Kleine campings Marecchia da Quinto Belvedere La Spiaggia Rocca di Sotto Sotto il Faggio Rocca di Sotto Marecchia da Quinto Sotto il Faggio La Spiaggia Belvedere 42 Reizen Pluspunten: 'Elke avond gaan sproeiers aan voor mooi gras. De kunstwerken zijn 's avonds verlicht'; 'camping ligt aan een riviertje, en 's avonds is er kampvuur'. campingmarecchia.it Regio: Adriatische kust Tarief per nacht: 42,50 euro Aantal plaatsen: 19 plaatsen Extra huurmogelijkheden: Vouwwagen, ingerichte tent, blokhut, trekkershut. Bijzonderheden: Ligt aan de voet van het hooggebergte Gran Sasso. Moestuin (pak wat je wilt, betaal wat je wilt), kip pen en varkens, voor de avon tuurlijke kampeerder is er een slowcamp-terrein waar je zelf je toilet moet graven en kunt douchen in de open lucht. Nederlandse eigenaren. Pluspunten: 'Hier ben je één Regio: Piemonte Tarief per nacht: 29 euro Aantal plaatsen: 50 Extra huurmogelijkheden: Iglotenten Bijzonderheden: Kampvuur bij de tent toegestaan, geen vaste plaatsen, komt in de buurt van wildkamperen. Pluspunten: 'Vanaf de camping loop je zo de bergen in, waar je vele marmotten kunt spotten'; 'er is beperkt wifi'; 'weinig toerisme in de omgeving'. sottoilfaggio.it Regio: Adriatische kust Tarief per nacht: 44,50 euro Aantal plaatsen: 25 Bijzonderheden: Kunstwerken op het terrein, camping is auto vrij, 's avonds branden er kaar sen op het terrein, eco-label. Regio: Dolomieten Tarief per nacht: 56 euro Aantal plaatsen: 67 Extra huurmogelijkheden: Appartementen. Regio: Toscane Tarief per nacht: 50,50 euro Aantal plaatsen: 52 Extra huurmogelijkheden: Coco-sweet tenten. Bijzonderheden: Privéstrand (ook voor honden), honden douche. Pluspunten: 'Goede service, goed restaurant en op loop afstand van Passignano, een stadje met supermarkten en veel restaurants.' campinglaspiaggia.it Bijzonderheden: Toertochten voor motorrijders, samenwer king met surf-, kitesurf en duikscholen. Wandel- en fietsexcursies in de bergen. Pluspunten: 'Ligt direct aan het meer'; 'aardige eigenaren en prima eten in het restau rantje'. camping-belvedere.com met de natuur'; 'dicht bij zee, strand en weidevelden met schapen'. roccadisotto.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 130