COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 Edemond Buijck Ghislenus Goethals OVERLEDEN ALGEMENE KENNISGEVING Je leven was de boerderij voelde je daar gelukkig en vrij met het verstrijken der jaren begonnen gebreken zich te openbaren sterk als je was, keerde je telkens weer tot het lichaam zei: ik kan niet meer moegestreden ben je neergevleid het heden verwisselt met de eeuwigheid. Met droefheid geven wij kennis dat na een werkzaam leven is overleden onze pa, schoonpa en opa Edmundus Petrus echtgenoot van Celina Maria Alphonsina van de Vijver t Waterlandkerkje, 23 december 1934 t Hoek, 3 februari 2020 Magda en Bennie Ad en Lou Femke en Ashwin Pierre en Isabel Alexander Sebastian Hoek, ZorgSaam Vremdieke Correspondentieadres: Spoorstraat 32,4541 AK Sluiskil Een speciaal woord van dank aan de buren van 't hof en de medewerkers en vrijwilligers van Vremdieke voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Volgens de wens van pa zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. JjAos/aisi; Barbara Irena Kajrowska Armand Rijckaerd pzc.nl/familieberichten P woensdag 5 februari 2020 Samen veel plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs. Samen kwaad en samen goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten nooit meersamen te zijn. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame pa, opa en overgrootvader echtgenoot van Marie Goethals-Bonamie 28 februari 2013 Sint Kruis, 27 december 1933 t Terneuzen, 1 februari 2020 Breskens: Jenny Goethals Johnny Marieke en Daniel, Lana Breskens: Margriet Goethals Correspondentieadres: Zandertje 26,4511 RH Breskens We nemen afscheid van pa en opa op zaterdag 8 februari om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28C. Daarna bent u van harte welkom voor een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u vriendelijk om deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. 'Verlangen dat maarniet verslijt, een ademtocht van eeuwigheid?' Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en 'oude oma' (yry*TsCs Serooskerke 11 september 1931 Middelburg 3 februari 2020 Gehuwd geweest met Leendert Wouters 14 juni 2019 Wim en Nel Wouters-Lievense Mattijs en Janneke Arnoud en Mariëlle Jan en Rosemarie Wouters-Dobbelaar Brenda en Remko Bernie en Cristina Yoeri Rianne en Leo Vos-Wouters Jochem en Marije MarloesenTim Wouter en Myrna en achterkleinkinderen De afscheidsdienst, waarvoor wij u van harte uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 7 februari om 11.00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein te Zoutelande. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Langendam 46,4374 AD Zoutelande Wij zijn de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum 'Buitenrust', afdeling Oesterschelp, dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging. Bedroefd nemen wij afscheid van onze dierbare collega Barbara was werkzaam als huishoudelijke medewerker bij zo-net. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens directie en medewerkers zo-net en aan-z Geschokt en bedroefd zijn de muzikanten van St. Cecilia Philippine door het plotselinge overlijden van echtgenoot van Margaretha Rijckaerd-Klaassen. Armand was al meer dan 65 jaar jaar muzikant bij onze fanfare. Wij wensen Margaretha en de familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens leden van St. Cecilia Philippine Philippine, 3 februari 2020 SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 56