Henk Boomstra Comelis Duijnkerke Joke Goudzwaard- Boonstoppel Helena Elisabeth Neele-Nieuwland 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN woensdag 26 februari 2020 Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering Simone Nathalie Raymond van Hootegem Weduwe van Marinus Boerman 13-04-1930-22-02-20201 Roger- Marie Louise Arnold en Hilde Alex f Antoine Carlos en Lydia Godelieve en Herman f Luc en Ingrid Rozemarie en Geert Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bolwerk 4,4515 BP IJzendijke De crematie is op uitnodiging. Nooit meer: wandelen op een middag fietsen in de zon samen aan de afwas staan jou een krant zien lezen. Niets is meer hetzelfde in dit leven maar het houden van jou is gebleven. Met liefde en respect gedenken wij mijn lieve man en onze onvergetelijke vader en opa Vlissingen, 2 september 1940 t Goes, 23 februari 2020 Corry Boomstra-de Jonge Henk en Martine Patty en Kees Cindy en Arjan Natasja en Ronnie Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Vinkehof 13,4451 BV Heinkenszand De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 29 februari om 14.30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Een speciaal woord van dank voor de medewerkers van de palliatieve unit van Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging. Met droefheid geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen ziekte, door de Heere, van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader - Kees - in de leeftijd van 81 jaar. Borssele: L. Duijnkerke - Poppe Borssele: Jan en Lia Borssele: PietenYvette Waarde: Kees en Katinka Wïlhélminadorp: Carla en Ronald Nisse: Wim en Petra 's-Gravenpolder: Gerrit en Cindy Klein- en achterkleinkinderen 24 februari 2020 Oostsingel 20,4454 BA Borssele. Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. vrijdag 28 februari van 19.30 tot 20.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op D.V. zaterdag 29 februari om 10.30 uur in de hierboven genoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er eveneens in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Met vele mooie herinneringen nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Ad Goudzwaard Hardinxveld-Giessendam, 1 november 1933 t Middelburg, 22 februari 2020 Ad Goudzwaard Jacqueline Psaïla-Goudzwaard Patrick Psaïla Jéremy Romain Jan Goudzwaard Lilian Goudzwaard-Ars Selina Correspondentieadres: Fazantenhof 92,4332 XT Middelburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na een volledig en mooi leven hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en omaatje Map Schaalje - Steenaard Weduwe van Huib Schaalje 01-09-1922 f 20-02-2020 Jenny en Janus van Waarde Jaro en Jacqueline van Waarde Isa en Tess Jorna en Rob Nelis Jace en Reave Piet en Jenny Schaalje Wendy en Bart Sylvana en Patrick De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Marga Klompélaan 16,4385 JL Vlissingen Psalm 139 Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere van onze zijde is weggenomen onze lieve moeder, oma en overgrootoma echtgenote van onze lieve vader en opa Abraham Marinus Neele f 15 juni 1989 in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Jan en Tonny Neele Piet en Ineke Neele Wilma en Cees Struijk Nanny en Bert Scheele kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, 23 februari 2020 Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Sportweg 12 4308 AE Sirjansland De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 28 februari om 13.15 uur in de kerk van de Hervormde gemeente, Kerklaan 2 te Sirjansland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sirjansland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen Wij willen alle medewerkers van Allévo "In 't Opper" dankzeggen voor de zeer liefdevolle, betrokken zorg en aandacht voor onze moeder en oma. PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44