Jï FAMILIEBERICHTEN 13 Anthonius Sebastianus Toon (Tonnie) Smits Jan van de Vijver Marinus van der Werf COLOFON Familieberichten Jacobus Maria Johannes Smits Jacques Christiaan Willem Verbeek Geloofd zij God met diepst ontzag! Hij overlaadt ons, dag aan dag, Met Zijne gunstbewijzen. Die God is onze zaligheid; Na een moeilijke periode van steeds verder afnemende krachten, is rustig ingeslapen onze vader, schoonvader, opa en overgroot opa Rinus Sinds 30 april 2016 weduwe van Martina Cornelia van der Werf - Bom in de leeftijd van 83 jaar. Jos en Annette Cor en Maja Michel en Angele Emely - May Mason Ilona en Dave Zoë Sonja en Theo Marsja en Patrick Destiny Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum "In 't Opper", Allévo en Dokter van der Valk voor de liefdevolle en toegewijde verzorging van Rinus Bruinisse, 22 februari 2020 Zorgcentrum "In 't Opper" Correspondentieadres: Schoutwei 2 4315 CM Dreischor De herdenkingsdienst wordt gehouden op vrijdag 28 februari om 13:30 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Zevengetijstraat 11,4301 EZ te Zierikzee. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de zaal van voor noemde kerk. pzc.nl/familieberichten woensdag 26 februari 2020 PM Na een korte periode van ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader, opa, overgrootvader en broer Dordrecht, t Vlissingen, 4 oktober 1938 24 februari 2020 Bep Smits-Geensen Jack en Edith Felix Nora en Pieter Marianne en Kees John en Kristine Gigi Jeffrey en Annika Thomas, Lorena An van Bruggen-Smits Correspondentieadres: Oranjeplein 104 4388 AH Oost-Souburg Vrijdag 28 februari van 15.00 tot 15.15 uur kunt u afscheid nemen van Jacques in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend vindt de crematieplechtigheid plaats in de aula van het crematorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn en condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Longgeneeskunde ADRZ, dagbesteding Palet, Nieuw Bachtenpoorte, Hospice Ter Reede en huisarts W. Lucas. Nog zo geworteld... Met veel verdriet hebben we afscheid genomen van mijn zorgzame man en maatje, onze trotse pa en opa Lewedorp 27-1-1955 Goes 24-2-2020 Erica Smits - de Vries Bas en Marjolein Dante, Viggo, Lilou, Levi Thomas en Rainy Correspondentieadres: Lurpseweg 3 4421 PD Kapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 28 februari om 13.30 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend is er aldaar gelegenheid te condoleren. Hierna zal de crematie in bijzijn van zijn gezin plaatsvinden. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn zeer verdrietig nu we afscheid moeten nemen van onze zeer geliefde, actieve, zorgzame, dappere en meelevende man, (schoon)vader, opa en overgrootopa Vlissingen 16 maart 1934 Oost-Souburg 20 februari 2020 We zullen hem heel erg gaan missen. Corrie Wilbert Marja Mariella Jordy, Livia Jorina Jan-Rico, Xêya William Dirka Wilco Chantal Gasha Ruud Ylona Correspondentieadres: Schans 4 4388 WC Oost-Souburg Naar de wens van Chris heeft de uitvaart in besloten kring plaatsgevonden. Tevreden over het mooie leven, dat nu achter de rug is, is overleden echtgenoot van Truus van de Vijver-Pol Jan is op 17 december 1940 geboren in Biervliet, waar hij met zijn ouders, zeven broers en zusjes een gelukkige jeugd doorgebracht heeft. Na zijn studie diergeneeskunde oefende Jan in Oostburg 14 jaar lang samen met zijn echtgenote en assistente Marleen, later 25 jaar lang met Truus, een eenmanspraktijk uit als dierenarts tot 30 juni 2017. De afscheidsreceptie was indrukwekkend in de tuin van Sirius 1. Zijn werk was zijn grote en enige hobby en na zijn pensionering genoot hij van het wandelen met zijn drie honden Kim, Donna en Choco. Op 24 februari 2020 is hij vanwege een ongeneeslijke ziekte overleden in het ziekenhuis van Terneuzen. Dit was de laatste wens van Jan. Jan wil via deze kaart alle mensen bedanken, vooral Marleen, Truus, de familie, de kennissenkring, de vroegere cliënten en alle andere lieve mensen, die er voor gezorgd hebben, dat hij kon terugkijken op een prachtig, zinvol en een gelukkig leven. Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op 29 februari om 11.00 uur in Mauritshof, Mauritsweg 5, 4515 LA IJzendijke. Gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.50 uur. Correspondentieadres: Sirius 1,4501 GH Oostburg E-mail: janvdvyver@zeelandnet.nl Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Psalm 68:10 SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45