Lf ■li' dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Sara Loof-Dekker Jan van de Vijver IN MEMORIAM familieberichten OVERLEDEN De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Met ontroering laat ik u weten dat toch nog plotseling van mij is heengegaan mijn lieve zus weduwe van Pieter Loof eerder weduwe van Jan Weijns moeder van Jan Weijns t in de leeftijd van 88 jaar. N.S. Dekker Terneuzen, 24 februari 2020 Correspondentieadres: Churchilllaan 1120 4532 JK Terneuzen Zaterdag 29 februari is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hug- hersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de af- scheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis ontmoeten wij u graag in het eerder genoemde centrum. k» Tini van Wijck-Schouten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. media woensdag 26 februari 2020 Tevreden over het mooie leven, dat nu achter de rug is, is overleden echtgenoot van Truus van de Vijver-Pol Jan is op 17 december 1940 geboren in Biervliet, waar hij met zijn ouders, zeven broers en zusjes een gelukkige jeugd doorgebracht heeft. Na zijn studie diergeneeskunde oefende Jan in Oostburg 14 jaar lang samen met zijn echtgenote en assistente Marleen, later 25 jaar lang met Truus, een eenmanspraktijk uit als dierenarts tot 30 juni 2017. De afscheidsreceptie was indrukwekkend in de tuin van Sirius 1. Zijn werk was zijn grote en enige hobby en na zijn pensionering genoot hij van het wandelen met zijn drie honden Kim, Donna en Choco. Op 24 februari 2020 is hij vanwege een ongeneeslijke ziekte overleden in het ziekenhuis van Terneuzen. Dit was de laatste wens van Jan. Jan wil via deze kaart alle mensen bedanken, vooral Marleen, Truus, de familie, de kennissenkring, de vroegere cliënten en alle andere lieve mensen, die er voor gezorgd hebben, dat hij kon terugkijken op een prachtig, zinvol en een gelukkig leven. Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op 29 februari om 11.00 uur in Mauritshof, Mauritsweg 5, 4515 LA IJzendijke. Gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.50 uur. Correspondentieadres: Sirius 1,4501 GH Oostburg E-mail: janvdvyver@zeelandnet.nl Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor altijd in ons hart 26-02-2015 26-02-2020 Je kan niet meer naar mooie verhalen luisteren Van iemand die er niet meer is. Je kan niet meer lekker kletsen Met iemand die er niet meer is. Je kan niet meer schateren van het lachen Met iemand die er niet meer is. Maar je kan nog wel heel intens houden Van iemand die er niet meer is. Adri, Diana, Nicole, Marco van Wijck en Kleinkinderen COLOFON E -mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 64