FAMILIEBERICHTEN 17 Elisabeth Adriana Faes Krijn Walhout Maria Jannetje Pieper-Boone OVERLEDEN Lies Lies Faes Maria Jannetje Pieper-Boone COLOFON Familieberichten Na een moeizaam laatste jaar is overleden de levens partner van onze broer en zwager Henk Kesteloo Nico en Krina Herman en Corrie Kees en Ria Met droefheid geven wij kennis dat het de Heere behaagd heeft uit dit tijdelijk leven weg te nemen onze broer en oom in de leeftijd van 95 jaar. Goes: M. Bras - Walhout Kapelle: P. Hollestelle - Walhout Borssele: J. Walhout Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van het Gasthuis te Goes voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 26 februari 2020 Correspondentieadres Monsterweg 11,4454 AA Borssele De rouwdienst voor familie en belangstellenden, die geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. G. Kater, wordt gehouden D.V. maandag 2 maart om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Voor aanvang van de dienst is ervan 13.00 tot 13.20 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Psalm 134:2 Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere is weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Quinten Pieper in de mooie leeftijd van bijna 99 jaar. Adri in liefdevolle herinnering Adrie Geelhoed Jan en Joke Yordan Martien en Vivian Fien Jet Kaat Mark en Mieke Rudi Ivonne en Martijn Goes, 26 februari 2020 Correspondentieadres: Oude Kraaijertsedijk 12,4456 RR Lewedorp De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 2 maart om 13.30 uur in de kerk van Gereformeerde Gemeente, Havenweg 26 te Nieuwdorp. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegen heid tot condoleren. Bedroef namen wij kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zus en tante Yerseke: B. Boone M. Boone-Paauwe (in herinnering) Hannie (in herinnering) Rien enAnja Jannie en Johan Ria en Lou Ineke en Jan Hans en Heieen pzc.nl/familieberichten vrijdag 28 februari 2020 PM "Het is goed zo" Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder en oma 's Heerenhoek 14 oktober 1931 t Oost-Souburg 26 februari 2020 Levenspartner van Henk Kesteloo Koudekerke, 16 maart 2019 Ad en Ria Boonman-Steendijk Toine Boonman, in liefdevolle herinnering Jan en Paula Kesteloo-Poortvliet Ina en Ton van Nimwegen-Kesteloo Willy en Richard van Dam-Kesteloo Piet en Zsuzsanna Kesteloo-Csipor Klein- en achterkleinkinderen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u van harte uitnodigen, zal plaatsvinden op maandag 2 maart om 13.00 uur in het Crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Correspondentieadres: Wilgestraat 1,4431G 's Gravenpolder Roy Nick Luuk Joop en Lenie Pieper Eddie Theo en Leni Signed Esmee Hannie en Wim van de Sluis Alex en Janneke Pieter Laura Nienke Marne Ileen Linda en Marnix Noël Qwinty Ziva Vïnz SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45