Maria Johanna Catharina de Smit -Riet- 10 FAMILIEBERICHTEN f OVERLEDEN Ronald Ars Johanna (Jo) Provoost - Mooij woensdag 4 maart 2020 Na een tragisch ongeval op 10 februari, is na 21 dagen tussen hoop en vrees, van ons heengegaan mijn allerliefste man en maatje, onze vader, schoonvader, opa, schoonzoon, broer, zwager en oom Rijk Bosland echtgenoot van Margreet Heerschap Ouddorp 16 augustus 1961 t Rotterdam 2 maart 2020 Margreet Stefan en Erika Vajèn Youri en Monique Miep Heerschap-Tanis Richard en Eline Marjolijn en Mare En verdere familie Serooskerkseweg 12 4328 SM Burgh-Haamstede Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 7 maart van 19.00 tot 20.30 uur in Restaurant De Schelphoek, Serooskerkseweg 24 te Serooskerke. Maandag 9 maart nemen wij afscheid van Rijk in de Pel- grimskerk, Platboslaan 1 te Burgh-Haamstede, aanvang 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Ouddorp, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in Restaurant De Schelphoek. Liever geen bezoek aan huis Zij die geen persoonlijke kennisgeving hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Diep geraakt zijn wij door het onverwachte overlijden van onze neef Ronald Ars Familie Ars Ronald Goodbyes hurt the most, when the story was not finished Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Door een tragisch ongeval zijn wij Ronald kwijtgeraakt. Namens vriendengroep "de jeugd van tegenwoordig" wensen wij de naaste familie heel veel kracht en sterkte toe. Willem&Marianne, Gilles&Lenie, Kees&Marja, Lieven&Natasja, Kees&Lilian Lieve Ronald "Jij ontglipt ons maar voor ons blijf jij altijd onuitwisbaar" "Jij was er voor ons allemaal en altijd" "Wij gaan jou en je pure wilskracht ontzettend missen...nu al" "Bon voyage Vriend" John Margit Alex Mika, Dick Dorly, Willem Marianne, Piep, Sven Jessica, Sandy, André Nathalie, Saar Marlies, Pieter Renate Finn Mette, Toos, Jerry Jannet, Hans, Ivan Rowen Jort, Jan George, Miranda JanWillem BP, Arjan Colinda, Anita Sjacco Tatum Noa Nancy, Hans Sanja, Wendy Mario Yaiza Mayca, Rob Conny, André Marian, Sara Bas, Marnix, Mariël Kobus, Jurgen Lianne, Alexander, Ard Esmeralda, Ilona Toots Joep Katja, Pieter Leontine, Frank Lianne, Angela, Margreet Francois, Kees Esther, Chantal Jantien Julia Marco Droevig maar berustend moeten wij u mededelen dat na een leven wat getekend is door eenvoud is overleden onze zus, schoonzus, tante en oud-tante Vlissingen, 29 maart 1935 Zij overleed in de leeftijd van 84. jaar. t Hulst, 2 maart 2020 Jo de Smit (in herinnering) en Mini de Smit-Heister Adrie de Smit (in herinnering) Frans de Smit en Riet de Smit-Theune (in herinnering) Neven, nichten, achterneven en achternichten 2 maart 2020 Correspondentieadres Coöperatie DELA, Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal t.a.v. Fam. de Smit De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 9 maart om 13.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend bent u uitgenodigd voor een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar de verzorgers die Riet verzorgd hebben. PM itilll I L i Met veel verdriet, maar vol bewondering en respect voor zijn vechtlust en doorzettings vermogen, delen wij u mede dat na een leven vol pech is overleden onze zoon, broer, zwager en oom. De wind nam hem mee... 5 april 1966 1 1 maart 2020 Rinus en Dien Ars Lilian en Jan Selina We nemen afscheid van Ronald op vrijdag 6 maart om 17:00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandt- weg 2, te Goes (afslag 35a op de A58). Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de lounge van het crematorium. Op de online gedenkpagina van Ronald kun je een herinnering of condoleance plaatsen: https://www.uitvaartbezieling.nl/condoleren. Correspondentieadres: Simone Veilhof 28,4463 JB, Goes Diepgeraakt en verslagen zijn wij dat na een jarenlange vriendschap plotseling is overleden onze lieve vriend Vele tegenslagen, gevochten en overwonnen en toch zo positief in het leven. Een voorbeeld voor ons en voor velen. Wij gaan je heel erg missen. Wij wensen familie, naasten en vrienden heel veel sterkte. John, Margit, Alex en Nika Intens verdrietig laten wij u weten dat na een kort ziekbed is overleden, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma echtgenote van J.A. Provoost 127 maart 2008 84 jaar Hansweert 13 mei 1935 Goes 3 maart 2020 Hansweert Gerrit en Lenny Terneuzen Jaap en Tiny Hansweert Johnny Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar thuiszorg Allévo en afd. Ic., longafd. van ADRZ. Roompot 25 4417 CK Hansweert Vrijdag 6 maart om 13.30 uur wordt er een afscheidsbijeenkomst gehouden in verenigingsgebouw Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aldaar. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in Kaj Munk. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Eenieder die zich betrokken voelt is welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 42