I 18 FAMILIEBERICHTEN Qëuc/f/ - J? Hendrika Louwerse-Simonse Bauke Koudenburg OVERLEDEN =S zaterdag 8 februari 2020 Als een vlinder hoog gevlogen omringd door liefde Aeenpepaasi/ Afscheid is niet het einde /rrtrisiertsufesi/ blijven bestaan Het allermooiste zit in je hart hou je door Aaesteren/ dichtbij Zo laatje niet alleen verdriet maar ook de liefde o/èncterorff In het bijzijn van haar kinderen is onze moeder vredig ingeslapen weduwe van Herman Edumondes de Buck eerder weduwe van Petrus Jacobus Gernaert in de leeftijd van 88 jaar. Sluis: Gustaf f en Coby Hoek: Rosita en Sjaak Slijkplaat: Anita en Tonny Oostburg: Mario en Conny Cadzand: TheoenElma Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 5 februari 2020 Correspondentieadres: Mw. R. Lako - de Buck Narcissenlaan 27,4542 BS Hoek Onze moeder en geliefde (overgroot)oma is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 februari van 19:00 uur tot 19:45 uur. De afscheidsdienst vindt plaats op dinsdag 11 februari om 10:30 uur in de H. Eligiuskerk, St. Eligiusplein 17 te Oostburg. Na de kerkdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. "Ook als u geen rouwkaart ontvangen heeft bent u welkom Als iets liefs je verlaat Blijft de liefde over Marie de Buck- de Poorter Geschokt zijn wij om het plotseling heengaan van onze geliefde oudste zus, schoonzus en tante Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Clinge: Annie - Gerard t Biervliet: Wies - Achiel t Hoofdplaat: Roos - Arnold t Theo Terneuzen: Henny - Ko Heikant: Chariot - Louis neven en nichten Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, laten wij u weten dat van ons is heengegaan Walter Alouisius Alice Josiassen weduwnaar van Johanna Theresia Edmunda van Doorsselaer Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Oostburg: Patrick en Ann Kayleigh en Niels Hristo en Isha Hulst: William en Christel Angela en David, Finleigh, Freya Talitha en Jimmy, Jelayah, 4 februari 2020 Correspondentieadres: Dierkensteenweg 5,4501 RD Oostburg Onze bijzondere dank gaat uit naar het verplegend personeel van Zorgcentrum "De Molenhof' afdeling Rietmus te Zaamslag, voor de goede verzorging van Pa de afgelopen jaren. We hebben in besloten kring afscheid genomen van Pa. "Mijn tijden zijn in Uw hand" Bedroefd, maar ook heel dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft mogen betekenen, delen wij u mede dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma echtgenote van Stoffel Louwerse in de leeftijd van 84 jaar. Oostkapel Ie: S.P. Louwerse Oostkapel Ie: Simon en Janneke Louwerse Stefan Arjan en Jannie, Ruben, Adam El ine en Rens, Anne-Lynn, Leon Numansdorp: Marja en Jan Luteijn Henrieke en Dick, Dirk-Jan, Annemarijn, Maarten, Julianne Mark en Erica, Eloïse, Esmée, Maxim Ellen en Christiaan, Levi, Jesse, Naomi, Maria Mirjam en Marco Anke Rotterdam: Hanneke en Huib Maljaars Jan-Pieter en Cornellie Hendriene Marita Joanke Oostkapel Ie, 6 februari 2020 Oude Domburgseweg 9a 4356 CA Oostkapelle Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. dinsdag 11 februari van 19.45 tot 20.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 12 februari om 10.00 uur in bovengenoemd kerk gebouw. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Oostkapelle. Na afloop is er nog gelegen heid om de familie te condoleren in boven genoemd kerkgebouw. De wind is gunstig en het tij is goed Ik ga Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze (schoon) vader, opa en overgrootvader Amsterdam, 3 november 1931 t Goes, 6 februari 2020 J.A. Koudenburg-Gagel Eric en Reina Jeannette, Eric Feiko en Jacqueline Peter en Monique Kevin en Angelique Rivka en Johan, Ziva Thirza en Johnny Arvid en Amanda Monique Rebecca en Rick Andra en Dylan Jeannette en Hans Correspondentieadres: Paardeweg 15, 4461 BR Goes Bauke is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen op afspraak via telefoonnummer: 0113-214826. De afscheidsbijeenkomst, waar we u voor uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 12 februari om 14.30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de lounge van het Crematorium We zijn de medewerkers van Ter Valcke, afdeling 4-07, dankbaar voor de liefdevolle zorg. "Mijn lief is niet meer..!' Met allen die hij liefhad hebben wij afscheid genomen van mijn grote liefde, onze pa en opa, onze broer Pit/V Delft, Goes, 18 september 1953 6 februari 2020 "Helaas heb ik de strijd verloren, maar mijn leven was waardevol en vol liefde Elly van Schaik - Driedijk Niels en Suzan Floortje, Senna Björn Gerda, Lyda Reeduif 9,4484 DC Kortgene Graag nodigen wij iedereen die Charles een warm hart toedraagt uit om, onder het genot van een hapje en een drankje, herinneringen op te halen en zijn leven te vieren op dinsdag 11 februari om 15:00 uur in "Graaf van Buren" Kaaioprit 8 te Kortgene. Het afscheid van Charles zal, geheel naar zijn wens, in stilte plaatsvinden. Geen bloemen, liever een gift voor het Koningin Wilhelminafonds. Een collectebox hiervoor treft u bij het condoleanceregister. ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 147