J O 0 O 10 De Nooijer mag niet om landstitel spelen Van Drongelen moet derbyverlies slikken Roemloos afscheid manege Eendracht Door de 3-0-zege in het inhaalduel met Ter Leede klimt Goes naar plek negen in de derde divisie. Hiep Nguyen, invaller voor de afwezige Mart de Kroo, scoort twee keer. Voetballer Bradley de Nooijer uit Oost-Sou burg loopt met Viitorul Constanta de play offs voor het landskampioenschap in Roeme nië mis. Door een doelpuntloos gelijkspel gistermid dag thuis tegen Academica Clinceni kwam Viitorul niet meer van de zevende plaats af. De eerste zes ploegen uit de competitie spelen in de kampioenspoule; de onderste acht spe len in de degradatiepoule. Voor De Nooijer is het in zijn derde seizoen bij Viitorul de eerste keer dat hij de kampi oenspoule moet missen. De voorgaande twee seizoenen werd hij vijfde met zijn ploeg in de reguliere competitie. Voetballer Rick van Drongelen uit Axel leed met Hamburger SV een gevoelige nederlaag in de Tweede Bundesliga. In het eigen stadion werd de immer beladen stadsderby met St. Pauli met 0-2 verloren. St. Pauli-spits Henk Veerman opende na 20 minuten de score. De 28-jarige Volendammer versnelde langs Van Drongelen, die het centrum van HSV vormde met Timo Letschert, en rondde beheerst af. Na een half uur verdubbelde de Britse huurling Matt Penney de score. HSV kwam die twee treffers niet meer te boven en incasseerde in eigen huis een pijnlijke nederlaag én een dreun in de titelrace. HSV staat nu derde. Voetbal De selectiewedstrijd van ruitervereniging Sé- Ros voor De Kroo's Dressuur Cup werd giste ren afgelast. De voorspelde harde wind gooide roet in het eten. ,,Wij vinden het gevaarlijk om met de paarden in de trailer op pad te gaan'', liet de ruitervereniging in de aanloop naar het concours weten. Daarmee werd ma nege De Eendracht in Vrouwenpolder, waar de wedstrijd zou worden gehouden, een af scheid in stijl onthouden. De manege is on langs verkocht en de nieuwe plannen bieden geen ruimte voor wedstrijden. Ook de rugbyers van Tovaal zagen hun wed strijd afgelast. Deze wordt nu volgende maand, op 22 maart gespeeld. Quote van de dag 'Ik krijg al de bijnaam De Kilometervreter.' Rokven Lebo De succesformule van Daan Eiken hout blijft resultaten opleveren. 'Zijn' Goes heeft door de 3-0-zege op Ter Leede een gaatje geslagen met de onderste helft in de derde divisie en nestelt zich in de mid denmoot. In de komende weken zal duidelijk worden of en op welke manier de interim-trainer aan Goes verbonden blijft. Vorige week sprak de club met Michel Leonhart (foto), sinds kort actief bij zondag-vierdeklasser Oostburg. De oefen- meester uit Axel was in het verleden werkzaam bij onder meer RCS en GPC Vlissingen. Hij be- Het duurde even voordat ik het systeem doorkreeg. Al wil ik dat niet als excuus gebruiken schikt over de juiste trainerslicen tie. Hij heeft met Goes van gedach ten gewisseld over de mogelijkhe den. Die worden deze week in tern besproken. De spelersgroep roemt Eikenhout geregeld om zijn 'duidelijkheid'. De opstelling van Goes is nagenoeg altijd hetzelfde. Tegen Ter Leede voerde de Middelburger noodge dwongen twee wijzingen door. Sherief Tawfik ontbrak vanwege privé-omstandigheden en Mart de Kroo genoot van een wintersport vakantie. Eikenhout tilde niet zwaar aan de absentie van De Kroo. ,,Ik vind het geen enkel probleem. Als leraar ben je gebonden aan schoolvakanties. In onze competitie was slechts één wedstrijd. Als we niet moesten voetballen, had je er niemand over gehoord." Hiep Nguyen bekleedde de posi tie achter de spitsen. Al na 27 secon- STAND VOETBAL DERDE DIVISIE maandag 24 februari 2020 PM VOETBAL VOETBAL Rick van Drongelen (rechts) in duel met Henk Veerman. foto bsr agency ALGEMEEN - De rol van box-to-box- speler bevalt voetballer Yassine Azzagari uit Goes wel bij NAC Breda. Vrijdag 'ver sierde' hij de strafschop waaruit Jan Paul van Hecke de winnende treffer maakte tegen Almere City. J Trainer Adrie Koster (Zierik- zee) en verde diger Bart Nieuwkoop (Tholen) zitten met Willem II in een dipje. Het 4-2-verlies bij Emmen was het derde duel op rij zonder zege. I Wielrenner Noël Rokven uit Sint Jans teen stal zater dag in Kruinin- gen de show bij de vierde trai ningswedstrijd van wielerclub Theo Middel kamp. De nieu weling deed voorin zelfs mee met de eli tes, waar Dylan van Impe won. 62 De zaalvoetbal lers van Groene Ster Vlissingen ver loren vrijdag avond met 6-3 van asv Lebo in de eredivisie. De goals van Nabil Azzana- gui (2) en Ach- raf Laabich waren onvol doende voor de punten. a (O Nguyen terug in Len Wolters Goes - Hiep Nguyen Hiep Nguyen stond op 5 okto ber voor het laatst in de basis bij Goes. Zaterdag kreeg hij einde lijk weer zijn kans en pakte deze door twee keer te scoren. FOTO JOHAN VAN DER HEIJDEN Sparta Nijkerk 20 15 1 4 46 Odin'59 20 13 2 5 41 DVS'33 21 12 3 6 39 Harkemase Boys 21 12 3 6 39 FC Lisse 21 10 5 6 35 Barendrecht 21 10 4 7 34 Hoek 2110 3 8 33 Excelsior'31 21 9 3 9 30 Goes 21 9 3 9 30 Ajax 20 8 4 8 28 Jong Almere City 21 8 4 9 28 Stedoco 20 7 6 7 27 Ter Leede 21 6 6 9 24 VVSB 20 6 4 10 22 Dovo 21 5 4 12 19 ONS Sneek 21 2 5 14 11 VVOG 21 2 4 15 10 1Nguyen Goes - Ter Leede 18. Nguyen2-0 66. Schalkwijk 3-0 Manuhuwa Bank Dekker Hollemans De Vlieger 72. Hage De Winter Nguyen 81. De Fretes Wissel Schalkwijk 86. Basagac Hoekstra 60. Limon Van der Lans Robertson Zwetsloot 46. Echahbouni Darrazi Van Otterlo 76. Wajer Bok Steemers Van den Berg Scheidsrechter: R. Schul Toeschouwers: 350 Opstellingen Meulmeester Vos de Mooij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 38