M Alexander Wilhelmus de Zwart Alex de Zwart Jakob Pieter Johannes Gideonse Jaap Gideonse OVERLEDEN - Alex - Mats Nieuwenhuijse Maatje Cornelia Quist-Boot z Ma Quist-Boot Maatje Quist-Boot Maatje Quist-Boot Jaap Het is onmogelijk iemand te vergeten die zoveel gaf om te herinneren... Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, delen wij u mede dat in zijn geliefde Zuid-Afrika is overleden mijn lieve man, mijn vader en onze opa Den Haag 17 november 1942 Nelspruit (Z.-A.) 7 februari 2020 Marjo de Zwart - van Hee Alex en Angelique Anne en Matthijs Lotte Uithaven 6,4493 PK Kamperland Alex is in Nelspruit gecremeerd en zijn as zal in besloten kring worden bijgezet in het familiegraf te Kamperland. Om zijn leven te vieren nodigen wij u uit op vrijdag 6 maart van 14:00 tot 16:00 uur voor een hapje en een drankje in Brasserie Blush, Uithaven 5, 4493 PK te Kamperland. De herinnering aan een bijzonder mens is geboren... Chiel van Hee en Tiny van Hee - Oostdijk Kees van Hee en Nelleke Leendertse Marcel en Miranda van Hee Nina, Chiel Rob en Nazma van Hee (t) Een bijzonder mens heeft ons verlaten. Maar zijn sterke persoonlijkheid blijft ons nabij. Onze gedachten gaan uit naar Marjo en verdere familie en vrienden. Tom en Petra Dion en Samantha Hans en Ellie Ronny En namens alle (oud) medewerkers van: Marina Kamperland B.V. Blush B.V. Sunseeker Benelux B.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van zoon van onze medewerkster llona Nieuwenhuijse. Wij wensen haar, Marijn, Jens, Jorg, verdere familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens alle medewerkers, vrijwilligers, cliënten en het managementteam van Zorggroep Ter Weel, in het bijzonder alle collega's van De Batsen Toren. Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel 'wat God doet is welgedaan' Na een goed leven is Maatje dankbaar en rustig ingeslapen op de mooie leeftijd van 90 jaar. Ze was mijn vrouw, onze moeder en onze oma, zorgzaam en liefdevol. Joost Rien Maria Joost en Ashley Noah, Willem, Quinten Willem V Elza Jaap Mark en Robbin Jake Aniek en Sander Duuk Frederiek en Jeen 20 februari 2020 Dulve 26 4303 BD Zierikzee Maatje is deze dagen thuis bij dochter Elza, Kraanplein 20 Zierikzee, daar is maandag 24 februari van 17.00 tot 19.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op woensdag 26 februari om 12.30 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 Zierikzee. Vooraf is er van 11.15 tot 12.00 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd hebben we afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante Bep Dien Dingeman en Ria Kriny en Adri Bep en Tonny Neven en nichten In liefde herdenken we onze dierbaren die ons zijn voorgegaan. Zierikzee, 20 februari 2020 V Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve schoonzus en tante Dingeman Quist in herinnering Corrie Quist-Boot Dien Boot-Quist Leen Boot in herinnering Co Quist in herinnering Leny Quist-den Boer Sjaak Lemsom neven en nichten Ons medeleven gaat uit naar Joost, de kinderen en kleinkinderen. Van ons is heengegaan mijn vriendin en onze 'tante' Ma, in dankbare herinnering Wij wensen de familie kracht toe om het gemis te dragen Zierikzee: L.J. van Westen- Stouten Cees-Jan en Christien Ariene en Piter Degene die ik liefheb, heb ik verlaten, om degenen die ik liefhad, terug te zien. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, onze lieve pa, mijn trotse opa en fijne oom 5 juli 1947 20 februari 2020 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Ria Gideonse-Cevaal Corine en Sharad Ravi Anisha Angelique en Pieter Burgemeester Baaslaan 38 4333 LK Middelburg De herdenkingsdienst zal worden gehouden op donderdag 27 februari om 11.00 uur in de Dorpskerk aan de Van Cittersstraat 69 te Sint Laurens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Noordweg 445 te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid om ons te condoleren in bovengenoemde kerk. In de kerk zullen collectebussen staan voor KWF Kankerbestrijding. Uw bijdrage stellen wij zeer op prijs. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van SVRZ 't Gasthuis, in het bijzonder afdeling A0 2. Indien u geen kaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Rust zacht lieve opa. Kus van Ravi Tot ons verdriet is na een kortstondig ziekbed overleden onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Ria, Corine, Sharad en Ravi veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Wissenkerke Serooskerke(W) Arnemuiden St. Laurens Nel en Johan Cevaal Piet en Ina Gideonse Lieneke en Henk Wondergem Bram en Ineke Gideonse Neven en Nichten We zullen Jaap gaan missen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45