iSmm 18 FAMILIEBERICHTEN Bauke Koudenburg -f1 Lidewij Brasser-van Eijsden Dirk de Leeuw Geert de Jonge Elly Groot Elisabeth Huisson-Murre OVERLEDEN Walter Alouisius Alice Josiassen Bastiaan Floris Blok Bas DANKBETUIGING Tonnie Hendrikse Gidea Sturm - Peene Gida De wind is gunstig en het tij is goed Ik ga Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze (schoon) vader, opa en overgrootvader Amsterdam, 3 november 1931 t Goes, 6 februari 2020 J.A. Koudenburg-Gagel Eric en Reina Jeannette, Eric Feiko en Jacqueline Peter en Monique Kevin en Angelique Rivka en Johan, Ziva Thirza en Johnny Arvid en Amanda Monique Rebecca en Rick Andra en Dylan Jeannette en Hans Correspondentieadres Paardeweg 15,4461 BR Goes Bauke is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen op afspraak via telefoonnummer: 0113-214826. De afscheidsbijeenkomst, waar we u voor uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 12 februari om 14.30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de lounge van het Crematorium We zijn de medewerkers van Ter Valcke, afdeling 4-07, dankbaar voor de liefdevolle zorg. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, laten wij u weten dat van ons is heengegaan weduwnaar van Johanna Theresia Edmunda van Doorsselaer Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Oostburg: Patrick en Ann Kayleigh en Niels Hristo en Isha Hulst: William en Christel Angela en David, Finleigh, Freya Talitha en Jimmy, Jelayah, 4 februari 2020 Correspondentieadres Dierkensteenweg 5,4501 RD Oostburg Onze bijzondere dank gaat uit naar het verplegend personeel van Zorgcentrum "De Molenhof' afdeling Rietmus te Zaamslag, voor de goede verzorging van Pa de afgelopen jaren. We hebben in besloten kring afscheid genomen van Pa. Wij danken u hartelijk voor het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, onze fijne oma en omi Uw warmte en betrokkenheid hebben ons goed gedaan tijdens deze verdrietige periode André en Cobie Matjan Jan-Wim en Elly Kleinkinderen en achterkleinkinderen Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen..je had de wind niet mee. De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve papa en opa heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons heel erg goed gedaan. Heel hartelijk dank daarvoor. Margot de Jonge-Scheer Kinderen en kleinkinderen Koudekerke, februari 2020 Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele blijken van meeleven na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame (schoon)moeder en oma De overweldigende belangstelling heeft indruk op ons gemaakt en was voor ons een grote steun in deze moeilijke tijd. G. Sturm Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, febmari 2020 Iedereen die met ons heeft meegeleefd, op welke manier dan ook, na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma zeggen wij heel hartelijk dank. Familie Huisson 's-Heer Arendskerke, febmari 2020 zaterdag 8 februari 2020 PM In plaats van kaarten De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. In de zekerheid van zijn geloof is overleden mijn broer Veldhuizen, 29 november 1940 Vlissingen, 5 februari 2020 Greta Nicolai-Blok Correspondentieadres: W.P. van Sluijs Schipper Accountants, Stadhuisplein 20,4382 LG Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Veel dank gaat uit naar het personeel van Scheldehof, woning 3, voor de goede en liefdevolle zorg. Leeg is de plaats maar mooi zijn de herinneringen aan mijn lieve man De vele kaarten en uw medeleven hebben mij zeer gesteund en doen beseffen dat hij niet alleen voor mij maar ook voor anderen veel heeft betekend. Voor uw belangstelling en medeleven betuig ik u mijn oprechte dank. Leida de Leeuw-van Uffelen In liefdevolle herinnering aan Alle belangstelling na het overlijden van Tonnie heeft ons goed gedaan. Onze dank hiervoor. Mien Hendrikse-Goedegebuur en familie Middelburg, februari 2020 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder en oma, Namens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46