12 FAMILIEBERICHTEN Abraham Adriaan Laport Marius Leendertse Piet Schroevers Piet Schroevers Bram Cornelis de Kam -Kees- Marius Leendertse Goes 21 -02-1933 t Middelburg 10-02-2020 Liefhebbende echtgenoot, trotse vader, verhalen vertellende grootvader, begenadigd woordbouwer Cokkie Laport-Louisse Peter en Annemarie David Gidon en Jeanette Liesbeth en Jan Ruben Hannah en Martin Mariëtte Samuel en Maria Volgens zijn wens hebben wij hem in de kring van het gezin begraven te Zoutelande. Correspondentieadres: Hammarskjöldlaan 2, 4334 EN Middelburg Cornells de Kam Adri Kosten-Wagemaker Met droefheid vernamen we dat de Heere uit ons midden weg nam, onze zwager en oom In de leeftijd van 86 jaar. Wij bidden om troost en kracht voor onze zus en tante Nelly en kinderen en verdere familie. Geersdijk: E.P. Goudswaard-Heijstek t M.P. Goudswaard Yerseke: J. Heijstek T.C. Heijstek-Koole Wissenkerke: M. Heijstek M.B. Heijstek-Geelhoed Middelburg: A.C. Heijstek P.M. Heijstek-Verburg Kalamazoo (USA): A.C. de Waal-Heijstek L. de Waal t Waddinxveen: C.J. Neele-Heijstek J. Neele Neven en nichten 17 februari 2020 Juliette Maria Johanna Osse - Hazen Mijn tijden zijn in uw hand. Psalm 3116 Verdrietig, maar dankbaar voor de tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Kamperland, 17 juli 1933 Kamperland, 15 februari 2020 P. Leendertse-Heijstek Nel en Piet Olivier en Marianne Marius en Marianne Jan en Patricia Jeanet en John Klein- en achterkleinkinderen Oosthavendijk 8, 4493 BK Kamperland De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 20 februari om 11.00 uur in dorphuis 'Casembroot', Alexiaplein 3 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw. Anneke Schroevers-Bouwens Anneke Schroevers-Bouwens dinsdag 18 februari 2020 PM Wij hebben afscheid moeten nemen van vader van onze collega Rudi. Altijd geïnteresseerd in de werkzaamheden van onze samenwerking Nieuw Campen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Families Noordhoek, Schippers, de Koning, Rinus Israël en Simon Noordhoek Waarom fluister ik jouw naam nog hoor ik steeds jouw stem Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Wissenkerke, 9 maart 1938 Goes, 14 februari 2020 Kamperland: M.A. de Kam-Kramer Heinkenszand: Jacqueline en John Kamperland: Marian en Steven Kamperland: Rudi en Wendy Mikefcr Maikel Tessa Jordy Dank aan het hele zorgteam van Ter Valcke, woning 406. Zij hebben Kees de afgelopen twee jaar met alle liefde, zorg en aandacht een thuis gegeven. Alexiaplein 16, 4493 EZ Kamperland De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 19 februari van 14.00 tot 15.30 uur in Land- en Zeezicht, Sint Felixweg 3 te Kamperland. Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zusschoonzus en tante Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies Middelburg: Matty en Adrie Wissenkerke: Peter t en Lianne neven en nichten Niet meer hier, maar altijd bij ons V Mama, papa t, Bianca en Dennis Romée, Just, Teun Go Your Own Way Fleetwood Mac Geen bloemen. Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man Diep verslagen delen wij u mede dat geheel onverwacht is overleden, onze vader sinds 10 januari 2018 weduwnaar van 25 september 1940 114 februari 2020 Klaas Wim Correspondentieadres: Prins Bernhardstraat 16 4341 EZ Arnemuiden De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 20 februari om 11.15 uur in de ontmoetingsruimte van de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand is hier van 10.45 tot 11.15 uur de gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaats vinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde ontmoetingsruitme. Liever geen bloemen. Plotseling is overleden onze broer, zwager en oom weduwnaar van We wensen Klaas en Wim veel sterkte. Jo t en Cornelia f Schroevers Louw en Jannie Schroevers Nico en Joz Schroevers Tannie f en Klaas f Marijs Jan f en Bep t Schroevers Robbi en Prina t Schroevers Jos Schroevers Adrie en Gré Schroevers Jaap en Annelies Schroevers Neven en nichten Arnemuiden, 14 februari 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44