Guido Cornelissens 0 föcA aid %its £ugène Oldenziel V 12 FAMILIEBERICHTEN Koos van Iwaarden Richard Oldenziel in mi iiiii in in mi in in ii in Richard Oldenziel Piet van der Griendt Bertie Suij Joannes Jacobus Dorsselaer Jo van Mit OVERLEDEN Onverwacht is overleden, mijn lieve man, onze vader en opa Lid in de Orde van Oranje-Nassau N aarden, 17 oktober 1947 Terneuzen: Harlingen: De Meem: Assen: Terneuzen, 17 februari 2020 Carla Oldenziel - Fidder Anne-Sophie en Robert Floris, Max, Pepijn Dirk-Jan en Mariska Mees, Emma Maarten We willen het leven van Richard herdenken op zaterdag 22 februari om 13.30 uur in de Koorkerk, Koorkerkhof 2 te Middelburg. Na afloop is er gelegen heid tot condoleren en samenzijn in de Wandelkerk. Correspondentieadres: Vlietstraat 3,4535 HA Terneuzen Met verdriet hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze voorzitter Wij hebben hem leren kennen als een betrokken en inspirerend mens. Ons medeleven gaat uit naar Carla, kinderen, klein kinderen en de verdere familie. Bestuur en vrijwilligers van Stichting Cultureel Erfgoed Het Warenhuis, Museum Het Warenhuis - De Axelse Stadsmolen - De Axelse Watertoren Axel, 17 februari 2020 HETWARENHUIS Voor altijd in ons hart... In liefde losgelaten echtgenoot van Riet Suij-de Nijs Koewacht, 20 augustus 1944 f Koewacht, 17 februari 2020 Koewacht: Riet Suij-de Nijs Amsterdam: Ellen Suy en Luc Nijboer Axel: Inge Suy Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. familie Suij Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 21 februari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna de crematie in stilte volgt. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Bertie Suij Maria de Smit echtgenote van Kees van der Weele t2014 Wat is het zwaar jou te moeten missen. Dankbaar voor alle zorg en liefde waarmee hij ons tot het laatste toe omringde, moeten wij toch nog onverwachts en veel te vroeg afscheid nemen van mijn zoon en mijn broer Kloosterzande, 24-01-1959 t Terneuzen, 16-02-2020 Kloosterzande: Annie Cornelissens - van Goethem Amstelveen: Mare Correspondentieadres: Beatrixstraat 23,4587 BJ Kloosterzande Guido ligt opgebaard in Afscheidshuis "De Koestering", Groenendijk 51 te Kloosterzande (ingang Pastoor Smuldersstraat), waar gelegenheid is voor een laatste groet op donderdag 20 februari van 19:00 tot 19:30 uur De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 21 februari om 11.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. woensdag 19 februari 2020 ZV MUSEUM LAND VAN AXEL Met verbijstering ontvingen wij het droevig bericht van het plotseling overlijden van ons clublid We hebben Richard gekend als een bijzonder hartelijk lid van onze club. Hij had grote interesse in alles wat de club aanging en was een sociaal bewogen mens. We zullen hem missen! We wensen Carla en de overige familie veel sterkte toe met dit verlies. Probusclub Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Piet heeft ruim 26 jaar bij Elopak gewerkt en vervulde de functie van Spare Parts Supervisor binnen onze afdeling Techniek. Wij herinneren hem als een heel gedreven en betrokken collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en personeel Elopak B.V. Terneuzen Met veel verdriet staan wij stil bij het overlijden van Dankbaar voor alle mooie jaren dat wij hem als buurman hebben gekend. Wij wensen Riet, Luc Ellen, Inge en familie veel sterkte met dit grote verlies. Wim Truus Joop Veerle, Bas Luc Fien Rudi Marlies Martijn Gitta Twan Cecile Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve broer weduwnaar van Hulst, 7 december 1926 t Kloosterzande, 16 februari 2020 Broers en zussen Correspondentieadres: Hattingalaan 28, 4561 XV Hulst U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 21 februari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 22 februari om 16.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium vanaf 16.00 uur. Enkel schriftelijk condoleren. Vrijdagnacht is in haar vertrouwde omgeving overleden onze moeder, oma en overgrootoma Geboren op 2 mei 1928 te Heinkenszand. Overleden op 15 februari 2020 te Goes. Alice en Charles Nienke en Roy Melle, Dinthe Tim en Elise Catharina, Helen Ineke en Kees Tobias en Yonina Okko en Richelle Jan en Mies Roel en Suzanne Max, C Wette en Levi Stijn, Noor Marjolein en Mark Jaap en Martine Esther en Leroy Milla en Jacky Corine en Frank Koos is opgebaard in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, waar u op donderdag 20 februari tussen 19.00-20.00 uur in de gelegenheid bent om afscheid te nemen en de familie te condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Bloemen zullen door de familie zelf worden verzorgd. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v. fam. van der Weele Postbus 12,4430 AA 's Gravenpolder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 56