,-f" 24 Neeltie Snoek-Post Antonius Jacobus Wolff Dag lieve oma Snoek ~Nel~ Ton Jftg maandag 2 maart 2020 OVERLEDEN Een lieve vriend mag dan wel gestorven zijn, maar hij heeft ons niet verlaten. Jan Blomme Groede, 12 oktober 1949 f Goes, 28 februari 2020 Uit naam van zijn vriendenkring: Ad de Jager Meanderlaan 254,4337 TM Middelburg U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaart centrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op vrijdag 6 maart van 10.45 tot 11.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 6 maart om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Jan hield van een rode bloem, graag onverpakt. Anne-Wil Goud Anne-Wil Goud Anne-Wil Goud Anne-Wil Goud Goud Biervliet BV MOEDER: Ik zal nooit meer 'MOEDERzeggen. Ik zal haar nooit meer zien. De telefoon ik, domme dwaas denk: Met moeder wel misschien! Maar voorbij zijn al die jaren. Dat zij er was, voor ons, voor mij. Ook veel anderen zullen haar missen. Alles gaat te snel voorbij. Het valt niet mee om steeds te weten, dat zij er niet meer is. Nu pas merk ik, niet geweten, hoe belangrijk moeder is. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekent, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en 'oude' oma Vlissingen, 3 februari 1934 Goes, 28 februari 2020 Sinds 12 september 2002 weduwe van Jan Snoek. We gaan haar heel erg missen. Fransien van der Bliek Ferdinand van der Bliek Frank Barthelien Kole Cor Kole, in herinnering Arno en Janneke Ryder Evert en Bianca Leon en Julia Correspondentieadres: Lincolnlaan 19,4463 WZ Goes Naar de wens van onze moeder en oma zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Condoleances uitsluitend schriftelijk. Zoveel moed getoond Zo intens gestreden niet eens voor zichzelf liefde was zijn reden Intens verdrietig om zijn heengaan, maar vol trots en met respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van Rotterdam, 11-09-1949 t Kloetinge 26-02-2020 Jozien Wolff Debby Simon Sjoerd, Menno Manon Speciale dank gaat uit naar huisarts mevrouw M.J. Oortman en mevrouw Hoeben Internist-Oncoloog ADRZ Correspondentieadres: Tervatenseweg 22,4481 PB Kloetinge De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Groot was oma 's liefde. Groot is het verdriet. Mooi zijn de herinneringen, die oma achterliet. Liefs, je kleinkinderen en achterkleinkind. Ons bereikte het droeve bericht, dat is overleden, onze tante Nel Snoek - Post We wensen kinderen en kleinkinderen sterkte. Diana Hibels - Schroevers Piet en Nancy Schroevers jji "v;- m a 2 S5 4 A* k V <iK PM Zie, Ik ben de HEERE, de God van alle vlees; zou Mij enig ding te wonderlijk zijn? Jeremia 32:27 Verbijsterd, verward en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve dochter en onvergetelijke zus - Janna Wilhelmina Paulina - in de leeftijd van 21 jaar. Het leven was haar te zwaar. Marcel en Marjan Goud-Brouwer Marilène en Gijs Rosalie en Niek Charlotte en Michiel Linde-Loïse 28 februari 2020 Wielewaal 2 4533 GG Terneuzen D.V. Woensdag 4 maart is ervan 19.00 - 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Betlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 5 maart om 13.00 uur in bovengenoemde kerk, aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de kerk. Uit de diepten roep ik tot U, o HEERE Psalm 130:1 Met groot verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde kleindochter, en ons lieve (achter) nichtje HoekOma Goud-Koster Waarde Marja en Kees Walhout Biervliet: John en Jaklien Goud Vriezenveen Jacolien en Peter van Egmond Stavenisse Anita en Peter van Haaften Zaamslag Caroline en Kees Hamelink Barneveld Irma en Eric Pladdet BiervlietJaap en Debora Goud Neven en nichten Achterneefjes en -nichtjes Sterke de Heere Marcel en Marjan met hun kinderen in het dragen van dit grote verlies. Intens verdrietig delen wij u mee dat plotseling van ons is heengegaan onze zeer geliefde, dappere kleindochter en lieve nicht in de leeftijd van 21 jaar. Voor altijd in ons hart. Middelburg J. Brouwer-Geense J. Brouwer -in liefdevolle herinnering- Leiden Anne Brouwer Vlaardingen Mare Mariska Brouwer-Meerkerk Levi Matthias Max Dominic Wij wensen Marcel Marjan, Marilène Gijs, Rosalie Niek, Charlotte Michiel en Linde-Loïse veel kracht, sterkte en alles wat zij nodig hebben toe. 28 februari 2020 Loskade 13 4331 HV Middelburg Verslagen en met groot verdriet geven wij u kennis van het overlijden van Geliefde dochter van Marcel en Marjan en lieve zus van Marilène, Rosalie, Charlotte en Linde-Loïse John en Jaklien Jaap en Debora Ronald en Maaike Carlo Niels en Allieke Tom en Tresia We hopen dat ze de krachten mogen ontvangen om dit grote verlies te kunnen dragen en wensen hen veel steun, troost en sterkte toe in deze moeilijke tijd. V u 'V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 24