m\ Madurodam Exclusieve Lezersreis Mooi Sauerland videob&l&&ïj& wkartie Boek nu deze reis op reiskatern.nL/pzc O reiskatern.nl Beleef het grootste watersport evenement van Nederland 3,4,6 of 8 dagen Mooi Sauerland, Duitsland Vanaf 3,4,6 of 8 dagen madurodam Moet je meemaken! Madurodam is één en al beleving. Van het park tot de spectaculaire attracties. Je komt ogen, maar vooral handen tekort tijdens je ontdekkingsreis door Nederland. Vaar met boten door sluizen van de waterwegen, vuur de kanonnen af op je reis naar Nieuw Amsterdam. Samen ontdek je Nederland letterlijk en figuurlijk op z'n grootst. Een dag voor jong en oud, vol zien, doen, spelen en leren. Kom langs in de voorjaarsvakantie. Dat moetje meemaken. Bestel nu jouw tickets met korting! Bestel tickets op pzc.nl/madurodam Bestel tickets op pzc.nl/hiswa Het voordeel van PZC Je verblijf Landhotel Gödeke ligt landelijk en rus tig in het kleine Burbecke in de gemeente Lennestadt in het Sauerland, in het hart van Duitsland. Het hotel ligt midden in natuurpark Sauerland-Rothaargebergte en in de buurt van de natuurparken Arns- berger Woud en Diemelsee. Natuurgebied Biggesee-Listersee is ook vlakbij. Reisperiode: 12 maart t/m 30 november '20 Uitstekende prijs-kwaliteit verhouding Perfect gelegen midden in de natuur Met vele wandel- en fietsmogelijkheden Kortom, in het Sauerland kun je actief be zig zijn en toch tot rust komen te midden van het natuurschoon. Het Sauerland, zo dichtbij en zo anders. Met de lente in aantocht ontpopt het zich tot een waar paradijs voor ieder buitenmens. Geniet van een heer lijke vakantie in de natuur en kom tot rust. Geniet ook van de vele wandel en fietsroutes in en rondom de natuurparken Sauerland-Rothaargebergte, Arnsberger Woud en Biggesee-Listersee. En dat alles op slechts drie uur rijden van Utrecht. Start de auto maar vast! Rondom het hotel vind je honderden ki lometers aan wandel- en fietspaden. In het Lennedal bijvoorbeeld zijn er talloze wandelingen tot aan woudstad Iserlohn. Vanaf datzelfde Iserlohn wandel je de Sauerland-Waldroute. Het meest bekende wandelpad, de Rothaarsteig, passeert het hotel op zo'n twintig kilometer: wandel bijvoorbeeld de Rothaarsteig-Spur Ober- hundemer Berg tour. Op de fiets kun je heerlijk langs rivier de Lenne toeren: de Lenneroute gaat bijna 140 km vanaf Winterberg door Lennestadt naar de Ruhr bij Hagen. Of fiets over oude spoorlijnen op de 84 km lange Sauerland Radring. Wil je met de e-bike op pad? Dat kan ook want het Sauerland kent tiental len fietstochten speciaal voor de e-bike. Andere aanraders zijn universiteitsstad Siegen, met het Obere en Untere Schloss die in de geschiedenis van de Nassaus een belangrijke rol speelden (op 44 km) en Freudenberg dat beroemd is om zijn vak werkhuizen (53 km). Faciliteiten en kamers Landhotel Gödeke beschikt over 30 ka mers. Het heeft een gemoedelijk restau rant, Biergarten, ligweide, gratis par keergelegenheid en wifi. De gemoedelijk ingerichte landhuiskamers zijn voorzien van een tweepersoonsbed of separate bedden, tv, telefoon, en een badkamer met douche/wc en föhn. Inbegrepen 2,3,5 of 7x overnachting met ontbijt buffet 2,3,5 of 7x driegangen keuzemenu 1 welkomstdrankje lx koffie met gebak gratis wifi en gratis parkeren informatie over de regio Data prijs per persoon per 3dgn 4dgn 6dgn 8dgn 12-3/30-11 €69 €99 €159 €209 Prijzen per persoon o.b.v. een 2-persoons- kamer. Toeslag éénpersoonskamer: 10,- per persoon per nacht. Niet inbegrepen: 20,- boekingskosten. Kinderkorting, bij twee volbetalenden op de kamer: max. 2 kinderen van 0 t/m 11 jaar: 100%. Meer informatie en boeken: Ga voor Mooi Sauerland naar onze website reiskatern.nl/pzc/vt2011 of bel met Videotrips 06 - 24 937 937 (ma t/m za van 9-17 uur). s Tickets zijn beperkte tijd verkrijgbaar. Gekochte tickets zijn geldig t/m 1 maart 2020. Van 11 t/m 15 maart vindt in RAI Amsterdam de 65e editie plaats van de HISWA Amsterdam Boat Show. Op dit grootste watersportevent van Nederland vind je de nieuwste modellen boten, onderdelen en accessoires, handige gadgets, mooie reisverhalen, tips en advies voor zowel de doorgewinterde watersporter als voor degene die op zoek is naar zijn eerste eigen boot. Uiteraard ontbreken duurzame initiatieven niet in het programma. HISWA is er voor iedereen die houdt van varen; van de incidenteLe sloepvaarder tot de fervente zeiler. Bestel nu jouw tickets inclusief een hapje en een drankje! HISWA 11 t/m 15 maart 2020 RAI Amsterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 14