife Tom en Nini Veerle, Myrthe De crematie vindt in besloten kring plaats. Aan huis geen bezoek. Correspondentie-adres: Schoutwei 3,4315 CM Dreischor Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Heeft ons goed gedaan. Heel hartelijk dank daarvoor. Ad Goudzwaard Kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2020 Voor al de blijken van meeleven rondom het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde dochter, zus, tante en oudtante willen wij u hartelijk danken. Familie C.J. van Damme-Waverijn Yerseke, maart 2020 Uitvaartverzorging VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45