12 FAMILIEBERICHTEN Kees de Schipper Henk Oostdijk woensdag 4 maart 2020 Corrie Mosselman Cornelia Maatje Mosselman-Berman Corrie Corrie Mosselman-Berman Corrie Corrie Mosselman- Berman Miep Delfos - Blom w Dig Korsuize Henk Oostdijk PM Er is zoveel wat we voelen, Maarzo weinig wat we weten te zeggen. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering moeten wij afscheid nemen van onze buurvrouw en lieve vriendin Wij wensen Hans en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Wemeldinge: Ellen Gert-Jan Ritchie Joop Annelies Peter, Monique, Rowan en Zita Diegene die ik liefheb verlaat ik om diegene die ik liefhad terug te vinden Na een moeilijke en dappere strijd is mijn lieve vrouw, onze lieve mama, schoonmama en oma op 73-jarige leeftijd uit ons leven gegaan. Hans Mosselman Wilja en Johan-Dirk van der Endt Jeffrey Stéphanle Dieter en Annemlek Mosselman Nina en Nlcky Max Wemeldinge, 2 maart 2020 Correspondentieadres: 't Scheld 44, 4424 NZ Wemeldinge De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 7 maart om 14.00 uur in het crematorium 'Zoomstede', Mastendreef 5 in Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Er is mogelijkheid tot donatie voor KiKa. Wemeldinge: Kruiningen: Wemeldinge: Het mooie van herinneringen is, dat niemand ze van je afkan nemen, want ze blijven voor altijd in je gedachten en in je hart. Verdrietig en stil zijn we door het overlijden van onze schoonzus en tante We wensen Hans, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Ad en Annemarie nichtjes en neefjes Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van We wensen Hans, de kinderen, de kleinkinderen en de familie heel veel kracht en sterkte toe. Tante To Tante Nellie Herman Henk Hans Irene Annie en Evert Annemarie en Peter Peter en Lisette Als leven lijden wordt, Is rusten goed Op 2 maart 2020 is overleden onze zeer gewaarde medebewoner en ons we-bestuurslid Wij gedenken haar met alle respect. We leven mee met Hans, de kinderen en kleinkinderen. Namens alle bewoners van we Residence Weumelinghe te Wemeldinge, Henk Drayer Martinne Claes Het klinkt zo gewoon Het is zo bijzonder Zo een geweldig lieve moeder Zo een bijzonder lieve oma Een vrouw om alleen maar van te houden In alle rust is van ons heengegaan, onze liefste moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Willemina Maria Weduwe van Edward Delfos 119 maart 1994 Den Haag, Koudekerke, 26 mei 1929 1 maart 2020 Doesjka en Paul Tjarda en Gerjo Takkie en Anouk Jesse Tycho en Amy Verdere kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Wat heb je veel zonneschijn in ons leven gegeven. Correspondentieadres: Zwaanweg 6 4371 NJ Koudekerke Woensdag 4 maart van 17.00 tot 18.00 uur kunt u afscheid nemen van Miep in uitvaartcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1,4337 HJ Middelburg. De uitvaart vindt op een later moment in besloten kring plaats. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ voor de liefdevolle zorg. Enige kennisgeving Na een kortstondig ziekbed heeft afscheid van ons genomen *Colijnsplaat, 14 september 1930 |Goes, 26 februari 2020 Riet Korsuize-Bookelaar Ferdi en Carmen Correspondentieadres: Rommerswalestraat 10,4461 ET Goes De crematieplechtigheid heeft op eigen verzoek van Dig in besloten kring plaatsgevonden. Soms zou je willen dat gisteren nooit voorbij ging, omdat vandaag alles zo anders is nu we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Comelisjacobus echtgenoot van Ineke de Schipper - Musters Geboren te Biezelinge, 3 december 1943 Overleden te Ossendrecht, 2 maart 2020 Ossendrecht: Ineke Ossendrecht: Nico en Angelique Bart Moleneind 68 4641 SE Ossendrecht U kunt persoonlijk afscheid nemen van Kees op vrijdag 6 maart tussen 19.00 en 19.30 uur in mortuarium Ter Duinen, O.L Vrouw ter Duinenlaan 155 te Ossendrecht. De afscheidsdienst vindt plaats op zaterdag 7 maart om 10.00 uur in crematorium Zoomstede, Masten dreef 5 te Bergen op zoom. Na de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve broer en zwager weduwenaar van Nellie Tilroe. Namens: Familie Oostdijk Verdrietig, maar vervuld met mooie herinneringen. Na een lang leven is op 94-jarige leeftijd plotseling overleden onze lieve vader, opa en opa 'flat' sinds 6 maart 2016 weduwnaar van Nellie Oostdijk - Tilroe We gaan hem missen. Brielle: Hannie Westmaas - Oostdijk Jan Westmaas, in liefdevolle herinnering Marijn Sara Robert-Jan Tessa, Hugo V/outer Malou Goes: Jaco Oostdijk Marjan Oostdijk - Westveer Niels Josine, Roos, Fleur Amy Jordie, Kars, Dex Goes, 2 maart 2020 Correspondentieadres: Adenauerhof 39,4463 GR Goes Pa is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 6 maart om 12.00 uur in de aula van het crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes. Voorafgaand is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44