18 FAMILIEBERICHTEN Tetje Elisabeth Brons-van Varik Maria Magctalena van Cruijningen OVERLEDEN Kees Schrier Kees Schrier Kees Schrier Kees Schrier Jeroen van Leeuwen Jeroen van Leeuwen Jeroen van Leeuwen Jeroen van Leeuwen Na een kortstondig ziekbed is overleden Tettie Koudekerke, 8 april 1932 Goes, 12 februari 2020 Amsterdam: Arnold en Rita Suzanne en Ferdinand Alwin Oost-Souburg: Sietske en Ronald Alexander Kristian en Denise Julia Correspondentieadres: Vlissingsestraat 91 4388 HC Oost-Souburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 19 februari om 14:00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 18 februari van 19:00 tot 19:30 uur en woensdag 19 februari van 13:30 tot 13:50 uur. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid om samen met ons herinneringen op te halen aan onze moeder en oma in eerder genoemd uitvaartcentrum. Degene die door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Overleden Jutta de visser Jeroen van Leeuwen Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die hij achterlaat geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze dierbare oom echtgenoot van Heidi Schrier-van de Bovekamp *3 april 1962 f 12 februari 2020 Heidi Daniëlle en Dimitry - Thomas, Lucas Barbara en Sofie - Tygo, Kensi Yentl en Gert-Jan - Elin, Noah Lingestraat 25 4535 EPTerneuzen Donderdag 20 februari is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Kees in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Ons bereikte het trieste bericht dat onze gewaardeerde collega is overleden in de leeftijd van 57 jaar. Kees was ruim 34 jaar werkzaam bij Elocoat. We zullen hem blijven herinneren als een fijne collega die zijn werk als Operator met plezier en toewijding uitvoerde. We zullen hem erg missen. We wensen Heidi en verdere familie heel veel sterkte toe. Management en medewerkers Elocoat We voelen ons verslagen en verdrietig nu onze collega is overleden. We leven mee met zijn vrouw Heidi en verdere familie, en we wensen hun alle kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Elocoat, Ploeg B Frank, Ron, Vito, Krijn, Herman, Peter, Ronald Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze collega Onze gedachten zijn bij Heidi en de verdere familie. We wensen hen veel sterkte toe. De Ondernemingsraad van Elopak b.v. Te jong en volop in het leven mag jij je dromen niet meer beleven. Je levenslust, liefde en glimlach op je gezicht blijven voor altijd in ons geheugen gegrift. Wij wensen Astrid en familie heel veel sterkte. Gijs, Michèle, Steffi en Cas Vincent, Miriam, Maik en Niels Ron, Wilna en Valentijn 'Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook de herinnering die je achterlaat'. Bedankt voor alle mooie herinneringen Vriend. Wij wensen Astrid en alle familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Marcel Veerle Sinke Nomi en Lotte Familie Sinke Oost-Souburg, 14 februari 2020 Diep geschokt en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze lieve en dierbare vriend Dit bericht heeft ons diep geraakt. Niet te bevatten dat we jou nu moeten missen- Wij wensen Astrid en naaste familie heel veel sterkte toe Paul en Dymphna Martin en Courtney Hiddo en Berti Op 12 februari 2020 kwam door een noodlottig ongeval om het leven Jeroen was er trots op om bij Kenbri te werken en wat waren wij er ontzettend trots op om Jeroen als collega te hebben. Onze CFO. Heel goed in zijn vak en een fijne leidinggevende, vooral een prachtig mens. Jeroen was vrolijk, belangstellend en positief ingesteld - het was een plezier en een voorrecht om met hem te werken. Jeroen, we gaan je verschrikkelijk missen. Je collega's van OjjlKENBRI Kenbri Fire Fighting B.V. IÜ-IÜrmajiüniri zaterdag 15 februari 2020 ZV Rie weduwe van Werner Mückenheim Zuidzande, Brugge (B), 19 maart 1925 7 februari 2020 Dankbaar om wie zij voor ons was. In liefde hebben wij afscheid genomen. Henri t Margot Piet en Corrie Piet jr. Correspondentieadres: Boulevard de Wielingen 82/11 4506 JL Cadzand-Bad De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. T Vanaf haar geboorte had ze een enorme overlevingsdrift die ze gelukkig haar hele leven heeft behouden maar op 11 februari was het op en overleed mijn lieve zus, schoonzus en tante Tiny en Dick van de Velde Edwin en Annemiek Benthe en Mare José en Michel Manon en Vivian Wij zijn verbijsterd en vol ongeloof over het plotselinge overlijden van Wij wensen Astrid, de familie en vrienden heel veel kracht toe en hopen dat jullie bij elkaar de steun vinden om dit onmetelijke verlies te dragen. Namens alle collega's van Astrid VDS Rotterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 148