Griepje te pakken, 120+ zenders Kies voor het Flexpakket Word krantenbezorger! krantenbezorgen.nl Plopsa Indoor Hasselt Op zoek naar een bijbaan? Interesse ofaanmelden? Carmina Burana is terug in Nederland internet tv bellen mobiel delta.nl/flex ff, DELTA Maandag t/m zaterdag 1 tot 2 uur bezorgen* Diverse wijken beschikbaar in de ochtend en middag Prima verdienste per vier weken Startpremie 200,- Elke week leuke winacties Gratis de krant lezen Minimumleeftijd 15 jaar Alleen op ZATERDAG bezorgen is ook mogelijk Buitengewoon veel binnenpret! Weer of geen weer? Kleine avonturiers tussen 2 en 10 jaar en hun ouders komen altijd oren en ogen te kort op de 25 betoverende attracties van Plopsa Indoor Hasselt! Dompel je onder in de magische wereld van je favoriete Plopsa-helden. Trek op verkenning in Maya's Wereld, voel de kriebels in je buik op de Wickie Coaster en scheep in voor het avontuur met Piet Piraat op De Scheve Schuit. Bij mooi weer amuseer je je te pletter in de ruime buitenzone met de Dansende Fonteinen en het K3-Verkeerspark. Bovendien genietje dagelijks van een gratis liveshow, een confettidans en Meet Greets met je Plopsa-helden! Bestel tickets op pzc.nl/plopsahasselt Bestel tickets op pzc.nl/carmina Het voordeel Tickets zijn beperkte tijd verkrijgbaar. Gekochte tickets zijn geldig t/m 4 april 2021. In 2019 trok deze concertreeks volle zalen en verbrak alle records. Een reprise kon niet uitblijven. Tussen 17 november en 1 december 2020 is Carmina Burana o.a. te zien in Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Kerkrade, Eindhoven, Hengelo, Arnhem en Groningen. Bestel nu tickets met vroegboekkorting! Dirigent Raymond Janssen tekent samen met het International Symphony Orchestra uit Lviv en het nationale koor van Oekraïne 'Dumka' voor een grootse uitvoering van de Carmina Burana. Niet voor niets behoort Carmina Burana - mede dankzij het wereldberoemde OFortuna- tot de meest populaire muziek stukken ter wereld. Meer dan 130 musici voeren het muzikale meesterwerk van componist Carl Orff uit. "Prijzen zijn op basis van beschikbaarheid, ind. servicekosten en excl, transactiekosten. Omdat je het verdient!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 26