MEDIA CULTUUR 29 •20 januari Hazes, die een moeizame relatie had met haar zoons ex Monique, liet we ten in de gloria te zijn met haar nieuwe schoondochter. Bridget en André bleken elkaar al langer te kennen. Al snel bracht weekblad Privé een verhaal over de wilde 'huwelijksnacht' die Bridget en André in 2014 met elkaar hadden be leefd tijdens het trouwfeest van Patty Brard. Toen André overigens pas net een relatie had met Monique Wes tenberg, die hem twee jaar later zoon André schonk. Bridget was woest dat vijf jaar na dato de affaire op straat Ik heb precies hetzelfde: in mijn hoofd blijf ik ook altijd in de 20. Net als die kerels Na drie maanden is de relatie tussen André Hazes en Bridget Maasland voorbij. Drie maanden waar scriptschrijvers van een soap hun vingers bij zouden aflikken. Een tijdlijn. kwam te liggen. Volgens haar was er slechts sprake geweest van een kus en ze spande een kort geding aan te gen het weekblad. Aan haar zijde: André. Hoewel Bridget in het onge lijk werd gesteld door de rechter, lie ten ze zich er niet door afleiden. Dit jaar, 2020, moest hün jaar worden. De afgelopen week droogde op de Instagrampagina's van de zanger en de presentatrice de stroom aan lief desverklaringen op. De laatste foto van hen samen postte Bridget een week geleden, toen zij net was aan gekomen op Curagao, waar André was voor een optreden. Ook op het eiland was André's ex Monique met hun zoontje. Uit foto's vanaf het ei land bleek dat de twee weer goed met elkaar kunnen opschieten. André en Bridget vragen de media om hen de komende periode met rust te laten. ,,Met oog op het feit dat het om privéomstandigheden gaat, vraagt het management om André en Bridget rust te gunnen en met respect om te gaan met de huidige omstandigheden", zo valt er te lezen in een verklaring die is verspreid door André's management. dinsdag 18 februari 2020 44 —Bridget Maasland, presentatrice kunnen zij en André wel samen door een deur. Ze vieren Sin terklaas met hun zoontje André junior, zonder Bridget. 5 december André en Bridget vieren hun liefde in Parijs. 6 december Rachel Hazes, die een moei zame verstandhou ding had met Moni que, zegt Bridget 'echt een leuk wijf' te vinden. 11 december Tijd schrift Privé betaalt na een minnelijke schikking een scha devergoeding voor een cover met een foto van kleine André en de tekst: 'Hoe leg je hem dit uit?' 12 december Bridget eist in de rechtbank een rectificatie en een schadevergoe ding van 7500 euro van hetzelfde week blad, vanwege een stuk over een 'huwe lijksnacht' die ze be leefd zou hebben met André in 2014. De rechter hoort verha len aan over zoenen in het flessenhok en een slipje dat op Bridgets enkels zou hebben gehangen. 20 december Bridget haalt bakzeil, er hoeft niets gerecti ficeerd te worden. 25 december André laat weten dat hij en Bridget 'al praktisch samenwonen'. Hij brengt eerste kerst dag met haar door bij zijn moeder Rachel. 3 januari De tortel duifjes hebben hun liefde in romantisch Rome bezegeld met een gouden ketting; zij de A, hij de B. 20 januari André kust Bridget Maas land vol op haar mond op het podium van Vrienden van Am- stel Live, als ze hem een biertje komt brengen tijdens zijn optreden. 26 januari André deelt een foto van hem met Mees (11), de zoon van Bridget. 9 februari Monique en André junior wonen de repetitie bij van een optreden van André op Curagao. Rachel laat weten dat ze een huwelijk tus sen Bridget en haar zoon wel ziet zitten. 10 februari Ook Bridget arriveert op Curagao en deelt een foto waarop ze André kust. 17 februari Op de Instagramkanalen van het koppel is het al een paar dagen opvallend stil. 's Och tends komt het nieuws: ze zijn uit el kaar. 9 november 2019 André Hazes brengt naar buiten dat zijn relatie met Monique Westenberg, met wie hij in 2016 zoontje André kreeg, al 'en kele maanden' voorbij is. Monique zegt dat hij heeft laten weten dat hij gevoelens heeft voor een ander. ,,Wie het is, maakt het alleen nog maar pijn lijker." 10 november Een kleine dag later blijkt dat André's hart snel ler klopt voor presen tatrice Bridget Maas land. Ze blijken pas een week te daten, maar vinden elkaar 'meer dan leuk'. 12 november Het lange wachten van fotograaf Reni van Maren is beloond: hij schiet de eerste foto van André en Bridget, na een etentje bij een Italiaans restaurant in Amsterdam. 13 november André baalt van alle kritiek op hem en Bridget. ,,Ik heb Monique niet verlaten voor een an dere vrouw.'' 26 november De eer ste liefdesselfie is een feit. Bridget kijkt zwoel de lens in, André omhelst zijn vriendin. 4 december Hoewel Monique erg verdrie tig lijkt door de breuk,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 29