-r FAMILIEBERICHTEN 19 Madeleine Inghels-Bruggeman Johannes Augustinus Lippens ffoAa/i Johan Lippens Theo van Vlieberghe Ria van Tiggelen - de Buck Piet Risseeuw Corrie de Die-de Back In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze pa, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Annie van de Plasse Biervliet, 13 januari 1938 Biervliet, 15 februari 2020 Annie Peter en Martine Ronald en Monique Jacqueline en Johan Kleinkinderen en achterkleinkinderen Oudeweg2A,4521 GS Biervliet Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis Het mooie van herinneringen is dat niemand ze van je afkan nemen, want ze blijven voor altijd in je hart." Je was voor ons een opa en overgroot opa, die veel voor ons betekende en ons veel wijsheden geleerd heeft. We groeten je voor de laatste keer en blijven aan je denken in de toekomst. Bedankt opa Marko en Susanne Eva, Sara Wesley Kelly Sander Robbert en Bregje Myrna en Joeri Eveline Johan Lippens dhr. Johan Lippens DANKBETUIGING Zoveel kaarten, zoveel bloemen, zoveel blijken van medeleven en zoveel mensen bij de uitvaart van onze lieve vader en opa hij zou er zo dankbaar voor zijn, en wij ook. kinderen en kleinkinderen Vogelwaarde, februari 2020 Wij willen iedereen bedanken voor de warme belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Glinge, februari 2020 Jan Sol Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve en zorgzame moeder Elizabeth de Groote-den Engelsman Bets wil ik u hartelijk danken. Uw betrokkenheid in de vorm van een kaartje of uw aanwezigheid bij de ubvaart heeft mij goed gedaan. va L.D. de Groote Axel, februari 2020 Arjaan Dees Han Cornells HenkWondergem Guust Mangnus zaterdag 22 februari 2020 ZV Ons bereikte het droevige bericht dat geheel onverwacht is overleden Oud voorzitter van onze verenging. We wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens bestuur en leden van Koninklijk Muziekverenging "Harmonie" Biervliet Drumband "Willem Beukelszoon" Plotseling is uit ons midden verdwenen Jarenlang lid en oud bestuurder van de Ondernemersvereniging Willem Beukelszoon Biervliet. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote Annie Lippens, de kinderen, kleinkinderen en familie. Leden Ondernemersvereniging Willem Beukelszoon Biervliet Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed. Wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Mede namens mijn kinderen. Dank voor uw medeleven na het overlijden van Jan. Ria Sol-Houtepen en kinderen Oostburg Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa, opa en over-opa Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. C. Dees-Meertens kinderen en kleinkinderen Hoek, februari 2020 Na het overlijden van mijn vrouw onze ma en oma, op 13 januari 2020, willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Het doet ons goed om te weten dat Ria door zovelen werd gewaardeerd om wie zij was. Tonny van Tiggelen, kinderen en kleinkinderen. Biervliet, februari 2020 Wij willen graag iedereen bedanken voor de enorme belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, lieve brieven, kaarten, appjes en mailtjes na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Sari Risseeuw - Ie Clercq Adri en Brechtje Peter en Gea Jacqueline en Peter en kleinkinderen Ik wil u bedanken voor de grote hoeveelheid bewijzen van deelneming die ik mocht ontvangen na het overlijden van Het heeft mij en mijn familie heel erg goed gedaan. Lydi Cornells - de Looze Breskens, februari 2020 Mooi zijn de herinneringen aan mijn partner, onze vader en opa. Het heeft ons goed gedaan zoveel hartverwarmende steun en medeleven te ontvangen. Hiervoor willen wij iedereen hartelijk bedanken. Familie Wondergem, Familie Le Grand Breskens, februari 2020 We willen iedereen bedanken voor het medeleven en alle lieve reacties na het overlijden van onze pa, opa en overgroot opa Het heeft ons heel erg goed gedaan. Fam. Mangnus Hulst, februari 2020 Na het overlijden van onze ma en oma Corrie, willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de mooie kaarten, brieven en telefoontjes. Het heeft ons gesteund. Marianne en Johan Annemarie en Tillo Jorien en Arno Sluis, februari 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 145