Geert Mak Grote verwachtingen Isabel Allende Bloemblad van zee Geert Mak Grote verwachtingen Esther Verhoef Labyrint - de verhalen Oekde Jong Zwarte schuur ESTHER VERHOEF *24\ Boeken bestellen via Libris.nl. Geen bezorgkosten voor boekbestellingen \üy vanaf 15,00. Kijk voor een Libris- of Blz.-boekhandel in de buurt op Libris.nl Ml Valentijn in de boekhandel IN EUROPA 1999-2019 Bloemblad van zee is een reis door de twintigste eeuw aan de hand van onvergetelijke personages. Ze ontdekken dat een mens steeds weer aan een nieuw Leven kan beginnen. Een prachtige historische roman over ballingschap en liefde. Paperback 22,99 Ook als ebook en luisterhoek Het langverwachte vervolg op In Europa. In Europa ging over de 20° eeuw en hoe die in veel opzichten gruwelijke periode getekend door twee wereldoorlogen ons heeft gevormd. Grote verwachtingen gaat over de eerste twee decennia van de 21° eeuw. Geert Mak vertelt en duidt de recente geschiedenis zoals alleen hij dat kan. Paperback 29,99 Gebonden 36,99 Ook als ebook In Labyrint - de verhalen komt alles van Nederlands succes volste schrijfster Esther Verhoef samen. In dertien spannende, verrassende en meeslepende verhalen laat zij de lezer alle hoeken van het thrillergenre zien. Esther Verhoef weet op meesterlijke wijze de lezer met weinig woorden te raken. Spanning van het hoogste niveau. Paperback 20,99 Ook als ebook en dwarsligger1* Zwarte schuurvan Oek de Jong is een roman over leven met trauma en de verwerking ervan, over de vrouwen die de hoofdpersonage Maris in de Loop der jaren confronteren met zichzelf en over de kracht van een grote liefde. Paperback 26,99 Gebonden 36,99 Ook als ebook en luisterhoek "O hvl O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 136