DOORDEWEEKS 9 zaterdag 15 februari 2020 Doordeweeks zit je in het ritme van werken voor een baas. Elke dag hetzelfde ritueel. Tot het weekend nadert. Tijd voor hobby's. Dan wordt je hobby je werk. Gedeputeerde wordt scheidsrechter, politieman melkt duiven en economieleraar jankt op een elektrische gitaar. Deze krant belicht voorbeelden. Vandaag filiaalbeheerder en consulente van Ladies Night 18+, Bianca de Winter. Gerrit van Loon Bianca de Winter (33) werkt als filiaalbeheerder van een textielsupermarkt in Oost Souburg. Gemiddeld één keer per week treedt ze op als Ladies Night Homeparties-consulente. Ze leidt een soort tupperwareparty's 18+. In groepsverband worden seks- speeltjes en andere erotische produc ten aan de vrouw gebracht. ,,Als er wordt geniest, bevalt de toy." Anders dan haar naam doet ver moeden is Bianca de Winter in Bra zilië geboren. Ze kwam met haar van oorsprong Zeeuwse vader, Portugese moeder en broer en zus op 14-jarige leeftijd naar Kwadendamme. Haar vader had in Brazilië een groot be drijf in nectarines en perziken. Dat liep op den duur spaak en het gezin keerde terug naar Zeeland. ,,Ik heb al tijd in de Zak van Zuid-Beveland ge woond. Ook nu nog. Ze woont met haar gezin in 's-Gravenpolder. Vroe ger zat ik op de internationale school in Vlissingen, omdat ik de taal goed moest leren. Mijn bedoeling was om Die tupperware party's 18+ zijn voor mannen streng verboden - Bianca de Winter later voogd te worden van alleen staande minderjarige asielzoekers. Daarvoor moest ik beter de taal on der de knie krijgen. Spreken gaat goed, begrijpend lezen en schrijven minder. Ik wilde de zorg in, maar daar liep ik ook tegen dat probleem op." Nu is De Winter praktisch bezig in de textielzaak. Daar helpt ze vooral oudere klanten die met haar een praatje maken. ,,Ik klets graag. Ben zelf een open boek. Als mensen in de winkel even hun gal willen spuwen over van alles en nog wat, kan dat. Ik adviseer, houd de voorraad bij, zit achter de kassa en houd de winkel netjes. Ik werk 30 uur in de week. Daarnaast ben ik consulente voor La- diesNight. Op commissiebasis." Via een vriendin van een vriendin werd ze zelf eens voor zo'n party ge vraagd. En ze hield er als gastvrouw eentje bij haar thuis. ,,Die tupperwa reparty's 18+ zijn voor mannen streng verboden. Die van mij moest maar gaan vissen. Of iets anders met zijn leven gaan doen die avond. Het gaat vooral om de gezelligheid onder ling. En om wetenswaardigheden. Als consulente begin ik door mijzelf voor te stellen. Daarna gaan alle vin gers van alle vrouwen de lucht in. Ik stel erotische vragen. Wie er bijvoor beeld wel eens aan buitenseks heeft gedaan. Degene die als eerste tien vingers naar beneden heeft, is de stouterd van de avond en krijgt een prijsje. Een seksdobbelsteen of een sleutelhanger met penis bijvoor beeld." Het voornaamste op de avon den is de demonstratie en uitleg van sekstoys. ,,Dat gaat met veel gegiebel en rode oortjes gepaard. We hebben naast dildo's onder an- dere scheerschuim, glijmiddel en oralpleasurespeeltjes. Ik laat produc ten zien, ze mogen eraan voelen, erin knijpen, maar seksuele handelingen worden er absoluut niet verricht. De broek blijft aan. Vibrators kunnen in dien gewenst tegen de neus worden gehouden. De neus is een orgaan met veel open zenuwuiteindes. Wanneer er wordt geniest, of dames voelen die aandrang, dan weet je dat het goed zit." In pauzes vragen dames aan Bianca ook om seksadvies. ,,Ik kan adviseren, zeker bij het gebruik van hulpmidde len, maar ben geen seksuologe. Ik verwijs weleens door. Toen ik mijn opleidingsdag had als consulente, heb ik deze bezigheid wel aan mijn ouders verteld. Het voelde toch of ik eerst om toestemming moest vragen. Ik blijf een moederskindje. Gelukkig reageerde mijn Portugese moeder heel relaxed en geïnteresseerd. Ook mijn collega's in de winkel weten er van. Zij reageren gevarieerd. Ik merk dat er in Zeeland toch nog een taboe op seksspeeltjes rust. Ik was laatst in Spijkenisse en daar ging het er open hartiger aan toe. Zeeuwse dames kij ken wel geïnteresseerd, maar zeggen dan toch: oh nee, dat wil ik niet hoor." In haar bezigheden als consulente heeft ze altijd zin. ,,In de auto naar zo'n party toe laat ik alle stress van de week van mij afglijden. De dames waar ik aan huis kom, zijn nooit cha grijnig. Het gaat immers om een leuk onderwerp. Iedereen doet aan seks. Het werkt ontspannend en geeft ple zier. Bijzonder is dat ik een keer een oma van 85 jaar op de bank had, die zei: meid wat is dat nu allemaal? Het leuke aan consulente zijn is dat ik al tijd met mooie verhalen thuiskom." FOTO'S DIRK-JAN GJELTEMA (BOVEN) EN EIGEN FOTO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 37