F De mooiste DVD collecties Het voordeel van PZC Maak een minicruise naar York of Leeds 3-daagse verrassingsreis Europa Omdat je het verdient! Bekijk de complete collectie op pzc.nl/dvd Boek nu op pzc.nl/minicruise Ontdek een prachtige Engelse stad Nergens goedkoper! OP=OP! Boek nu op pzo.nl/vliegreis De Sissi Trilogie De Sissi trilogie is een serie van drie films van de Oostenrijkse regisseur Ernst Marischka. De films behelzen een geromantiseerde versie van het leven van keizerin Elisabeth van Oostenrijk- Hongarije. Ann ie MG Sc imidt Annie M.G. Schmidt - DVD collectie De bekende verhalen van Annie M.G. Schmidt zijn nu verzameld in één dvd-box. Met Minoes, Abeltje, Ibbeltje, Otje, Pluk van de Petteflet, Wiplala en Ja Zuster Nee Zuster. Alle films staan garant voor veel kijkplezier. CROWN The Crown - Seizoen 1 2 De eerste twee seizoenen uit het leven van Queen Elizabeth. The Crown is gebaseerd op waargebeurde gebeurtenissen en begint ongeveer op het moment dat Elizabeth op jonge leeftijd koningin wordt. Wisting - Seizoen 1 De thrillerserie Wisting is gebaseerd op de internationaal bekroonde bestsellers van voormalig politierechercheur Jorn Lier Horst over hoofdinspecteur William Wisting en zijn dochter, misdaadjournaliste Line. *Exclusief verzendkosten. it *Prijzen zijn excl. €1,50 transactiekosten. Per 2 personen te boeken. 2 overnachtingen aan boord in een binnenhut met douche toilet Vertrek vanuit Rotterdam Inclusief busvervoer naar York of Leeds Reisdatum t/m 29 maart 2020 Vaar mee en geniet van een avontuurlijke minicruise. Je besteedt twee nachten aan boord van de cruiseferry waar van alles te beleven is. Bij aankomst in Engeland is ook het vervoer naar York of Leeds geregeld, zodat jij de hele dag de tijd hebt om de stad te ontdekken. Geniet van de rijke historie, shop in de meest gezellige boetiekjes of proef van lokale lekkernijen in de traditionele Engelse tearooms. York en Leeds zijn beide een genot om doorheen te lopen. Met wie ga jij op reis? Voor €99,-* per persoon maak je een 3-daagse stedentrip naar een bestemming binnen Europa. Waar de reis exact naartoe gaat is nog een verrassing. Waar je wel zeker van kunt zijn is dat het een waanzinnige stad is. De reis is inclusief vlucht en verblijf in een 3-sterrenaccomodatie, zodat jij met een heerlijk ontspannen gevoel op vakantie kunt gaan! Vertrek vanuit Nederland gegarandeerd mogelijk Langer verblijf: 4 dagen voor €129,-*, 5 dagen voor €149,-* Vertrekperiode: t/m 23 oktober 2020 Bestemmingen uitsluitbaar voor €5,- per bestemming *Prijzen zijn exclusief weekendtoeslag, Bekijk alle aanvuLlende voorwaarden op de website.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55