1 W ff- FAMILIEBERICHTEN 17 Alexander Wilhelmus de Zwart =Éi Alex de Zwart MARIA CORNELIA WOLTJER-DE LAAT «3 JUBILEUM tï ik OVERLEDEN Maria Steketee-Koster Oma Steketee Maria Steketee-Koster -RIET- Johannes de Putter zaterdag 22 februari 2020 w A. van Leuven en J. Gijsel Het is onmogelijk iemand te vergeten die zoveel gaf om te herinneren... Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, delen wij u mede dat in zijn geliefde Zuid-Afrika is overleden mijn lieve man, mijn vader en onze opa - Alex - Den Haag Nelspruit (Z.-A.) 17 november 1942 7 februari 2020 Maijo de Zwart - van Hee Alex en Angelique Anne en Matthijs Lotte Uithaven 6,4493 PK Kamperland Alex is in Nelspruit gecremeerd en zijn as zal in besloten kring worden bijgezet in het familiegraf te Kamperland. Om zijn leven te vieren nodigen wij u uit op vrijdag 6 maart van 14:00 tot 16:00 uur voor een hapje en een drankje in Brasserie Blush, Uithaven 5, 4493 PK te Kamperland. De herinnering aan een bijzonder mens is geboren... Chiel van Hee (t) en Tiny van Hee - Oostdijk Kees van Hee en Nelleke Leendertse Marcel en Miranda van Hee Nina, Chiel Rob en Nazma van Hee (t) Een bijzonder mens heeft ons verlaten. Maar zijn sterke persoonlijkheid blijft ons nabij. Onze gedachten gaan uit naar Maijo en verdere familie en vrienden. Tom en Petra Dion en Samantha Hans en Ellie Ronny En namens alle (oud) medewerkers van: Marina Kamperland B.V. Blush B.V. Sunseeker Benelux B.V. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op Zijn tijd en wijze van onze zijde weggenomen onze innig geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder op de leeftijd van 93 jaar sinds 26 juni 2012 weduwe van Johannes Steketee Yerseke, Yerseke, 24 november 1926 21 februari 2020 Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Yerseke: Chris en Anja Steketee-Boei Oostdijk: Johan en Mieneke Steketee-Timmerman beiden in liefdevolle herinnering Wemeldinge: Simon Steketee Yerseke: André en Monica Steketee-van der Reijden Yerseke: Peter en Annelies Steketee-de Keijzer Krabbendijke: Conja en Ad Meeuwsen-Steketee Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Breeweg 120 4401 BS Yerseke Er is gelegenheid tot condoleren maandag 24 februari van 19.00 tot 20.00 uur, Breeweg 120. De rouwdienst wordt D.V. gehouden woensdag 26 februari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Moerzicht voor de liefdevolle verzorging die zij onze moeder hebben gegeven. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve en meelevende Johnny en Joan Hans en Maxine Patricia en Mart Maaike en Jermo Erwin (met liefde in ons hart) Lizette en Casper Irma en Jacco Comé en Linette Jos en Mariska Andrea en Aijan Dianne en Bennie Han en Jolien Adrian en Corina Jacco en Elina Annemarie en Jan Marianne en Constantine John en Esther Jojanneke en Stefan Christian en Else-Marie Martine en Piet Marinda en Sjacco Joan en Jacqueline Caroline Peet en Nellie Ar dj an Sander en Wilma Willemien en Arthur en achterkleinkinderen Lydia en Mart-Jan Miijam en Artjan Paul en Mariëlle Johannes (met liefde in ons hart) Ilse en Andries Yerseke, 21 februari 2020 Met diepe droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante (weduwe van Johannes Steketee) in de leeftijd van 93 jaar. De Heere trooste de familie en ons in dit smartelijk verlies. Goes: A.C. Koster H.A. Koster-Wuestenenk Hoek: PJ. Goud-Koster neven en nichten In liefde gedenken wij hen die ons ontvallen zijn. Yerseke, 21 februari 2020 Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve echtgenote, (schoon) moeder, oma en zus echtgenote van Christiaan Woltjer Koudekerke, Goes, 6 november 1950 14 februari 2020 Moeder en Oma van: Ronnie Collinda, Corine Martijn Ferdinand Chantal, Jamie, Linsey, Quinty Rudi Femke, Sem, Isa Jorina Francesco, Chayenne Milan, Bailey, Pepper, Nemo Zus van: Adrie Cijvat Correspondentieadres: Fluitekruidstraat 13,4461 MG in Goes Overeenkomstig de wens van Riet, heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. T Op Gods tijd, na een lang en vruchtbaar leven, is overle den onze geliefde sinds 2012 weduwnaar van Anna Moes Axel, 13 mei 1920 20 februari 2020 Kinderen, klein - en achterkleinkinderen In zijn werkzame leven was hij landbouwer en zeer betrok ken bij het kerkelijk werk. In 1992 kreeg hij een medaille in de orde van Oranje Nassau voor zijn bijdrage aan de samen leving, waaronder gemeenteraadslid van de gemeente Axel, medeoprichter en voorzitter van de basisschool Gaspar van der Heijden en voorzitter van de regionale Christelijke Boe ren- en Tuindersbond. U bent uitgenodigd voor de dankdienst op vrijdag 28 februari om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijge maakt, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Burchtlaan in Axel. Na de begrafenis is er vanaf 15.30 uur gelegenheid tot condoleren in 'De Halle', Rooseveltlaan la te Axel. Correspondentieadres: Postbus 317,4530 AH Terneuzen. Op 23 februari zijn onze ouders 60 jaargetrouwd Pa en Ma gefeliciteerd met jullie Briljanten huwelijk nog vele gelukkige jaren samen kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 143