Nieuw én duurzaam wonen aan de groene rand van Zierikzee? Luxe afwerking Lage maandlasten Start bouw Nieuwsgierig? Weids wordt gerealiseerd op een unieke locatie, grenzend aan uitgestrekte polders en op een steenworp afstand van het levendige, historische hart van Zierikzee. Hier woon je ruim en in alle rust maar wel met talloze voorzieningen binnen handbereik. De zes woningtype's met een karakteristieke jaren 30 uitstraling worden duurzaam gebouwd op royale kavels van 260 tot 635 m2. De woningen worden compleet en luxe afgewerkt met ondermeer een complete keukeninrichting naar keuze en fraai tegelwerk en sanitair. Een grote garage of berging met een carport zijn standaard. Weids is ook betaalbaar wonen. Een twee-onder één-kap woning met volledige hypotheek komt op een maandlast van 729,-*. Wonen in een vrijstaande woning kan al vanaf 918,-* De verkoop verloopt succesvol, type Grutto is inmiddels uitverkocht. De verwachting is dat we dit voorjaar al kunnen starten met de voorbereidingen voor de bouw. Kom eens rondkijken op de bouwlocatie, daar bevindt zich ook het informatiecentrum. Geheel vrijblijvend kunt u daar zien welke woningen er nog beschikbaar zijn en beantwoorden we graag al uw vragen. Loop eens binnen! informatiecentrum Weids Kaveldijk, 4303 AK Zierikzee T. 0111218 088 www.weidszierikzee.nl Geopend elke vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 15.00 uur. Voorbeeld berekening op basis van 100% financiering. Maandlast na aftrek belastingvoordeel. We laten graag vrijblijvend zien wat er binnen uw persoonlijke mogelijkheden past. Verkoopadviseur Jacqueline Vermeulen GROEN I RUIMTE I WONEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 139