FAMILIEBERICHTEN 17 Emma Ronny van Acker Magdalena Margaretha Samsom Emma Verpoorte Abraham Everse -Bram- Emma Verpoorte OVERLEDEN Nu je mijn handen niet meer kunt raken, raak je mijn hart nog duidelijker aan - Toon Hermans Intens verdrietig zijn wij met het verlies van onze dierbare vriendin Echtgenote van Stephan van Os Mama van Hugo Ze was warm, grappig, lief maar bovenal een mooi mens. We zullen haar enorm missen. Wij wensen Stephan, Hugo en familie veel kracht toe. Tamara en Rick Christine en Bart Marjet en Jesper Niki en Lex Jessica en Jeroen Rosa Renske Piet Piessens Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde, zorgzame man, onze lieve, meelevende vader, opa en overopa *30 juli 1935 t 6 februari 2020 B. Everse-Steketee Rien en Corine Everse-Hirdes Diana Carola en Robert, Kyart, Aimée Carmen en Maurice, Ava Christian en Marlies Everse-de Winter Elles, met liefde in ons hart Shalyn en Christiaan, Maartje, Ezra, Fébe Iris en Danny Romée en Bram John en Dianne Everse-Christiaanse Bram Rick Miriam Anneke en Marco Nelis-Everse Pete en Stefanie Shannen en Hugo Bryan Zeeburg 14a 4401 DAYerseke Er is gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 8 februari van 16.00 tot 17.00 uur bij Anneke en Marco, Steeweg 56 in Yerseke. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 11 februari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 in Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. We danken de medewerkers van RST Zorgverleners die hun werk met zoveel liefde en respect hebben gedaan. Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is, dichtdoen en verpakken in de goede gedachten der herinnering. Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oud-omaatje Louisa Maria Rosalia Serrarens-D'Hooghe na een huwelijk van 70 jaar met Petrus Jacobus Serrarens Lamswaarde, 18-5-1925 Kloosterzande, 6-2-2020 Piet Serrarens Jeanine en Jos Jos en Ingrid Christian en Rinus Ronny - in liefdevolle herinnering- en Loes Rosita en Paul Monique Klein- en achterkleinkinderen Past. Versterplein 121 4587 CW Kloosterzande De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgSaam Antonius, afd. Steltenberg, voor de liefdevolle zorg en aandacht. Marleen zaterdag 8 februari 2020 We zijn intens verdrietig door het plotselinge overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante echtgenote van Stephan van Os mama van Hugo Vlissingen, 18-01-1987 t Rotterdam, 05-02-2020 Vlissingen: Piet en Mieke Middelburg: Annelie en Edwin Melanie Rotterdam: Elvire en Michel De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wilhelmina Druckerlaan 17 4385JC Vlissingen. Verdrietig zijn we omdat onze nicht is overleden Breskens: Meliskerke: Serooskerke: Londen: Breskens: Sannie en Adri Wisse - Verpoorte Tineke en Rinus Jacobse - Geertse Joke en Jan Adriaanse - Geertse Adriana en Rod Sutters - Geertse Jacqueline Geertse neven en nichten We leven intens mee met Stephan en Hugo, Piet en Mieke, Annelie, Edwin en Melanie, Elvire en Michel Geheel onverwacht is 1 januari 2020 onze vader in de leeftijd van 76 jaar overleden De uitvaart heeft 8 januari in besloten kring plaatsgevonden Sandra en Petra Piessens Herlinde Van de Velde zijn echtgenote Philip en Karlien van Acker-Verduyn, Jorre en Tiebe Kristof en Ann van Acker-De Zeure, Saartje en Kobe zijn kinderen en kleinkinderen Hubert t en Maria Van de Velde-Van Oevelen zijn schoonmoeder zijn zussen, broers, schoonbroers, schoonzussen, neven en nichten melden u het overlijden van Sint-Niklaas Nieuw-Namen 4 juni 1955 4 februari 2020 De afscheidsviering zal plaatsvinden in het kerkgebouw van de H. Joseph te Nieuw-Namen op dinsdag 11 februari 2020 om 10.30 uur. Samenkomst en gelegenheid tot condoleren vanaf 10.10 uur. Na de crematie keert zijn asurn terug naar huis, waar hij verder zal gekoesterd worden. Gelieve deze mededeling te aanvaarden als uitnodiging. Liever geen bloemen of kransen Rouwadres: Familie Ronny van Acker p.a. rouwcentrum Van de Velde, Marktplein 73,9130 Kieldrecht www.vandeveldedirk.be Rouwcentrum Van de Velde; 03 777 19 49 Wij delen u verdrietig mee dat onze lieve, dappere moeder, schoonmoeder en (over)grootmoeder is overleden. Oostkapel Ie, 6 februari 2020 Jantien en René van Oers-van Dijk Johan en Eva Marleen en Nick Marja en Ko de Hullu-Samsom Jos en Merijn Judith Louise en Hugo Ben en Anna Margreeth van Dijk en Rob van Ginkel Emma Mette Ron van Dijk en Irene Huisman Jarka Fieke en achterkleinkinderen Correspondentie adres: Fam. de Hullu-Samsom Stadseweg 4 4471 PD Wolphaartsdijk Er is gelegenheid de familie te condoleren op 11 februari van 12:30 tot 13:15 uur in de Zionskerk, Duinweg 36A te Oostkapelle. Aansluitend wordt om 13:30 uur de afscheidsbijeenkomst gehouden in deze kerk. De begrafenis is in besloten kring. Een speciaal woord van dank aan het personeel van WVO, Hospice De Casembroot, de huisartsen J. Duine en P. Biewenga voor de liefdevolle verzorging. Zeist, 23 mei 1936 Drunen: Wolphaartsdijk: Schagerbrug: Al mere:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 146