I S 16 FAMILIEBERICHTEN Jciav van/ d&CjiAchte/1 Magdalena Margaretha Samsom OVERLEDEN Jacobus de Korte Jacobus de Korte Jacobus de Korte Johanna JvLathikCa Schepman-Snoep Titty li va Marleen zaterdag 8 februari 2020 PM ^Nl Je was de tijd kwijt en vele dingen en dan ineens die glimlach Dat gebaar, een herinnering aan vroeger Het hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons Na een mooi én goed leven van 102 jaar nemen wij afscheid van onze lieve oom 7 november 1917 Heinkenszand 15 februari 2020 Ovezande J Corrie en Leo De crematie en herdenking zullen in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de huisartsen Harten, Huissoon en Bruijnzeel. Correspondentieadres: Groenedijk 61,4441SK Ovezande Wat buigt gij u neder, o mijn ziel, en zijt onrustig in mij? Hoop op God, want ik zal Hem nog loven voor de verlossingen Zijns aangezichts. Psalm 426 Diepbedroefd delen wij u mee dat ontslapen is in de hoop van het eeuwige leven, mijn innig geliefde man, onze vader, grootvader en overgrootvader Geboren 30 juni 1930 Overleden 6 februari 2020 Dankbaar zijn wij voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Meliskerke M. de Korte - de Visser Calgary Sas de Korte Canada Marian de Korte - Lassche Middelburg André de Korte Tinka de Korte - Leene Arnemuiden Catrien Dijke - de Korte Buis Dijke Henk de Korte t Woerden Ineke Schalk - de Korte Ton Schalk Nunspeet Lies de Korte - van Stuijvenberg André van Stuijvenberg Biggekerke Henk de Korte Helene de Korte - Joziasse Meliskerke Marijke van Eijzeren - de Korte Jan van Eijzeren Middelburg Jacco de Korte Thea de Korte - de Voogd Hoevelaken Gilda Wouters - de Korte Gert Wouters Meliskerke Corina Kodde - de Korte Johan Kodde Willem Alexander de Korte t Klein- en achterkleinkinderen Jan Vaderstraat 20 4365 BH Meliskerke Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. dinsdag 11 februari van 19.30 tot 20.15 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Wij nodigen u uit om de rouwdienst bij te wonen in voornoemde kerk op D.V. woensdag 12 februari om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Geen bloemen Verdrietig zijn wij met het verlies van onze lieve en betrokken opa Hij heeft ons zijn geloof laten zien in woorden en daden. We zijn dankbaar voor het voorbeeld dat hij ons gaf en zullen ons zijn gastvrijheid, liefde en trouw blijven herinneren. Jessica en Brian James en Alix Caiden Sara en Jesse Bethany Ezra en Tessa Jelle en Olivera Boaz Arjen en Jarina Lindy, Joas, Rino Coen en Melanie Vera Benjamin en Nadine Pieter en Franca Tobias, Anne-Sophie, Mar/ène Marten en Maria lieve Lennard en Hélène Boaz, Emma-Lynn, Vince Thamara en Erik Timo en Corine Maurits en Annelies Levi, Elies, Roos, Nora Mathilde en Emmanuel Deborah en Johannes Mattheo en Margaret Ezra, Leah Joanne en Martijn Jefry en Wendy Keano, Ixella Leonie en Hein Errin Jesse en Myrthe Julia Nienke en Jacco Nathan, Loïs, Joas, Anna Hanno en Hanna Juda, Rafael Harmen en Marije Joan, Thijs, Sem, Hanne Jelmer en Rianne Eva Mirjam Geerten en Joëlle Inge en Martijn Elias Tim Marjelle Julian Joël en Henrieke Laureen Noortje Rens Aline en Jan Jona, Noa Jurian en Nadia 'Die God is onze zaligheid' Psalm 68:20b Verdrietig, maar ook dankbaar voor al zijn liefde en goedheid, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde en dierbare broer en onze innemende oom in de leeftijd van 89 jaar E. de Visser - de Korte L de Visser (in herinnering) Wim en Lies Middelburg, 6 februari 2020 Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, de levenswil bleef, het leven niet Bijna tot het laatst genietend van de kleine dingen in het leven, heeft ze nu toch het leven los moeten laten en hebben wij, in haar eigen vertrouwde omgeving, afscheid moeten nemen van mijn (schoon)moeder weduwe van Jan Schepman in de leeftijd van 95 jaar. Bodegraven 11 augustus 1924 Vlissingen t 6 februari 2020 Lianka Schepman Harry Visser Correspondentieadres: Groenewoud 48 4381 HE Vlissingen Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Wij delen u verdrietig mee dat onze lieve, dappere moeder, schoonmoeder en (over)grootmoeder is overleden. Zeist, 23 mei 1936 Oostkapel Ie, 6 februari 2020 Drunen: Jantien en René van Oers-van Dijk Johan en Eva Marleen en Nick Wolphaartsdijk: Marja en Ko de Hullu-Samsom Jos en Merijn Judith Louise en Hugo Ben en Anna Schagerbrug: Margreeth van Dijk en Rob van Ginkel Emma Mette Almere: Ron van Dijk en Irene Huisman Jarka Fieke en achterkleinkinderen Correspondentie adres: Fam. de Hullu-Samsom Stadseweg 4 4471 PD Wolphaartsdijk Er is gelegenheid de familie te condoleren op 11 februari van 12:30 tot 13:15 uur in de Zionskerk, Duinweg 36A te Oostkapelle. Aansluitend wordt om 13:30 uur de afscheidsbijeenkomst gehouden in deze kerk. De begrafenis is in besloten kring. Een speciaal woord van dank aan het personeel van WVO, Hospice De Casembroot, de huisartsen J. Duine en P. Biewenga voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44