4b 18 FAMILIEBERICHTEN Ronnie Gras Jan de Kraker Martha van Petegem - Visser Jan Pieter van Cadsand Je was een man van weinig woorden, herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een vader en opa op wie je kon bouwen, op wiens woordje kon vertrouwen. Onze zorgzame vader en lieve opa is, na een arbeidzaam liefdevol leven, overwacht overleden. We zijn dankbaar voor de vele jaren dat hij bij ons was. sinds 30-9-2014 weduwnaar van Elisabeth Susanna van Dixhoorn 21-10-1929 t 20-2-2020 Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 119:105 HulstKo en Petra Daisy Cindy ZaamslagWim en Ankie Peter Jamo Correspondentieadres: Kamperseweg 10 4543 PP Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 26 fe bruari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Rank, Zaagstraat 2. Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE van onze zijde weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde vader, schoonvader en opa, zoon en schoonzoon Joost Abraham de Feijter Jos echtgenoot van Marylin de Feijter-Guiljam in de leeftijd van 49 jaar. Marylin de Feijter-Guiljam Bram-Peter en Maaike - Evi Leon - in liefdevolle herinnering - Mariëlle en Kees Joost en Elize Jessica en Koen Marijn A.P. de Feijter - in liefdevolle herinnering- J.M. de Feijter-Waverijn L.J Guiljam M.J. Guiljam-Pladdet 16 februari 2020 Oostzeedijk 4 4521 PW Biervliet De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE op zijn tijd, van ons weggenomen mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom Joost Abraham de Feijter Jos echtgenoot van Marylin de Feijter-Guiljam in de leeftijd van 49 jaar. A.P. de Feijter - overl. 2012 - J.M. de Feijter-Waverijn Koos Forra en Rick Ab en Anke Mark en Miranda Neven en nichten Biervliet, 16 februari 2020 Echtgenote van Jan Pieter van Petegem t Tot onze droefheid heeft de HEERE uit onze familiekring weggenomen onze schoonzoon, zwager en oom Jos de Feijter Pa en Ma Guiljam-Pladdet Caroline en Piet Debora en Jaap Anthony en Jolanda Heidi en Jannis Marco en Anna Andrea en Jan Martijn en Arjanne neven en nichten Sterke de HEERE onze geliefde dochter en zus met haar kinderen en kleinkind. Dat deze roepstem geheiligd mag worden aan ons aller hart. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde neef Jos de Feijter Ooms, tantes, neven en nichten de Feijter Biervliet, 16 februari 2020 Onze geliefde en zorgzame zus en tante heeft afscheid van ons genomen. ^4lice Waïie van (jassen 21-7-1930 Hulst f 16-2-2020 Titi van den Enden-van Gassen Astrid en Rudi Anouk en Roel, Merel Ronnie en Rita Margot Staal-van Gassen Michiel en Pau Lian Maydi, Yulan Eduard en Maryse Tycho, Leonie, Manouck, Maud, Puck, Noor Ton en Ine van Gassen-de Roos Jasper en Ruth Thijs, Mats Coen en Raffaella Correspondentieadres: Negen Novemberweg 8 5916 LD Venlo Op haar uitdrukkelijke wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken Marie-Louise de Bruyne, Alex en Marie-Therese Vervaet voor hun liefdevolle zorg. Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien... A. Roland Holst Op de leeftijd van bijna 80 jaar is, voor ons plotseling, door de Heere Thuisgehaald onze neef 26 maart 1940 Zaamslag t 20 februari 2020 familie van Cadsand familie de Kraker Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder t.b.v. dhr. J.P. van Cadsand Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen Woensdag 26 februari is er van 16.00 - 16.30 uur gele genheid afscheid van Jan te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 27 februari om 13.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis bent u welkom in 'De Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. ïk/ verhxat cbüe/ gene/ óÜLe> Ch Uef heb-, om/ y\xmm- die/gewve/te/gfeuwvdóe/Ck/lCef had/ Rheden, 27 december 1934 t Nijmegen, 19 februari 2020 Marjan Robert Marije en Marco Sander en Jules Dennis en Leontien Lennart Carla t Correspondentieadres: Veenhof 2234 6604 DP Wijchen Mart is thuis. De dankdienst voor Mart wordt gehouden op dinsdag 25 februari om 13.00 uur in de Protestantse kerk De Brug, Kerkplein 1 te Oostburg. Na de dienst wordt zij begraven bij haar man Jan op de Algemene begraafplaats, Oude Stad te Oostburg. zaterdag 22 februari 2020 ZV Wij zoeken je in alles om ons heen, al denken we soms dat het zo beter is... Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, en dat hem een verdere achteruitgang bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in De Redoute, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa weduwnaar van Cornelia Hendrina Anna Maria Snelders 27 - 08 -1933 t 20 - 02 - 2020 Sas van Gent Sas van Gent Sas van Gent: Anja Fabiënne en Tico, Binta Adama Jesse en Manouschka Jibbe en Lisa Sas van Gent: Hayo Naomi en Isaiah Noah Terneuzen: Alexandra en Johan Luna Lenthe Familie Gras Familie Snelders Sas van Gent, 20 februari 2020. Corr. adres: Burg. Hoefnagelsstraat 56 4551 HJ Sas van Gent De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 27 februari om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Pa ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u woensdag 26 februari om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 144