Norcenni Girasole La Quercia Union Lido 2$$fj-/: Norcenni Girasole Marina di Venezia La Quercia Tarief per nacht De prijzen zijn gebaseerd op een auto, een grote tent of caravan en twee kinderen (jong en tiener). Aantal plaatsen: 3228 Extra huurmogelijkheden: Bungalow, appartementen. Bijzonderheden: Tien zwem baden waaronder een golfslag- bad, uitgebreid animatie programma, fietsexcursies door de regio, voetbalacademie, danscursussen, vier restau rants, winkelcentrum met 27 winkels, huisarts, privéstrand voor honden. Pluspunten: 'Geweldige locatie met ruime kampeerplaatsen'; 'prachtig zwembad'; 'goede restaurantjes, je hoeft de cam ping niet af'. marinadivenezia.it Regio: Florence/Toscane Tarief per nacht: Op aanvraag Aantal plaatsen: 1106 Extra huurmogelijkheden: Stacaravans. Bijzonderheden: Sportbegelei- ding, excursies naar Florence, Siena, San Gimignano en Pisa, wijnproeverijen en kookcursus sen, Vespa-tour, kapper, wijn handel, discotheek, ijssalon, manege, transferdienst naar Figline en Florence. Pluspunten: 'Een topcamping voor jong en oud, mooie zwem baden, discotheek voor tieners, gezellige bar'; 'de restaurants zijn heel goed, camping ligt in een prachtig gebied. Er rijdt een shuttletreintje voor vervoer op de camping, veel activiteiten en excursies. voeu als een grote familie.' humancompany.com Regio: Gardameer Tarief per nacht: 75,80 euro Aantal plaatsen: 1290 Extra huurmogelijkheden: Bungalows, caravans, cottages, luxe tenten. Bijzonderheden: Toernooien, sportcursussen, zumba, anima tieprogramma, boogschieten, windsurfen, cabaret, musicals met professionele dansers, vuurwerkshows, drie zwem baden, shuttle naar de disco theek, 6500 vierkante meter strand, excursies naar Venetië, Verona, Mantova, Florence en Milaan, drie restaurants, well- nesscentrum. Pluspunten: 'Heerlijke camping met leuke activiteiten voor het hele gezin.' laquercia.it Regio: Venetië Tarief per nacht: 90,10 euro Aantal plaatsen: 2990 Extra huurmogelijkheden: Tenten, lodges, huisjes, hotel kamers. Bijzonderheden: Eerste vijf- sterrencamping van Italië, wellnesscentrum, 1200 meter privéstrand met strandwacht, uitgebreid animatieprogramma, musicals, themafeesten op het strand, animatieteam voor honden (duikwedstrijden en dogdance), surfen, manege, pretpark, winkelcentrum met achttien winkels, twee toeris tentreintjes voor verplaatsen op het terrein, huisarts. Pluspunten: 'Superfijne vijf- sterrencamping voor een normale prijs'; 'wij komen hier graag omdat de hond mee gaat en er een apart honden gedeelte is met alles erop en eraan'. unionlido.com ZATERDAG 22 FEBRUARI 2020 39

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 127