Y FAMILIEBERICHTEN 11 Rutger Moens nana =3 Adriaan Eckhardt Rutger Moens Rutger Moens C J Rutger Moens Rutger Moens Rutger Moens I* Rutger Moens Op 3 januari wensten we elkaar als familie nog een gelukkig nieuwjaar. Verdrietig zijn wij dat dit voor onze neef Rutger Moens maar kort heeft mogen duren. We wensen Andrea, Stan, Tess en beide families, veel sterkte toe met dit grote verlies. Riek en Jasper Coppoolse-Roelse Ian en Ingeborg, Sabine en Patrick. Kees en Mary Roelse-Deckers Joost en Eve, Saco en Rosanne, Maarten, Gert-Jan en Wilma achterneef en -nichtjes Als je moet afgeven wat je het meest Lief hebt dan is er géén gisteren, géén vandaag en géén morgen meer. %Tfïïil Wij zijn diep geraakt door het overlijden van Rutger Moens vader van onze leerlingen Stan en Tess. Wij leven mee met Andrea, Stan en Tess en wensen familie en vrienden heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Kinderen, ouders, team en bestuur van Archipel Samenwerkingsschool de Lispeltuut. Rutger Moens De Heere kent degenen, die Zijne zijn; Met droefheid geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten, door de Heere, van ons is weggenomen onze lieve onvergetelijke vader, opa en overopa Sinds 18 oktober 2019 weduwnaar van Johanna Suzanna Maria Eckhardt-Murre Nisse, 's-Gravenpolder, 17 juni 1927 3 maart 2020 Vlissingen: Rien Eckhardt en Hela Szwed Zwolle: Ellie Eckhardt en Theo de Kogel Baarn: Mona Eckhardt Joshua (in liefdevolle herinnering) Kapelle: Marianne Eckhardt Kleinkinderen en achterkleinkinderen Egelantierstraat 14,4431 EP 's-Gravenpolder De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op D.V. vrijdag 6 maart om 13.30 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de rouwdienst is er in de zaal van de kerk van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van onze vader en opa te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. woensdag 4 maart 2020 PM 23 oktober 1980 1 maart 2020 Verbijsterd, verward en verdrietig zijn wij door zijn overlijden. man van Andrea papa van Stan en Tess «fawilie-Moens MH m»' familie Roelse M.F. Visserstraat 22 4356 BB Oostkapelle Vrijdag 6 maart is er van 10.30 tot 11.30 uur gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk in Oostkapelle, Duinweg 36a. De herdenkingsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, begint om 12.00 uur in deze kerk. Aansluitend aan de bijeenkomst vindt de begrafenis in besloten kring plaats. U bent dan welkom in restaurant Anno Nu, Dorpsstraat 39-41 Oostkapelle, waar de familie na de begrafenis ook zal komen. Er is dan gelegenheid tot samenzijn. Lieve Rutger Sterk, gezond, alleskunner. Je kon het niet meer aan. Je laat ons achter met een diep verdriet. Jou te moeten missen zal ons zó zwaar vallen. Sam en Corry Moens-Jobse Florien en Peter van Maldegem-Moens Ruub, Nerea, Bor Jelle en Michelle Moens-Fondse Gijs, Anoek Aagtekerke, 1 maart 2020 Onvoorstelbaar en met diepe pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, hard werkende, trotse schoonzoon, zwager en oom Rias en Corrie Roelse Marieke en Jan, Aimy, Lotte Karin en Thijs, Iva, Meike, Fenne Omaatje Minderhoud Andrea, Stan en Tess, we zijn er voor jullie! Grijpskerke, 1 maart 2020 Geschokt en verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze lieve neef. Wij wensen Andrea, Stan en Tess en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: Arthur en Petra Elise en Bastiaan Dave en Margot Verbijsterd, verward en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze Lieve neef Hans en Corien Scherp- Moens Kinderen en kleinkinderen Rinus en Matty Moens-Faasse Kinderen en kleinkinderen Wij wensen Andrea, kinderen en familie veel kracht en sterkte met dit grote verlies. Onverwacht komt opeens het stille verdriet, met respect voor de beslissing die hij heeft genomen. Bram, Petra, Danisha de Visser Oostkapelle Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van onze collega Opeens stond de wereld stil en zal nooit meer hetzelfde zijn. De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven Jouw werkkracht en zakelijk inzicht zullen wij gaan missen. Je Laat een grote leegte achter. Wij wensen Andrea, Stan, Tess en familie veel sterkte met dit verlies Collega's Terrier Lifting Clamps BV y VJ UFTIMO CLAMPS tl Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen- Intens geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van Onze gedachten zijn bij Andrea, de kinderen, zijn broer, zus en ouders. Wij wensen hen en zijn andere naasten veel sterkte toe om met dit grote verlies om te gaan. Imke Mirelle Jeroen Elise Marcel Leoni Reinier Marken Ricardo Paulien Oostkapelle, 3-3-2020 Verbijsterd, verward en verdrietig zijn wij door het overlijden van Man van onze vriendin Andrea Wij wensen Andrea, de kinderen, ouders, broer, zussen en naaste familie veel sterkte met dit grote verlies. Arianne en Stefan Frambach- Francke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43