Inspiratie en informatie rondom overlijden FAMILIEBERICHTEN 25 Geertruida Pieternella Hoogeboom - van den Boomgaard Truus Hoogeboom B.P. van der Meulen-Manock Dingenus Zuidweg Dies Zuidweg nfin mensenlinQ Je liefde, je warmte en je lach, wat gaan we dat missen, dag na dag... Intens verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons heeft betekend, hebben wij te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder en trotse oma Truus Wèmeldinge, Goes, 1 augustus 1952 29 februari 2020 Goes: Hans Goes: Eefje Teun, Fleur Lent: Thomas Sanne, Robin Wilhelminadorp: Matthijs Linda, Solenn Van Dusseldorpstraat 39,4461LT Goes Er is gelegenheid om afscheid van Truus te nemen op woensdag 4 maart van 14:00 tot 15:00 uur en van 19:00 tot 20:00 uur in Uitvaartcentrum van Gentevoort, Verrijn Stuartweg 28 te Goes. De afscheidsplechtigheid, waarvoor u van harte bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 5 maart om 13:00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend is er gelegenheid om in de naastgelegen koorkerk mooie herinneringen aan Truus op te halen en deze met elkaar te delen. De familie zal hier niet bij aanwezig zijn; zij begeleiden Truus op dat moment naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats van Wemeldinge. Een woord van dank gaat uit naar dr. Oortman en Buurtzorg Goes-Oost voor de persoonlijke en liefdevolle begeleiding tijdens haar ziekte. Het onvermijdelijke is dan toch gebeurd. Onze lieve en fijne vriendin is van ons heengegaan. We zullen haar gezelligheid en vriendschap ontzettend missen. Zij laat een grote leegte achter. Wij wensen Hans, kinderen en familie heel veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. De jeugdvrienden: Sjaak, Fred en Lisette, Hemmie en Ella Het is goed zo, het is mooi geweest Dies Truus Hoogeboom Enige kennisgeving Een lief, goed en sociaal mens is heengegaan Beryl Kaapstad, t Vlissingen, 1 november 1932 29 februari 2020 Beryl bedankt voor je vertrouwen in mij, je zult altijd in mijn herinnering blijven. Je maatje Bert van Hove Correspondentieadres Vredehoflaan 476 4382 CJ Vlissingen Donderdag 5 maart is er van 15.30 tot 16.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in De Voorzorg Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Hierna doen we Beryl uitgeleide voor de crematie, die in stilte zal plaatsvinden. Mijn dank gaat uit naar de medewerkers van woning 21, Koudekerkseweg 81, voor hun liefdevolle verzorging. mensenlinq.nl maandag 2 maart 2020 PM Vredig en dankbaar heeft onze pa zijn ogen gesloten We zijn bedroefd om het overlijden van onze lieve en liefhebbende broer, zwager en oom in de leeftijd van 91 jaar echtgenoot van Elisabeth (Betsie) Witte t Hij zal in onze familiekring zeer worden gemist. Halfweg L. Hofstra-Zuidweg D. Hofstra t Heinkenszand A. Cappon-Zuidweg G.Cappon t Heinkenszand A. Zuidweg J.C. Zuidweg-Traas D. Verduijn Middelburg P. Zuidweg t M. H.C. Zuidweg-van Geel Heinkenszand M. Zuidweg t A. Zuidweg -Marcusse Tholen C. Zuidweg J.A. Zuidweg-Mijnsbergen Neven en nichten De kooravonden zullen nooit meer hetzelfde zijn. We zullen haar missen Leden,dirigente en pianist koor Katanza Kattendijke echtgenoot van Betsie Zuidweg - Witte 13-10-2015 In de leeftijd van 91 jaar Rien Karina en Joop 28 februari 2020 Biezelingsestraat 70 a 4421 BT Kapelle De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, wordt gehouden op woensdag 4 maart om 14.30 uur in crematorium het Zeeuwse land, Kandtweg 2 te Goes. - bereikbaar A58 afrit 35a - Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. Een bloem verwelkt op het mooist van de bloei Maar wat achterblijft is de herinnering aan de kleurenpracht We zijn verslagen en vol ongeloof dat veel te vroeg is overleden onze energieke en enthousiaste sopraan en voorzitster COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Mabel (37): 'Ik wil champagne en luxe hapjes; op mijn uitvaart vieren mensen mijn leven en dat doe ik niet met koffie en cake!' Mensenlinq.nl: verhalen over mensen, emoties en praktische zaken waarmee je te maken kunt krijgen rond om overlijden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 25