.V It FAMILIEBERICHTEN 25 Maria Steketee-Koster ylrsesies (jamlel jtflartafris OVERLEDEN Johanna van Keulen Jopie Lindenbergh-van Keulen Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante weduwe van Johannes Steketee Sterke de Heere haar bedroefde kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Yerseke: T.J.M. Steketee - Slabbekoom Yerseke: S. Everse-Steketee Yerseke: J. Koole - Steketee W. Koole Yerseke: L. Koole Neven en nichten. In liefde herdenken wij allen die haar zijn voorgegaan. Cornelis Hubrecht Bodbijl Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart. "Veilig in Jezus'armen Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een zorgzaam leven is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve (schoon) moeder en oma Cornelia Neeltje Gunter-Maliepaard Come in de leeftijd van 66 jaar. Yerseke: J. Gunter Nieuw-Lekkerland: Jurgen en Jacqueline, Danilo Ovezande: Mariska en Björn, Noëlle, Justin Yerseke: Björn en Tai Spijkenisse: Colinda en Sebastiaan, Jayden 21 februari 2020 Moerplein 85 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst, geleid door ds. S. Dierx, zal gehouden worden op vrijdag 28 februari om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Yerseke. Ingang via de Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het kerkelijk centrum "De Haven", Paardenmarkt 8 gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze oud-medewerker Jaap Gideonse We herinneren Jaap als een trouwe en vakbekwame medewerker die zijn werk vele jaren met grote inzet heeft gedaan. We wensen Ria, Corine, Sharad en verdere familie veel sterkte toe. Familie Louwerse en medewerkers Loonbedrijf Louwerse Serooskerke IN MEMORIAM In liefdevolle herinnering 24-02-2019 24-02-2020 Ad Mies De weken, de maanden ze glijden voorbij, maar alles is anders want jij bent er niet meer bij. Elly Mies-Nelis kinderen en kleinkinderen maandag 24 februari 2020 'Haar wens is vervuld, opnieuw samen' Diep bedroefd, maar ook dankbaar in het vertrouwen dat onze ouders weer voor altijd verenigd zijn, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve moeder, oma en grootoma weduwe van Cornells Marinus Lindenbergh sinds 5 februari 2009 's Heer Arendskerke, 28 augustus 1934 t Goes, 21 februari 2020 Kees en Fransien Niels en Elke, Sam, Bente, Pippa, Joep Wendy en Bart, Kyra Ad en An net Marieke en Tim, Levi Dimitry Corine Florian Laurie Correspondentieadres: Willem de Zwijgerstraat 3,4461SZ Goes Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 26 februari van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Op nadrukkelijke wens van moeder zal de kist gesloten zijn. De begrafenis vindt in besloten familiekring plaats. Een speciaal woord van dank en waardering willen wij uitspreken voor het verplegend en verzorgend personeel van 'huisje 5-10' in het verpleeghuis Ter Valcke. De inzet en betrokkenheid van de medewerkers gedurende het laatste jaar verdient groot respect. Op 21 februari is overleden onze zus, schoonzus en tante Piet en Mattie Kees en Sieneke Neven en nichten 't is mooi geweest, 'tis goed zo. Arsène Moegestreden, omringd door al zijn dierbaren, is van ons heengegaan echtgenoot van Celina Marteijn-Neve IJzendijke, 18 januari 1931 t IJzendijke, 21 februari 2020 Celina Marteijn Eric en Caro Patrick en José Mare en Annet Laura Tess Karin en Geert Steven en Andrea Céline en Jack Frangois Correspondentieadres: Dorpsstraat 133,4511 EE Breskens U kunt dinsdag 25 februari van 15.00 uur tot 16.30 uur en van 18.30 uur tot 20.00 uur persoonlijk afscheid nemen van Arsène aan de Dorpsstraat 133 te Breskens. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 27 februari om 10.30 uur in de Mauritskerk, Kerk straat 2 te IJzendijke. Er is daar van 9.45 uur tot 10.15 uur gelegenheid om ons persoonlijk te condoleren. Aansluitend aan de dienst zullen we Arsène begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Mauritsweg te IJzendijke. Een speciaal woord van dank gaat uit naar dokter Peters, de medewerkers van ZorgSaam Thuiszorg, ZorgSaam Nachtzorg en aan alle anderen die Arsène zo liefdevol hebben verzorgd en bijgestaan. Indien u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u vriendelijk deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Op 19 februari is er een einde gekomen aan het leven van onze broer en oom Kees 12 maart 1942 Middelburg 19 februari 2020 Nellly t en Adrie t van der Mast Manuela en Rens Philein, Elle, Rijk Tanny en Cor t Kerkhove Miranda Patrick en Joan Correspondentieadres: Zwerfruststraat 7 4337 VN Middelburg Op donderdag 27 februari is ervan 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid van Kees te nemen in uitvaartcentrum Adagio, Monuta Adrienne Klein, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Om 13.00 uur begint de afscheidsdienst. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Na de begrafenis bent u van harte welkom terug in het uitvaartcentrum om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Graag willen we huisarts Roest, alle medewerkers van Hof 't Seijs en Sint Jans Hospice de Casembroot bedanken voor hun liefdevolle verzorging. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 25