Y FAMILIEBERICHTEN 11 Evert Gerard Blaas Kees Bolier - Mina - Sam Anton Hoekman Opa Hoekman Sam Anton Hoekman Piet van der Griendt Ineke van Aalst-Jobse neven en nichten Ome Kees Baarends Een hardwerkende man en een strenge baas Hoofd van de familie en van autobedrijfBlaas De kleur kwam binnen via de kunst van je vrouw Je zoon en je kleinzoon bleven het autobedrijf trouw Zo hebben we je heel ons leven gekend Je hield de regie tot het laatste moment Na een periode van afnemende vitaliteit is overleden -Evert- weduwnaar van C J. Paauwe in de leeftijd van 95 jaar. Gerard Blaas en Myriam Vanschei Julie Jochem en Mirjam Justin, Lotte, Daan, Bas Middelburg, 14 februari 2020 Correspondentieadres: Gandhistraat 17 4336 LC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en het condoleren van de familie op donderdag 20 februari van 11.00 tot 12.00 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum aan de Logistiekweg 7 te Vlissingen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. 'Hoe kostbaar is een kwetsbaar mens.' (Okke Jager) Verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor zijn leven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze betrokken vader en trotse opa Zierikzee, 23 april 1926 t Vlissingen, 16 februari 2020 Tanny Bolier-Sturm Dirk en Marianne Daniël en Marjolein Thijmen, Joël Janneke en Matthijs Tïjn, Lauren, Noor Gideon en Emma Jona, Doris, Merijn Caroline en Bram Jing en Kevin Xia en Bas Correspondentieadres: T.a.v. fam. Bolier Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen Vrijdag 21 februari om 11.00 uur nemen wij afscheid van hem in de aula van het crematorium, gelegen aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. U bent hiervoor van harte uitgenodigd. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Geen bloemen. En nu, wat verwacht ik Here? mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar ook dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Jacomina Jozina Maas - Filius weduwe van Ko Maas f 2009 in de leeftijd van bijna 94 jaar. Willy en Jaap Jaap en Miek Jos en Sandra Martin en Monique Dineke en Chris Rikje en Antoine Roeltje en Fabian Kees en Gerda Miriam Josien en Gerrit f Janine en Erik Mart en Davina Rianne en Glen en achterkleinkinderen 17 februari 2020 Correspondentieadres: Valkeniersborch 36, 3992 CK Houten De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 21 februari om 14.00 uur in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in Kerkelijk centrum 'De Haven', Paardenmarkt 8 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Toosf en Rinusf Leenf en Bepf Piet en Sienf Nel Geerse Janny en Henk Neven en nichten Wij wensen Adrie en familie heel veel sterkte toe. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve, altijd meelevende opa en vriend 'Opa Duufjes Wij wensen onze lieve oma, onze ouders, tantes en ooms de kracht van de Heere toe. Joanneke en Gerard Noordermeer-Hoekman Norah Carlijn Marinda en Hans Minderhoud-Hoekman Annabel, Madelief Stan Beatrijs en Jeroen van den Berge-Hoekman Lars Yerseke, 17 februari 2020 Zie, Gij hebt mijn dagen een handbreed gesteld, en mijn leeftijd is als niets voor U; immers, is een ieder mens, hoe vast hij staat, enkel ijdelheid. Sela. Psalm 39 vers 6 Heden overleed, tot onze diepe droefheid, mijn innig geliefde, zeer zorgzame man, onze lieve, zorgzame vader en altijd betrokken en meelevende opa in de ouderdom van 84 jaar. Sterke de Heere ons allen in dit zware verlies. Goes: A.M. Hoekman-Imanse Yerseke: Piet Hoekman Joke Hoekman-van Stee Goes: Marleen Goudswaard-Hoekman Olivier Goudswaard Waddinxveen: Gertruud de Koeijer-Hoekman Reinier de Koeijer 's-Gravenpolder: Annemarie Niewenhuijse-Hoekman Jaap Niewenhuijse Goes: Sandra van Koeveringe-Hoekman René van Koeveringe Klein- en achterkleinkinderen Goes, 17 februari 2020 Thorbeckelaan 56,4463 VB Goes De rouwdienst wordt D.V. gehouden op zaterdag 22 februari om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 10.00 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. woensdag 19 februari 2020 PM Met verdriet geven wij u kennis van het overljjden van onze jongste zus en tante Biggekerke: N. Z. Hoogerwerf-Jobse Koudekerke: W. Osté - Jobse Bedankt voor alles watje voor ons en ons café hebt gedaan. Wij wensen onze neven en nichten en de kleinkinderen sterkte bij het verlies van hun pa en opa. Joke, Kees, Annelies Baarends Goes, februari 2020 Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Piet heeft ruim 26 jaar bij Elopak gewerkt en vervulde de functie van Spare Parts Supervisor binnen onze afdeling Techniek. Wij herinneren hem als een heel gedreven en betrokken collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en personeel Elopak B.V. Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43