-r FAMILIEBERICHTEN 19 Johannes de Putter Merietje Westerweele - Witkam Annelies Schroevers-van Belzen Johanna Maria Eversdijk-van Sprundel vcuv CjavtaHWrt Corrie van Dalen - Jansen Piet Risseeuw g^jOVERIGE BERICHTEN COLOFON Familieberichten Op Gods tijd, na een lang en vruchtbaar leven, is overle den onze geliefde sinds 2012 weduwnaar van Anna Moes Axel, 13 mei 1920 20 februari 2020 Kinderen, klein - en achterkleinkinderen In zijn werkzame leven was hij landbouwer en zeer betrok ken bij het kerkelijk werk. In 1992 kreeg hij een medaille in de orde van Oranje Nassau voor zijn bijdrage aan de samen leving, waaronder gemeenteraadslid van de gemeente Axel, medeoprichter en voorzitter van de basisschool Gaspar van der Heijden en voorzitter van de regionale Christelijke Boe ren- en Tuindersbond. U bent uitgenodigd voor de dankdienst op vrijdag 28 februari om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijge maakt, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Burchtlaan in Axel. Na de begrafenis is er vanaf 15.30 uur gelegenheid tot condoleren in 'De Halle', Rooseveltlaan la te Axel. Correspondentieadres: Postbus 317,4530 AH Terneuzen. DANKBETUIGING Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder, oma en overoma willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de vele lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Ovezande, februari 2020 Uw medeleven en belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, en onze lieve, zorgzame moeder heeft ons heel goed gedaan. Wij willen u daar hartelijk voor bedanken. Huib Schroevers Robbert-Jan en Jonathan Februari 2020 Na het overlijden van Rien Oostdijk wil ik, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, iedereen hartelijk bedanken voor alle mooie, liefdevolle en bemoedigende reacties. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Willy Oostdijk-Boogaard Lorinda, Frank, Joey, Ronan, Mattinja, Rens, Giulia Nooit meer samen met elkaar Zonder jou is alles anders Zo 'n enorm gemis Maar we weten dat het zo goed is Voor uw belangstelling en medeleven welke wij mochten ondervinden na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma willen wij u hartelijk bedanken. Piet Eversdijk Edwin Eversdijk Kadek Asriani Maximus Eversdijk Krabbendijke, februari 2020 Zoveel kaarten, zoveel bloemen, zoveel blijken van medeleven en zoveel mensen bij de uitvaart van onze lieve vader en opa Theo van Vlieberghe hij zou er zo dankbaar voor zijn, en wij ook. kinderen en kleinkinderen Vogelwaarde, februari 2020 Lucia Yvonne Bosch - van Dijk - Lucie - HenkWondergem Betrokken, dienstbaar en professioneel Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg 'n vertrouwd gezicht sinds 1998 0118-62 33 59 24 uur per dag zaterdag 22 februari 2020 PM k De gloed van de avond het zonlicht verdwijnt wij lopen nu allen in jouw licht dat schijnt Wij danken iedereen voor de vele blijken van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Familie Bosch Veere, februari 2020 Het gemis zal altijd blijven, maar de bezoekjes, de kaarten, het medeleven, tijdens de ziekte en na het overlijden van (o)ma hebben ons ontzettend goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Petra en Gerrit, Manita en Peter en kleinkinderen Wij willen graag iedereen bedanken voor de enorme belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, lieve brieven, kaarten, appjes en mailtjes na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Sari Risseeuw - Ie Clercq Adri en Brechtje Peter en Gea Jacqueline en Peter en kleinkinderen Mooi zijn de herinneringen aan mijn partner, onze vader en opa. Het heeft ons goed gedaan zoveel hartverwarmende steun en medeleven te ontvangen. Hiervoor willen wij iedereen hartelijk bedanken. Familie Wondergem, Familie Le Grand Breskens, februari 2020 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen O 0118 - 413 417 overtoom-groen.nl UITVAARTVERZORGING JANNEKE EN DITSY DEN BESTEN BLauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.N L/FAMI LI EBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens |o|Fdl op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 47