t FAMILIEBERICHTEN 17 Luc Leegwater COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Luc Leegwater Enige en algemene kennisgeving Na een kort ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, broer en opa Hendrik Adrianus Fenijn 24 september 1936 14 februari 2020 A.W. Fenijn Ringlaan 24 4511 HG Breskens De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 11 februari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Iedereen die Henk een warm hart toedraagt is van harte welkom. - Geen bezoek aan huis - In liefde losgelaten Josef de Poorter echtgenoot van Ria de Poorter-Vergouwe Hij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Hulst: Ria Kinderen en kleinkinderen 13 januari 2020 Correspondentieadres: Blaauwe Hofke 34,4561 NV Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Maria Apolonia van Waterschoot - Maria Franciscus Rombaut - Frans - DANKBETUIGING Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, groot- en overgrootvader Jacob Abraham van Rijn zeggen wij u hartelijk dank. Marianne en Johan Kees en Linda Klein- en achterkleinkinderen Axel, februari 2020 Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten vrijdag 7 februari 2020 Geschokt zijn we door het plotselinge overlijden van onze fiets- en kaartmaat We wensen Jacqueline, Martin, Thomas en hun gezinnen alle sterkte toe bij dit onverwachte overlijden. We zullen nog vaak herinneringen aan Luc ophalen. We gaan hem missen. Alfred Gerry André Jan Bo Karei Eddy Marnix Eddy Peter Diepbedroefd en geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Hij was een fijn mens om mee samen te werken en wij denken aan hem terug met veel respectvoor zijn inzet. Wij wensen Jacqueline, kinderen en kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Qualion Finance Jurgen, Ronny, Harold, Philippe en alle medewerkers. Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, is thuis, omringd door alle liefde en zorg die zij zo verdiende, zacht en kalm van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze (schoon) moeder, oma en over-oma echtgenote van Hulst, 13 juni 1926 t Goes, 5 februari 2020 Goes: Drunen: 's Gravenpolder: Goes: Goes: Goes: Goes: Oss: Ria Tilly en Jan José en Henk Franken Heieen Jeanine en Hans Marie - Thérèse en Peter f Henk Ellen en Jan Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Westwal 51,4461 CM Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 februari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 11 februari om 13.30 uur in de H. Maria Magdalenakerk, aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op het R.K.-gedeelte van de begraafplaats te Goes. Daarna is er gelegenheid voor condoleance en samenzijn in voornoemd rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerker(st)ers van Allevo die haar zo liefdevol hebben verzorgd en de huisarts dr. Van der Werff. SLUITTI3DEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTI3DEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.N L/FAMI LI EBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 56