II Schalkwijk loopt weg bij zijn concurrenten l 19-- 9 2 J_ 28 een korte training afgewerkt. Kra mer: ,,Iets minder lang, iets min der intensief. Toen Sliedrecht bin nen kwam om te trainen, wilde Ivo in al zijn onschuld nog een setje spelen. Maar de meiden von den dat we dat niet moesten doen, om hen niks wijzer te maken. We eten bij Ivo thuis een pastamaal tijd. Daarna gaan we gewoon naar huis. Iedereen lekker in zijn eigen bed.'' David en Goliath Een paar uur voor de finale blaakt Ivo Munter zondag van het zelf- vertrouwen. ,,We hebben afgelo pen donderdag de beste training van het seizoen gehad, maar ook gisteren prima getraind. Het wordt een strijd tussen David en Goli ath'', vindt hij. ,,We zullen de op- losballen volle bak moeten aan grijpen. Daar mag geen voorzich tigheid of angst in zitten, want dan krijg je ze rond je oren. Dan heb ik liever dat je ze volle bak in het net slaat.'' Ard Kramer volgt het duel, als teammanager, op de voet met een laptop. Hij maakt analyses van de wedstrijd, die hij deelt met Mun- ter. „Zuiver bedoeld om te kijken wat speelsters individueel doen. Of een speelster goed aanvalt, of goed passt. Of om aan te geven dat Mocht Sliedrecht kampioen worden, dan spelen we voor de Super Cup nog een keer tegen elkaar iemand het bijvoorbeeld serve rend niet goed doet.'' Trots Cupfighter V CN komt in de tweede set op toeren en leidt bru taal tot in de slotfase de dans. In een time-out op 22-19 ruikt Mun ter winst. ,,Eén side-outje en twee blokkies: dan zijn we er'', inspi reert hij zijn team. Zo ver komt het niet. Sliedrecht Sport overleeft vijf setpoints, wint met 33-31 en pro longeert met een 3-0-zege de be- ker. ,,We hebben gevochten en met volle teugen genoten'', blikt Kramer maandag terug. ,,Mocht Sliedrecht kampioen worden, dan spelen we voor de Super Cup nog een keer tegen elkaar.'' Munter is trots op zijn ploeg, die volgens plan met lef en veel risico heeft gespeeld. ,,Als Sliedrecht kampioen wordt, zouden we ook nog recht hebben om Europees te gaan spelen. Ik ben sinds gisteren plotseling voor Sliedrecht gewor den.'' Topscorer 1,5 H 18 Met zijn twee doelpunten binnen drie minuten bracht Schalkwijk zijn seizoenstotaal op zeventien treffers. Hij verlengde de reeks op eenvolgende wedstrijden waarin hij heeft gescoord tot vijf. In de laat ste tien wedstrijden heeft hij alleen tegen Sparta Nijkerk niet gescoord. Zijn zeventien doelpunten leve ren in het topscorersklassement 34 Can Özgan scoorde twee keer tegen VCK en staat nu tweede punten op. Daarmee heeft hij vijf- enhalf punt meer dan de nieuwe nummer twee: Can Özgan van Pa trijzen. Deze sterke schutter van de club uit 's-Heerenhoek scoorde twee keer tegen VCK en staat nu op negentien doelpunten. De productie van Rik Impens is de laatste drie wedstrijden opge droogd, maar als Hoek stunt zoals zaterdag tegen koploper Sparta Nij- kerk zal hem dat minder deren. Hij blijft op veertien doelpunten staan, waarmee hij derde staat. Hij heeft vier punten meer dan Kevin van Iersel (Nieuwdorp). Niels Luteijn is de klapper van de week. Met zijn hattrick (zijn derde van het seizoen) tegen Spui staat de aanvaller van Zeelandia Middel burg nu vijfde. Hij heeft twintig keer gescoord, in de vierde klasse is dat goed voor twintig punten. dinsdag 18 februari 2020 GO er niet in voor Munter en VCN Ivo Munter samen met teammanager Ard Kramer na de verloren bekerfinale. -Ard Kramer (teammanager) 0) co co CÜ O O) O O 03 03 speler club E Steve Schalkwijk Goes 3e div zat 17 1 2 34 Can Özgan Patrijzen 3A zat 19 1,5 28,5 Rik Impens Hoek 3e div zat 14 Kevin van Iersel Nieuwdorp 3A zat 16 1,5 24 V V'". - i> 20 l 1 20 Niels Luteijn 1 Zeelandia Middelburg jj 4A zat Martijn Simonse J Luctor Heinkenszand 3A zat 13 1,5 19,5 Robin Provoost f ZSC'62 j[ 3B zat 13 1,5 19,5 Koen van Os k Colijnsplaatse Boys 4A zat 19 Domenique van den Berge J Bruse Boys j 2E zat 12 1,5 18 Wesley Dieleman J Zaamslag 3A zat 12 Jarno van Nieuwenhuize sjSKNWK J 4A zat 17 1 17 Maarten Hazelaar Oostkapelle/Domburg ?2E zat 11 1,5 16,5 Mourad Bobouh j! RCS T 3A zat 11 1,5 16,5 Jesper Harinck j VCK 3A zat 11 1,51 16,5 Binnen het veld laat Steve Schalkwijk tegenstanders regel matig zijn hielen zien. Buiten het veld doet hij dat ook. In het bij zonder in het PZC-topscorers- klassement. De aanvaller van Goes heeft door zijn goals zater dag tegen DVS'33 een flinke voorsprong genomen. Rudy Boogert Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 41