FAMILIEBERICHTEN 17 Tetje Elisabeth Brons-van Varik JWkl Jeroen Frank van Leeuwen Rob Zwigtman Rob Zwigtman Corry Zuijddijk - Feleus OVERLEDEN We hebben gereisd, genoten en gelachen Jij gaf ons leven kleur En opeens is het stil Oneerlijk, onverdiend en onwerkelijk Lieve Jeroen, we gaan je ongelofelijk missen Met pijn in ons hart nemen we afscheid van 18 juni 1978 12 februari 2020 Astrid van Leeuwen Get en Caria van Leeuwen Rob, Yvonne en Estelle Manders Oma Schoute Hans en Hanneke van Leerdam Bluesroute 80 4337 WC Middelburg De uitvaartbij eenkomst wordt gehouden op woensdag 19 februari 2020 om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Als u geen persoonlijke kaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Jeroen van Leeuwen Jeroen van Leeuwen Jeroen van Leeuwen Jeroen van Leeuwen Jeroen van Leeuwen Na een kortstondig ziekbed is overleden Tettie Koudekerke, 8 april 1932 Goes, 12 februari 2020 Amsterdam: Arnold en Rita Suzanne en Ferdinand Alwin Oost-Souburg: Sietske en Ronald Alexander Kristian en Denise Julia Correspondentieadres: Vlissingsestraat 91 4388 HC Oost-Souburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 19 februari om 14:00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 18 februari van 19:00 tot 19:30 uur en woensdag 19 februari van 13:30 tot 13:50 uur. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid om samen met ons herinneringen op te halen aan onze moeder en oma in eerder genoemd uitvaartcentrum. Degene die door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jutta de visser zaterdag 15 februari 2020 PM V Diep geschokt en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze lieve en dierbare vriend Dit bericht heeft ons diep geraakt. Niet te bevatten dat we jou nu moeten missen- Wij wensen Astrid en naaste familie heel veel sterkte toe Paul en Dymphna Martin en Courtney Hiddo en Berti Te jong en volop in het leven mag jij je dromen niet meer beleven. Je levenslust, liefde en glimlach op je gezicht blijven voor altijd in ons geheugen gegrift. Wij wensen Astrid en familie heel veel sterkte. Gijs, Michèle, Steffi en Cas Vincent, Miriam, Maik en Niels Ron, Wilna en Valentijn 'Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook de herinnering die je achterlaat'. Bedankt voor alle mooie herinneringen Vriend. Wij wensen Astrid en alle familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Marcel Veerle Sinke Nomi en Lotte Familie Sinke Oost-Souburg, 14 februari 2020 Na een kort ziekbed nemen we afscheid van de lieve vader van onze vrienden Karin en Ron De vriendengroep Zo volop in het leven... Je wilde graag nog zoveel doen... Met heel veel verdriet en pijn in ons hart, maar ook trots op wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zorgzame man, lieve vader, schoonvader en onze fantastische opa Vlissingen, 23 juli 1939 Vlissingen, 12 februari 2020 Corry Zwigtman-Huibregtse Karin en Ron van Rosevelt-Zwigtman Sven en Samantha Lars en Lisa Rembrandtlaan 22 4382 RN Vlissingen Geheel naar de wens van Rob zal de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrij willigers van de hospice van Ter Reede te Vlissingen voor de goede zorgen. Wij zijn verbijsterd en vol ongeloof over het plotselinge overlijden van Wij wensen Astrid, de familie en vrienden heel veel kracht toe en hopen dat jullie bij elkaar de steun vinden om dit onmetelijke verlies te dragen. Namens alle collega's van Astrid VDS Rotterdam Op 12 februari 2020 kwam door een noodlottig ongeval om het leven Jeroen was er trots op om bij Kenbri te werken en wat waren wij er ontzettend trots op om Jeroen als collega te hebben. Onze CFO. Heel goed in zijn vak en een fijne leidinggevende, vooral een prachtig mens. Jeroen was vrolijk, belangstellend en positief ingesteld - het was een plezier en een voorrecht om met hem te werken. Jeroen, we gaan je verschrikkelijk missen. Je collega's van OtlKENBRI Kenbri Fire Fighting B.V. ÜL1UBH«Mimiia Vanaf haar geboorte had ze een enorme overlevingsdrift die ze gelukkig haar hele leven heeft behouden maar op 11 februari was het op en overleed mijn lieve zus, schoonzus en tante Tiny en Dick van de Velde Edwin en Annemiek Benthe en Mare José en Michel Manon en Vivian Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven is overleden onze schoonzus en tante vrouw van onze broer Wim t Kruiningen: Yerseke: Grijpskerke: Kapelle: Heinkenszand: Wemeldinge: Foort en Ellie Rina en Piet Corrie en Frans Nellie en Kees Ardie en Frans Ko en Catrien Neven en nichten Wemeldinge, 12 februari 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45