a M FAMILIEBERICHTEN 15 Hendrika Louwerse-Simonse "N V. OVERLEDEN Abraham Everse -Bram- Bram Everse Bram Everse Ina Wij na - van Griethuijsen VtUV Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde, zorgzame man, onze lieve, meelevende vader, opa en overopa *30 juli 1935 f 6 februari 2020 B. Everse-Steketee Rien en Corine Everse-Hirdes Diana Carola en Robert, Kyan, Aimée Carmen en Maurice, Ava Christian en Marlies Everse-de Winter Elles, met liefde in ons hart Shalyn en Christiaan, Maartje, Ezra, Fébe Iris en Danny Romée en Bram John en Dianne Everse-Christiaanse Bram Rick Miriam Anneke en Marco Nelis-Everse Pete en Stefanie Shannen en Hugo Bryan Zeeburg 14a 4401 DAYerseke Er is gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 8 februari van 16.00 tot 17.00 uur bij Anneke en Marco, Steeweg 56 in Yerseke. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 11 februari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 in Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. We danken de medewerkers van RST Zorgverleners die hun werk met zoveel liefde en respect hebben gedaan. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 84 jaar. Yerseke: J. Everse A. Everse - Boone (in herinnering) Middelburg: L. Everse J.G. Everse - van Hoepen Yerseke: H.L. Everse (in herinnering) F. Everse - van den Berge Neven en nichten Yerseke, 6 februari 2020 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van San Everse-Steketee Sterke de Heere zijn bedroefde vrouw en (klein)kinderen. Yerseke: M. Steketee - Koster Yerseke: T.J.M. Steketee - Slabbekoom Yerseke: J. Koole - Steketee W. Koole Yerseke: L. Koole Neven en nichten In liefde herdenken wij allen die hem zijn voorgegaan. Nooit meer waar ze was maar altijd waar wij zijn In de vroege ochtend van donderdag 6 februari is onverwacht overleden onze moeder, schoonmoeder en oma - Gezina Geertje - sinds 9 mei 2019 weduwe van Jacobus Karei Wijna Zutphen, 19 mei 1938 t Koewacht, 6 februari 2020 Jan en Joleen Carien en Cor Quinten, Robin Janny en Jean-Paul Michel Thea en John Correspondentieadres: Het Zand 61,4576 CB Koewacht De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 11 februari om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Voor de plechtigheid is er van 13.00 tot 13.15 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen. Na afloop is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, wanneer u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Mijn lief is niet meer." Met allen die hij liefhad hebben wij afscheid genomen van mijn grote liefde, onze pa en opa, onze broer Delft, 18 september 1953 Goes, 6 februari 2020 "Helaas heb ik de strijd verloren, maar mijn leven was waardevol en vol liefde Elly van Schaik - Driedijk Niels en Suzan Floortje, Senna Björn Gerda, Lyda Reeduif 9,4484 DC Kortgene' Graag nodigen wij iedereen die Charles een warm hart toedraagt uit om, onder het genot van een hapje en een drankje, herinneringen op te halen en zijn leven te vieren op dinsdag 11 februari om 15:00 uur in "Graaf van Buren", Kaaioprit 8 te Kortgene. Het afscheid van Charles zal, geheel naar zijn wens, in stilte plaatsvinden. Geen bloemen, liever een gift voor het Koningin Wilhelminafonds. Een collectebox hiervoor treft u bij het condoleanceregister. zaterdag 8 februari 2020 PM "Mijn tijden zijn in Uw hand Bedroefd, maar ook heel dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft mogen betekenen, delen wij u mede dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma echtgenote van Stoffel Louwerse in de leeftijd van 84 jaar. Oostkapel Ie: S.P. Louwerse Oostkapel Ie: Simon en Janneke Louwerse Stefan Arjan en Jannie, Ruben, Adam Eline en Rens, Anne-Lynn, Leon Numansdorp: Marja en Jan Luteijn Henrieke en Dick, Dirk-Jan, Annemarijn, Maarten, Julianne Mark en Erica, Eloïse, Esmée, Maxim Ellen en Christiaan, Levi, Jesse, Naomi, Maria Mirjam en Marco Anke Rotterdam: Hanneke en Huib Maljaars Jan-Pieter en Cornel lie Hendriene Marita Joanke Oostkapel Ie, 6 februari 2020 Oude Domburgseweg 9a 4356 CA Oostkapelle Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. dinsdag 11 februari van 19.45 tot 20.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 12 februari om 10.00 uur in bovengenoemd kerk gebouw. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Oostkapelle. Na afloop is er nog gelegen heid om de familie te condoleren in boven genoemd kerkgebouw.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 43