—§|P l o 1 18 FAMILIEBERICHTEN Ijb&üI hm 4t 4.," MARIA CORNELIA WOLTJER-DE LAAT J? Maria Steketee-Koster Oma Steketee Maria Steketee-Koster mMfi m* oapfe Adriana Maria Rijk - Martens - Sjaan - J9t Jan Pieter van Cadsand -RIET echtgenote van Christiaan Woltjer zaterdag 22 februari 2020 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op Zijn tijd en wijze van onze zijde weggenomen onze innig geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder op de leeftijd van 93 jaar sinds 26 juni 2012 weduwe van Johannes Steketee Yerseke, Yerseke, 24 november 1926 21 februari 2020 Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Yerseke: Chris en Anja Steketee-Boei Oostdijk: Johan en Mieneke Steketee-Timmerman beiden in liefdevolle herinnering Wemeldinge: Simon Steketee Yerseke: André en Monica Steketee-van der Reijden Yerseke: Peter en Annelies Steketee-de Keijzer Krabbendijke: Conja en Ad Meeuwsen-Steketee Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Breeweg 120 4401 BS Yerseke Er is gelegenheid tot condoleren maandag 24 februari van 19.00 tot 20.00 uur, Breeweg 120. De rouwdienst wordt D.V. gehouden woensdag 26 februari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Moerzicht voor de liefdevolle verzorging die zij onze moeder hebben gegeven. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve en meelevende Johnny en Joan Hans en Maxine Patricia en Mart Maaike en Jermo Erwin (met liefde in ons hart) Lizette en Casper Irma en Jacco Comé en Linette Jos en Mariska Andrea en Arjan Dianne en Bennie Han en Jolien Adrian en Corina Jacco en Elina Annemarie en Jan Marianne en Constantine John en Esther Jojanneke en Stefan Christian en Else-Marie Martine en Piet Marinda en Sjacco Joan en Jacqueline Caroline Peet en Nellie Ardjan Sander en Wilma Willemien en Arthur en achterkleinkinderen Lydia en Mart-Jan Mitjam en Artjan Paul en Mariëlle Johannes (met liefde in ons hart) Ilse enAndries Yerseke, 21 februari 2020 Met diepe droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante (weduwe van Johannes Steketee) in de leeftijd van 93 jaar. De Heere trooste de familie en ons in dit smartelijk verlies. Goes: A.C. Koster H.A. Koster-Wuestenenk Hoek: P.J. Goud-Koster neven en nichten In liefde gedenken wij hen die ons ontvallen zijn. Yerseke, 21 februari 2020 Jouw liefde neem ik altijd met mij mee In liefde gedenken wij Ovezande, 29 april 1933 Goes, 20 februari 2020 Weduwe van Norbertus Rijk Levenspartner van Henk Schrier Moeder en schoonmoeder van Elly en Pim, Monique en Stanley, Linda en Jim Allerliefste oma van Valerie, Milou en Justian, Mitchell, Aimee, Jessie M. A. de Ruijterlaan 48,4461 GE Goes Er is gelegenheid om afscheid van Sjaan te nemen op woensdag 26 februari van 13.00 tot 13.20 uur in de kapel van de RK Parochiekerk H. Maria Magdalena, Singelstraat 21 te Goes. Aansluitend vindt om 13.30 uur de Eucharistieviering plaats. Na de viering zal de begrafenis plaatsvinden op het RK-gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Daarna is er gelegenheid tot condoleren bij "Op 't Hof Olmestein", Abbekindersezandweg 21 te Kloetinge. -Xx Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien... A. Roland Holst Op de leeftijd van bijna 80 jaar is, voor ons plotseling, door de Heere Thuisgehaald onze neef 26 maart 1940 Zaamslag 120 februari 2020 familie van Cadsand familie de Kraker Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder t.b.v. dhr. J.P. van Cadsand Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen Woensdag 26 februari is er van 16.00 - 16.30 uur gele genheid afscheid van Jan te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 27 februari om 13.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis bent u welkom in 'De Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve echtgenote, (schoon) moeder, oma en zus Koudekerke, 6 november 1950 Goes, 14 februari 2020 Moeder en Oma van: Ronnie Collinda, Corine Martijn Ferdinand Chantal, Jamie, Linsey, Quinty Rudi Femke, Sem, Isa Jorina Francesco, Chayenne Milan, Bailey, Pepper, Nemo Zus van: Adrie Cijvat Correspondentieadres: Fluitekruidstraat 13, 4461 MG in Goes Overeenkomstig de wens van Ret, heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46