FAMILIEBERICHTEN 17 <Eiïsa6etfi (jriep-Scfiier COLOFON Familieberichten Maria Apolonia van Waterschoot - Maria - Franciscus Rombaut - Frans li pzc.nl/familieberichten VERJAARDAG Lieve/ (o-)pa/ Var/harte/gefeliciteerd/ metfe/ 90everjaardag/. Groetje# var/fe/ kinderer/ er/ kleinkinderen/ OVERLEDEN vrijdag 7 februari 2020 Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, is thuis, omringd door alle liefde en zorg die zij zo verdiende, zacht en kalm van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze (schoon) moeder, oma en over-oma echtgenote van Hulst, 13 juni 1926 t Goes, 5 februari 2020 Goes: Ria Drunen: Tilly en Jan 's Gravenpolder: José en Henk Goes: Frank en Heieen Goes: Jeanine en Hans Goes: Marie - Thérèse en Peter f Goes: Henk Oss: Ellen en Jan Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Westwal 51,4461 CM Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 februari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 11 februari om 13.30 uur in de H. Maria Magdalenakerk, aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op het R.K.-gedeelte van de begraafplaats te Goes. Daarna is er gelegenheid voor condoleance en samenzijn in voornoemd rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerker(st)ers van Allevo die haar zo liefdevol hebben verzorgd en de huisarts dr. Van der Werff. IK BEN de opstanding en het leven, ledereen die in Mij gelooft, zal leven, zelfs als hij gestorven is. Joh. 11 vers 25 Dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij mij omringde, deel ik u mee dat mijn lieve, dierbare moeder Kortgene, fVlissingen, 2 oktober 1924 4 februari 2020 weduwe van Adrianus Jacobus Griep naar haar Hemelse Vader is gegaan. Maaike Griep Correspondentieadres: Ruys de Beerenbrouckstraat 53,4382 EP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 11 februari van 11.45 tot 12.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Vervolgens wordt om 12.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum de dankdienst voor haar leven gehouden. Aansluitend zullen wij haar naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats begeleiden waar omstreeks 13.30 uur de begrafenisplechtigheid plaats zal vinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum. - Geen bloemen- SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45