MEDIA CULTUUR 25 K3 komt opnieuw naar je toe! Fabian (23) van het YouTube-kanaal Faab Nelleke Poorthuis (34) van de podcast Trust Nobody Simon van Eek (20) van het YouTube-kanaal Siem Gido Verheijen (26) van het YouTube-kanaal Wie is de Mol? 2020 ,,De opdrachten zijn te ver warrend dit seizoen en niet alleen voor de kijker. Ook de kandidaten zelf weten vaak niet waar ze mee bezig zijn. Er valt zo weinig uit op te maken dat ik ze vaak niet eens terugkijk voor aanwij zingen. Ik mis ook een beetje spektakel dit jaar. Er zijn zó veel hints naar alle kandida ten dat je tegenwoordig een beetje geluk moet hebben bij het raden van de juiste Mol. Wat wel blijft hangen van vo rige week is dat iedereen bij het lasergamen rugnummer 4 heeft, behalve Nathan Rut- jes. Het brengt me weer aan het twijfelen... over alles.'' ,,Het begint wel een beetje te frustreren. De aanwijzingen worden tussen een hoop an dere meuk gepropt. En bij de ontknoping worden steeds meer hints onthuld die je als kijker nooit had kunnen zien. Zoals vorig jaar die blokken in het water die het gezicht van Merel Westrik moesten vormen. Ze zouden kunnen stoppen met deze beeldaan wijzingen. Of ga terug naar de basis, zonder jokers, vrij stellingen en andere poes pas. Laat gewoon duidelijke Molacties zien. De andere kandidaten doen toch óók gekke dingen, om zichzelf verdacht te maken? De echte Molloten zal je nooit hele maal tevreden stellen. Je kan bij het speuren naar de Mol altijd nog de focus leggen op lichaamstaal en nervositeit.'' Sam de Man (32) van het YouTube-kanaal WIDMTV Het voordeel van PZC In het najaar van 2020 kun jij genieten van de nieuwste K3-show! Zing en dans mee op hun grootste hits in een theater bij jou in de buurt. Hanne, Klaasje en Marthe zullen een geweldige show neerzetten in Den Haag, Amsterdam, Groningen, Apeldoorn, Den Bosch, Rotterdam en Breda. Bestel tickets op pzc.nl/k3show vrijdag 28 februari 2020 PC Miljuschka Nathan Leonie Claes FOTO AVROTROS ,,Het zal telkens lastiger wor den om mee te puzzelen. Maar hoe moeilijker hoe leu ker juist! Ik zou beginnende Molloten willen adviseren op de kleine details te letten waar geen nadruk op wordt gelegd. Mol Merel Westrik wilde vorig jaar als een van de eersten het laserdoolhof binnen, zodat ze daar onop vallend geld kon verduiste ren. Voor de vorm kwam ze nog met een paar briefjes naar buiten, waardoor net leek alsof ze erg haar best had gedaan. Kijk dus goed naar wie een sleutelpositie opeist. Dat zijn óók hints.'' ,,Het spel is in de loop der jaren veel moeilijker gewor den en veel hints blijken geen hints meer. Misschien vijf leiden naar de Mol, 100.000 leiden naar andere deelnemers. Jammer, maar ik snap het wel. In 2016 wist heel Nederland door een veel te duidelijke aanwijzing al na drie afleveringen dat Klaas van Kruistum de Mol was. En er zijn zó ontzettend veel filmpjes van Molloten dat zulke bewijzen in no time zijn verspreid. Die fout willen de makers nooit meer maken, dus zetten ze bewust dwaal sporen uit.'' Wie is de Mol? Miljuschka Witzenhausen Hoe zeker? 90 procent Waarom? ,,Zij is een heel ge schikte Mol: sluw, slim en ook een beetje de baas van de groep. Op mij komt ze ook wat onoprecht over. Het zit hem dus vooral in gevoel en gedrag. Ik heb meer concrete aanwijzingen gevonden, maar dat is op deze plek onmoge lijk even snel uit te leggen.'' Wie is de Mol? Rob Dekay Hoe zeker? 60 procent Waarom? „Leonie ter Braak, Miljuschka Witzenhausen en Buddy Vedder zijn het zeker niet, ook omdat ze veel geld hebben verdiend. Rob haalde zo'n beetje het laagste bedrag binnen. Dat geldt mis schien ook voor Nathan, maar die wordt mij te ver dacht gemaakt.'' ,,Het is maar een onderbuik- gevoel, maar ik vermoed dat veel opdrachten die de ma kers in China wilden doen niet uitvoerbaar waren en er ter plekke moest worden geïmproviseerd. Want nu denk ik na veel opdrachten: Huh? Of: Dit was het dan? Verder pleit ik al jaren voor onbekende deelnemers, zoals in de Belgische Wie is de Mol? Alle niet-Mollen in die versie spelen heel hard voor geld. Want 'je bent er toch niet om vrienden te maken?' Bij ons zie je dat minder. BN'ers vinden geld minder belangrijk en zijn meer bezig met hun imago.'' Wie is de Mol? Nathan Rut- jes Hoe zeker? 75 procent Waarom? ,,Hoe verder je in dit seizoen komt, hoe meer verdachte acties je van hem ziet. En de kandidaten ver denken hem blijkbaar niet. Dus hoe tof zou dit zijn! Toe gegeven, Nathan is ook een beetje mijn 'wensmol'.'' Wie is de Mol? Miljuschka Witzenhausen. Hoe zeker? 80 procent Waarom? „Eerder zag je vaak dat de Mol in de eerste afleveringen niet of nauwe lijks wordt verdacht in de test. Na wegstrepen kom ik dan op Rob Dekay en Mil juschka uit. Van Rob worden zoveel verdachte acties ge toond, dat ik denk dat hij het juist niet is.'' Wie is de Mol? Nathan Rut- jes Hoe zeker? 100 procent Waarom? ,,Die man heeft zo'n hoog aaibaarheids- gehalte dat hij met alles wegkomt.'' i o O oö 21 augustus t/m 15 november 2020 Diverse locaties *De ticketprijzen zijn afhankelijk van de datum, tijd en rang en de vanaf prijs geldt zolang de voorraad strekt. De prijzen zijn incl. servicekosten en excl. transactiekosten,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 25