4b T m FAMILIEBERICHTEN 19 Riet Pettinga-van der Vliet Lieuwe Willems de Bruijn Anton Sinke Hans-Jürgen Otto Gericke 'Wist u dat er zoveel mogelijk is?' Voor de hartelijke blijken van medeleven na bet overlijdenvan mijn [ieve vrouw betuigen wij u onze oprechte dank. Harry Pettinga kinderen en kleinkinderen Vlissingen,Jèbruari 2020 Na het overlijden van mijn man, onze vader en onze opa, op 14 januari 2020, willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Het doet ons goed om te weten dat Anton door zo velen werd gewaardeerd om wie hij was. A.Sinke-Jonker, kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, februari 2020 Langs deze weg willen wij familie, vrienden en kennissen bedanken voor het betoonde medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Corrie Gericke-van Oers Kinderen en kleinkinderen Westdorpe, februari 2020 Wil Verherbrugge Scuxr^ 9Jarp& -uan Blom Maria d'Hooghe-D'hollander Erna Thomaes de Dobbelaere OVERIGE BERICHTEN Het Zeeuwse Land DEEL Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u allen hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jo van Goethem Annie Kinderen en kleinkinderen Clinge, februari 2020. Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg zaterdag 8 februari 2020 PM Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader willen wij u hartelijk bedanken. De kaarten, lieve brieven, mooie woorden en aanwezigheid bij de begrafenis hebben ons gesteund. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. J.C. de Bruijn-Faasse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, februari 2020 Langs deze weg willen we een ieder hartelijk bedanken voor de warme belangstelling gedurende het lange ziek-zijn en bij het mooie laatste afscheid van 'the love of my life', onze lieve en altijd betrokken paps, schoonvader en trotse opa Zoveel mensen, bloemen, kaarten, lieve woorden en al die armen om ons heen deden ons goed. Samen met ons hebben jullie op een fijne manier afscheid genomen. Een manier waarop we altijd met liefde zullen terugdenken. Bedankt! Ank Wendy en Ton, Lotus, Xam Bart en Lieke Breskens, februari 2020 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokken heid hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken wat een bijzonder persoon onze moeder en oma, niet alleen voor ons, maar ook voor velen is geweest. Ab en Marjan Jan en Coby Ella en Cees klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, februari 2020 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed Wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Marja in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Onze hartelijke dank hiervoor. Rosita en Werner Ismar en Judith - Wout, C Naomi en Pieter Sint Jansteen, februari 2020 2 januari 2020 Het doet nog zoveel pijnde leegte en het gemis zijn zo intens voelbaar om onze lieve ma, oma en schoonma voor altijd te moeten missen maar we zijn ook heel dankbaar voor alle bezoekjes, de vele troostende en warme woorden, gesproken of geschreven, die we hebben mogen ontvangen. Oprechte dank aan allen, het heeft ons goed gedaan en het sterkt ons. Philip en Karin, Jens, Valerie, Eline en Rick AniqueenJan Hoofdplaat, februari 2020 COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Wat uw wensen ook zijn, ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naardela.nl/middenzeeland of bel 01l8 J2 69 42 voor een persoonlijk gesprek. Betrokken, dienstbaar en professioneel O 0118-413417 overtoom-groen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 47