2) ilk SmalL FAMILIEBERICHTEN 13 Metje Mol - Kooman Metje Mol - Kooman 3) ilk Pietel Smallegange maiiegange Jannie J? COLOFONFamilieberichten VAN ZwEDEN- SCHOUWENAAR Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, door de Heere op Zijn tijd en wijze, van ons is weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante sinds 1 september 1995 weduwe van Marinus Mol in de gezegende leeftijd van 99 jaar. Bodegraven: Benthuizen: Moerkapelle: Hendrik Ido Ambacht: Gouda: 's-Gravenpolder: Emmeloord: C. Kooman - van Velde P. Kooman A.P. Bos - Kooman C. Mol - Bel H.Mol M. Mol - Koster C. Mol A. Mol - Remijn P. van Fraassen - Mol Neven en nichten In liefde gedenken wij hen die haar zijn voorgegaan. 9 februari 2020 Goesestraatweg 15,4431 CC 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. vrijdag 14 februari om 13.30 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de rouwdienst is er in de kerk van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van onze zus, schoonzus en tante te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Verdrietig omdat wij haar moeten missen geven wij u kennis dat, door de Heere op 99-jarige leeftijd, uit ons midden is weggenomen Rien en Joukje Veerhoek Marijke en Rinus de Witte Alle verzorgsters en huishoudelijke hulp 's-Gravenpolder, 9 februari 2020 Heden overleed op 90-jarige leeftijd onze zwager en oom Willem Adriaan Poleij echtgenoot van onze zus Lena Poleij-Pikaar We zullen hem missen in onze familiekring. Corry Dijkwel-Pikaar Addy Sinke-Pikaar Jan en Ina Pikaar-Sonke Forra Pikaar Lenny en Jo Koeman-Pikaar Hans en Ria Pikaar-Hogeveen Neven en nichten In liefde gedenken we hen die ons voorgingen. 8 februari 2020 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Verdrietig, maar dankbaar voor zijn lange leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en opa Dirk Hoedekenskerke, 3 september 1930 Terneuzen, 5 februari 2020 Lien Smallegange - Wirtz Marion en Ron Dianne en Dennis Isa, Lucie Rick en Roxanne Edith en Herman Sander en Marieke Juno, Bobbi Kirsten R? en Pascal Tobias Churchilllaan 568 4532 MB Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. - Liever geen bezoek aan huis. - Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, moeten we afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Echtgenoot van Lien Smallegange-Wirtz We zullen hem missen. Lien, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen wensen we sterkte met dit grote verlies. Leny en Karei Schog-Wirtz Kees en Marian Kelly Quinty André en Esther Jesse Ymke Goes, februari 2020 Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Johan Schijf Johan heeft zich meer dan 22 jaar op succesvolle wijze ingezet als competitieleider en bestuurslid van Zaalvoetbalvereniging De Bevelanden. Hij zal in onze herinnering blijven als een zeer toegewijd en plezierig persoon. Wij wensen Geertje, hun kinderen, partners en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur, scheidsrechters en spelers ZVV De Bevelanden Altijd een grapje en een dolle je, een lach en vrolijkheid. We vjjn erg dankbaar dat je ons kven tot aan het einde toe hebt verblijd. "Veilig in Jezus armen" In alle rust is van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van Pieter Cornelis van Zweden Middelburg, Kapelle, 6 oktober 1935 9 februari 2020 Ineke en Hans Robert en Diana, Livia Marco en Anne Jaco en Brenda Correspondentieadres: Zeestraat 7,4424 EX Wemeldinge De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op donderdag 13 februari om 13.30 uur in de aula op de begraafplaats van Kapelle, aan de Kitskinderscheweg te Kapelle. Na de dienst volgt de begrafenis op de Algemene Begraafplaats van Kapelle aan de Kitskinderscheweg. Na de begrafenis is er, in eerder vernoemde aula, gelegenheid tot condoleren en samenzijn. On%e bijzondere dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Cederhof in Kapelle. pzc.nl/familieberichten dinsdag 11 februari 2020 PM SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45