J? 14 OVERLEDEN Luc Leegwater Luc Luc Luc Leegwater Remonda de Meij - de Schepper Rob Dusarduijn Peter Kisner Jacob Arie de Ligny Luc Leegwater Luc Leegwater Gilles Hamelink donderdag 6 februari 2020 Ik wou dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is. Totaal onverwachts en veel te vroeg is zomaar uit ons midden verdwenen mijn lieve, zorgzame man, onze fantastische vader en schoonvader en trotse opa echtgenoot van Jacqueline Bleijenbergh Hulst, 21-3-1955 Clinge, 3-2-2020 Jacqueline Leegwater-Bleijenbergh Martin en Chris Lars Lise Jelle Thomas en Wendy Jasmijn Annabel Kay Kennedylaan 26 4567 CV Clinge De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 10 fe bruari om 14.00 uur in de H. Henricuskerk te Clinge. Zaterdag 8 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid van Luc te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Alleen schriftelijke condoleance. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van Niet te bevatten. Niet te geloven. Onze gedachten gaan uit naar Jacqueline, onze vrienden Martin en Chris, Thomas en Wendy en de kleinkinderen. We wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Emanuel en Michelle, Percy en Marchia, Jean-Ruud en Marjolijn, Bert en Nandy, Dominic en Aukje, Michael en Joëlle, Tom en Ans, Arno en Kelly, Thomas en Marieke, Dimitri en Hanneke, Davy, Michael. Intens verdrietig zijn we om het plotselinge overlijden van We zijn dankbaar voor de jarenlange trouwe vriendschap en koesteren de vele mooie herinneringen. We wensen Jacqueline, Martin en Chris, Thomas en Wendy en de kleinkinderen veel sterkte. André en Willy Jean en Jeanine en kinderen. Lieve broer, schoonbroer en oom Wat zullen we je missen, onze familieman Sandra en Luc Sophie, Björn, Marijn, Floris.t? Anne en Joost Meer dan 33 jaar met de familieband verbonden Monique ZV Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van onze geliefde penningmeester en clubman in hart en nieren Wij willen Jacqueline, Martin, Chris, Thomas, Wendy, kleinkinderen, en verdere familie en vrienden erg veel sterkte toewensen in deze moeilijke periode. Wij zullen hem missen. Bestuur, leden en vrijwilligers W Clinge Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht van het plotselinge overlijden van Wij kunnen het moeilijk geloven en het is nog maar nauwelijks voor te stellen dat hij er niet meer is. Onze gevoelens gaan uit naar zijn familie en vrienden. We hopen dat zij de kracht en sterkte vinden om dit grote verlies te dragen. Tine en Robert Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Remonda was vrijwilligster bij dagopvang de Lelie en de Wilg op De Blaauwe Hoeve in Hulst. Ze was zorgzaam en toonde altijd interesse in anderen. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Het bericht dat onze penningmeester is overleden heeft ons diep geraakt Wij zullen zijn inzet, humor en optimisme erg missen. We wensen Hilda, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden Seniorensoos Schoondijke. Niet een blad maar een boom is gevallen Geveld door een felle storm Nu door liefde en wind gedragen is hij op weg gegaan Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve oom levenspartner van Adrie de Kraker t Sluiskil, 3-10-1932 t Zaamslag, 4-2-2020 Pedro Eckhardt en Emmy Herwijnen Arianne Eckhardt en Eric Brandenburg Robin en Isabel Jasper Familie van Adrie de Kraker Correspondentieadres: Solislaan 184 2909 SB Capelle aan den IJssel Zaterdag 8 februari is er vanaf 10.30 uur gelegenheid om afscheid van Gilles te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Waarna om 11.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt Na de dienst bent u van harte welkom in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar verpleeghuis 'De Molenhof', afd. Rietmus, voor de liefdevolle zorgen. Enige Algemene Kennisgeving Via deze weg laten we weten dat op 4 februari 2020 op 75-jarige leeftijd is overleden. "Ik dank mijn broertje Frans voor zijn onvoorwaardelijke steun. Ik dank mijn vrienden en familie, het team van Buurtzorg Sas van Gent en dokter Deleu voor de goede zorg" Peter. Het afscheid van Peter vindt plaats op zaterdag 8 februari om 11:00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden. Correspondentieadres: Wilhelminalaan 17,4551 EP Sas van Gent Eniae en algemene kennisgeving Wij delen u mee dat is overleden Serooskerke, 15 december 1929 Wassenaar: Serooskerke: Veere: t Veere, 30 januari 2020 Jacob en Ton Wilco en Petra Marjolein en Jeroen Kim, Demi, Jannick Correspondentieadres: T.a.v. fam. de Ligny Monuta Adrienne Klein Buitenhovelaan 1 4337 HJ Middelburg Jacob is reeds in besloten kring begraven. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Nieuw-Sandenburgh, afdeling Rozenhof.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 63